Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Sadząc po scenach z openingu to chyba chcą pociągnąć już ten arc do końca dlatego nic dziwnego, że tak rozciągają co się tylko da. Pewnie bez dodanych scen w następnych odcinkach się nie obejdzie. Tylko po tym tak czy inaczej będą musieli wrzucić długie fillery a dwutygodniowa przerwa w mandze na pewno temu nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleach 292
Nowy opening - bomba. Fajna muzyka + świetny graficznie (aż szkoda, że sama seria takiej nie ma). Za to sam odcinek...ja wiem, że tak samo było w mandze, ale dialog Aizena i Ichigo był tak nieprawdopodobnie suchy i patetyczny, że aż się wytrzymać tego nie da.

Spoiler


- Więc moja hollowfikacja cię nie przeraża?
- Nie o tym mówię.
- Więc o czym? Mój zanpaktou nie może cię zabić?
- Nie rozumiesz. Twoje ostrze nie może mnie dosięgnąć. (swoją drogą, czym to się różni od tego, że zanpaktou nie może zabić? O_o)
- Mocne stwierdzenie. Zaraz to sprawdzę! (grunt to cięte riposty!)
Itd. itp...Oczywiście wszystko to pokazane w statycznej postawie...Błe! W mandze to było do zniesienia bo trwało z 10 sekund czytania. Tutaj zaś...nie mogli tego zrobić bezpośrednio w trakcie starcia!? Widać cały budżet poszedł na OP i ED...



Tyle dobrego, że biorąc pod uwagę jak rozwija się sytuacja w Anime, to prawdopodobnie dotrzemy do końca Arcu. A potem to niech sobie robią i dwa miesiące fillerów, jakoś to przeboleję ;) Przynajmniej na to liczę, niestety istnieje szansa że fillery zaczną się tuż po pokonaniu
Spoiler

Yoruichi, Urahary i Isshina.

Co by mnie już nie satysfakcjonowało, ja chcę zobaczyć Mugetsu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny opening, naprawdę przyjemny :) Ten ending też bardzo przyjemnie nie tylko się ogląda ale i ogląda ;) Sam odcinek strasznie przedłużony i następny również tak się szykuje a ja chce już zobaczyć FINAL GETSUGA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 18:15, Infes napisał:

Ten ending też bardzo przyjemnie nie tylko się ogląda ale i ogląda ;)


A opening za to nie tylko można słuchać, ale i słuchać ;D

A tak na serio, to nowy op jest bardzo w porządku i fonicznie i graficznie (jeden z lepszych, jakie pamiętam, ale nie przebije Ichirin No Hana),za to end jesti... normalny. Bez fajerwerków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 19:15, necron1501 napisał:

Hm jest drugi tydzień a nowego chapka nie ma :/ Kiedy można się spodziewać?

Za tydzień. Ostatni chapter był 6 października, a autor wziął dwutygodniowy urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Very very funny, funnny. ^^ Openingi Bleach''a zawsze trzymają wysoki poziom i wszystkie mają w sobie to coś. Nawet ten co specjalnie zrobili że "Kon" śpiewa jest cool : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 19:16, ziptofaf napisał:

> Hm jest drugi tydzień a nowego chapka nie ma :/ Kiedy można się spodziewać?
Za tydzień. Ostatni chapter był 6 października, a autor wziął dwutygodniowy urlop.


Mam nadzieję że ten urlop zaowocuje porządnym wyjaśnieniem i pomysłem na dalszą serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 08:14, Lord_Illidan napisał:

Nowy ma być 27 Października czyli za tydzień też nie ma

Spoiler

Chyba ze coś mylę


Przecież była mowa, że to jest dwutygodniowa przerwa, więc nie wiem skąd te wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wohoo. Przeleciałem sobie kilka wydarzeń w anime aż dotarłem do nowego openingu. Chyba najlepszego ze wszystkich do tej pory. Dlaczego? Z prostego powodu. Zadziałał mi na emocjach co w przypadku Bleacha jest niesamowitą rzadkością. Zresztą niezły pomysł z niewidzialną zawieruchą. Jedyne co mi się uczciwie nie podobał to oddalanie klatek zajmowały tylko bardzo niewielki skrawek ekranu. Więcej takich openingów proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ep293

Spoiler

To mogło być epickie... choć nawet w mandze tego efektu zaskoczenia nie było, to jednak sam motyw z podmianą wyszedł wtedy całkiem całkiem. Niestety w anime zepsuto to dość kiepskim tworzeniem klimatu tej walki. Nie wspominając o animacji, która znowu przez większość odcinka była do bani. Chyba naprawdę oszczędzają siły na Ichigo of Persia.

:P

PS - Jeszcze tydzień przerwy w mandze, ciekawe czy Kubo przejrzał już całą wiki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam osobiście odcinek się podobał ale widzę że w next znowu wydłużanie bo dziadek stanie przeciwko Aizen''owi a w mandze taka sytuacja nie miała miejsca. Po dziś mnie zastanawia czemu nie pokazał swojej pełnej mocy i BanKai. Pewnie wie że jest cienki i Ichigo>all kapitanowie>dziadek ^^ tak naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 21:19, Infes napisał:

Pewnie wie że jest cienki i
Ichigo>all kapitanowie>dziadek ^^ tak naprawde.


Cóż w żadnym wypadku nie mogę się z tobą zgodzić. Uważasz że wszyscy kapitanowie pokonali by dziadka? To śmieszne. Aizen obawiał się dziadka dlatego na tą okazję stworzył sobie gaśnicę. Resztę kapitanów najzwyczajniej w świecie olał. Zresztą przez swoje przeklęte hogyoku nikt nie mógł go tak naprawdę pokonać. Urahara na końcu jakoś to obszedł a mimo to Aizen jest i pewnie powróci. Zresztą tych co tknęli Aizen można policzyć na palcach jednej ręki(Ichigo, Ishin,dziadek,Urahara,Gin)Dziadek zdecydowanie jest w najsilniejszej grupie.Imo to że Ichigo do niej należy(pewnie by jeszcze skosił pozostałych) jest z lekka idiotyczne.

Sam epek wyjątkowo dobry. W mandze akcja''''Aizen bierze wszystkich na hita'''' potwornie mnie wkurzała(zwłaszcza że ciąg dalszy nastąpi)Tutaj animatorzy połączyli wszystko w zgrabną całość i naprawdę przyjemnie się oglądało. Szkoda tylko że w anime też nie pokażą walki Kensei Wondervice(olany moment)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 21:19, Infes napisał:

Mnie tam osobiście odcinek się podobał ale widzę że w next znowu wydłużanie bo dziadek
stanie przeciwko Aizen''owi a w mandze taka sytuacja nie miała miejsca.


Przecież Yama-ji tłukł się z Aizenem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czemu dziadek nie użył Bankai? Bo co, bo byłoby za łatwo? Bo to nie było najmniejszego sensu? Bo za mało siły mu to by dodało i wiedział że nie przegra? Nie warto było spróbować? A co tam, świat i tak rozpadnie się więc niech to Aizen szybko skończy? To samo Kyouraku który również nie ukazał w pełni swej mocy(bankai) a przecież on również należy do potężnych osób z Gotei13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować