Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tomb Raider - recenzja

170 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Jeżeli wydawało się Wam, że po Far Cry 3 wiecie już wszystko na temat szaleństwa, nowy Tomb Raider szybko wyprowadzi Was z błędu. W porównaniu z koszmarem, który stał się udziałem młodej Lary, historia Jasona Brody'ego przypomina letni obóz dla skautów. Tych najmłodszych.

Przeczytaj cały tekst "Tomb Raider - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja napawa mnie optymizmem. Bardzo czekałem na tę grę i widzę, ze raczej się nie zawiodę.
Te przesadne pokazywanie przemocy, to w mojej opinii nie jest wada, no ale zobaczę jak zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu ocenka w stopce nieadekwatna do jakości gry czy nawet treści recenzji. JEDENAŚCIE NA DZIESIĘĆ!

PS. Nie mówię, że nowy TR to zła gra, ale szastanie 9-ykami na lewo i prawo nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I znowu ocenka w stopce nieadekwatna do jakości gry czy nawet treści recenzji. JEDENAŚCIE
> NA DZIESIĘĆ!
>
> PS. Nie mówię, że nowy TR to zła gra, ale szastanie 9-ykami na lewo i prawo nie ma sensu

Od początku było wiadomo, że TR będzie przynajmniej tak dobry jak Far Cry 3. I jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > I znowu ocenka w stopce nieadekwatna do jakości gry czy nawet treści recenzji. JEDENAŚCIE
>
> > NA DZIESIĘĆ!
> >
> > PS. Nie mówię, że nowy TR to zła gra, ale szastanie 9-ykami na lewo i prawo nie
> ma sensu
>
> Od początku było wiadomo, że TR będzie przynajmniej tak dobry jak Far Cry 3. I jest.

Od początku... Tak jak przy każdej grze AAA w dzisiejszych czasach... Widzieliśmy standardowo bezkrytyczne zapowiedzi i starannie przygotowane przez twórców trailery i gameplaye, które pokazują tylko świecący wierzch produkcji. Dopóki więcej graczy w to nie zagra, to nie wiemy czy tak naprawdę wewnątrz nie ma cuchnącej porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a ja nadal czekam az na pcgamer.com panowie dostana w swoje rece wersje na PC ;] Znajac ubisoft bedzie tylko lepsza rozdzielczosc, antyaliasing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ...a ja nadal czekam az na pcgamer.com panowie dostana w swoje rece wersje na PC ;] Znajac
> ubisoft bedzie tylko lepsza rozdzielczosc, antyaliasing.
Wlasnie ze nie bo TressFX bedzie ktory bedzie dzilal za fizyke wlosow, juz nie beda poskeljana kupa tylko kazdy wlos bedzie oddzielnie. Podobno maja byc super ultra HQ textures ale czy to prawda to nie wiem.
A i nie Ubi tylko Square Enix ¬_¬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 13:10, szyslay napisał:

...a ja nadal czekam az na pcgamer.com panowie dostana w swoje rece wersje
na PC ;] Znajac ubisoft bedzie tylko lepsza rozdzielczosc, antyaliasing.

Wydawcą jest Square Enix. Gra jest steamworksowa i nie wymaga UPlay. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Od początku było wiadomo, że TR będzie przynajmniej tak dobry jak Far Cry 3.
> > I jest.
> Zaopatrzyłeś się, TobiAlex? :)
>

Kurier był już u mnie w sobotę (bardzo się zdziwiłem). Zrobiony już pre-load na Steamie, teraz tylko czekać do 1:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 12:50, NBlast napisał:

Od początku... Tak jak przy każdej grze AAA w dzisiejszych czasach... Widzieliśmy standardowo
bezkrytyczne zapowiedzi i starannie przygotowane przez twórców trailery i gameplaye,
które pokazują tylko świecący wierzch produkcji. Dopóki więcej graczy w to nie zagra,
to nie wiemy czy tak naprawdę wewnątrz nie ma cuchnącej porażki.


No nie, bo przy ACM było wiadomo, że to będzie średniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 13:28, TobiAlex napisał:

Kurier był już u mnie w sobotę (bardzo się zdziwiłem). Zrobiony już pre-load
na Steamie, teraz tylko czekać do 1:00 :)

Winszuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 13:10, szyslay napisał:

...a ja nadal czekam az na pcgamer.com panowie dostana w swoje rece wersje na PC ;] Znajac
ubisoft bedzie tylko lepsza rozdzielczosc, antyaliasing.

Odnośnie wersji PC - http://www.gram.pl/news/2013/02/22/tomb-raider-szczegolowe-wymagania-sprzetowe-i-nowy-poradnik-przetrwania.shtml

Co do samej gry - nie pamiętam kiedy ostatni raz grało mi się w coś tak przyjemnie, jak w nowego Tomb Raidera. To było chyba Red Dead Redemption albo nawet Alan Wake... Więcej pobocznych rzeczy do robienia i mielibyśmy niemalże grę idealną - trzymam kciuki za sequel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 13:35, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Co do samej gry - nie pamiętam kiedy ostatni raz grało mi się w coś tak
przyjemnie, jak w nowego Tomb Raidera. To było chyba Red Dead Redemption albo
nawet Alan Wake... Więcej pobocznych rzeczy do robienia i mielibyśmy niemalże grę
idealną - trzymam kciuki za sequel!

Ale grałeś na konsoli, wersja PC nadal zablokowana na Steam. PC Gamer nawet musiał przesunąć publikację recenzji, bo nie odblokowali im wersji recenzenckiej. A wersje konsolowe i wersja PC, to dwie, różne pary kaloszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 13:43, Janek_Izdebski napisał:

> Co do samej gry - nie pamiętam kiedy ostatni raz grało mi się w coś tak
> przyjemnie, jak w nowego Tomb Raidera. To było chyba Red Dead Redemption albo
> nawet Alan Wake... Więcej pobocznych rzeczy do robienia i mielibyśmy niemalże grę
> idealną - trzymam kciuki za sequel!
Ale grałeś na konsoli, wersja PC nadal zablokowana na Steam. PC Gamer nawet musiał przesunąć
publikację recenzji, bo nie odblokowali im wersji recenzenckiej. A wersje konsolowe i
wersja PC, to dwie, różne pary kaloszy...

I jak grałem na Xboksie to nie mogę oceniać gry? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 13:10, szyslay napisał:

...a ja nadal czekam az na pcgamer.com panowie dostana w swoje rece wersje na PC ;] Znajac
ubisoft bedzie tylko lepsza rozdzielczosc, antyaliasing.

Jaki Ubisoft?
Przecież za grę odpowiada Square Enix/Eidos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować