Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

My Little Bleach - Friendship Is Reishi ep341

Jestem całkiem zadowolony z takiego zakończenia. Finałowa walka była całkiem w dechę, zwłaszcza, że brała w niej udział cała ekipa, a nie tylko sam Ichigo. Oczywiście, odcinek miał mnóstwo cliché momentów, ale... było całkiem nieźle. Wygląda również na to, że za dwa tygodnie dostaniemy już The Lost Agent arc w wersji animowanej.

Tymczasem...

c466

Spoiler

Za późno, oj za późno. Podobnie jak w przypadku Tousena czy Gina, Kubo robi błąd próbując wtłoczyć tą małą cząstkę współczucia w momencie gdy Jackie i Yukio ponoszą klęskę i giną. Trochę późno na character development dla trupów. No i oczywiście wszystkie fanki Tośka będą wniebowzięte, toż go tyle w tym rozdziale, że to aż boli. Dobrze, że już przejdziemy do tych konkretniejszych starć, bo póki co Fullbringerzy wypadają strasznie słabo.



P.S. Daisuke Ono jako Tsukishima, phunk yeah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 21:37, luzac napisał:

c466

Spoiler

Za późno, oj za późno. Podobnie jak w przypadku Tousena czy Gina, Kubo robi błąd próbując
wtłoczyć tą małą cząstkę współczucia w momencie gdy Jackie i Yukio ponoszą klęskę i giną.
Trochę późno na character development dla trupów. No i oczywiście wszystkie fanki Tośka
będą wniebowzięte, toż go tyle w tym rozdziale, że to aż boli. Dobrze, że już przejdziemy
do tych konkretniejszych starć, bo póki co Fullbringerzy wypadają strasznie słabo.



P.S. Daisuke Ono jako Tsukishima, phunk yeah.


Spoiler

Masz coś do Toska? :<
Mi tam się podobał chap, ale za dużo Renjego, nie lubię go. I jakimś dziwnym trafem strasznie przypomniał mi Yumichikę... I ikkaku. Ten sam tekst: "Wolę zginać niż bla bla bla"


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 13:37, Stein napisał:

Dawno nie zaglądałem do tego wątku, więc troche nie jestem w temacie ale czy wyszedł
już nowy film z historią piekła?

Tak, już dość dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ep343

I tak oto Lost Agent Arc zawitał do anime... OP fajny, ED taki sobie. O tym co się dzieje nie będę się wypowiadał, bo już spostrzeżeniami się wymieniałem w przypadku mangi.

P.S. RIRUKA-SAMA!

20111011142102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c468

Spoiler

Chapter w którym Byakuya dostaje po tyłku nigdy nie jest chapterem straconym. Oczywistym było, że Tsukishima jest mocnym graczem, skoro nawet nie dostał fragmentu mocy Ichigo. Szkoda, że Kuchiki znajdzie na niego sposób, choć może wcześniej wymiar się rozpadnie przez interwencję Tośka.

Drugi poruszony w chapterze wątek miał raczej standardowe przejście, Moe podnieca się Tsukishimą, Ikkaku w najprostszy sposób przekonuje go, że nie warto walczyć za gościa, który nie zrobiłby tego samego dla nas. Ach ten duch jedenastego oddziału. Ale to spokojnie można było rozwikłać na dwóch stronach i więcej czasu poświęcić walce pierwszej dwójki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c471

Martwa cisza w tym temacie mówi sama za siebie... choć naprawdę nie jest źle, to za długo to trwało, wszystko rozkręcało się zbyt wolno... no i Kubo usilnie próbuje przekonać nas, że Fullbringerzy nie byli źli, tylko ich życia były po prostu do bani. Za późno, za późno.

No i zakończenie chaptera jest dość enigmatyczne,

Spoiler

nie wydaje mi się, żeby Riruka sprzedała finishera Rukii, bardziej skłaniałbym się ku temu, iż sprzeda jej swoją moc, zważywszy że ani myśli kogoś zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nudy na pudy nawet nie gadaj. Strasznie Tite to przedłuża i nie potrzebnie bo my chcemy patrzeć jak Ichigo "czaruje" a nie tam takie cuś ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anime niby podąża za mangą, ale jak można ekranizować NIC?
Przecież dopóki

Spoiler

nie okazało się, że Kujo to ten zły

, to nic się ciekawego nie wydarzyło. A tutaj czeka nas jeszcze z 5 odcinków zanim COKOLWIEK się wydarzy. Chyba sobie daruję oglądanie, bo fillery były ciekawiej zrealizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni już rozpychają ten arc jak mogą, wsadzają wszędzie Tsukishimę, pomimo tego, że w mandze mam okazję się mu przyjrzeć trochę później. Wielu scen nie było w mandze. Co śmieszniejsze wolę ten stan rzeczy od tego jak było to rozegrane w komiksie. :P

Ale i tak Kubo wszystko zawalił ostatnim chapterem, niech zginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 17:55, luzac napisał:

Spoiler

Nie dość że Byakuya wygrał, to jeszcze mi Riruka harakiri popełniła.



Spoiler

Fakt, Riruki szkoda, że Byakuya wygra było oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi dlaczego

Spoiler

Orihime, gdy wyczuła, że Tsuki użył na niej i Chadzie jakiejś zdolności, nie "cofnęła czasu" swoimi zdolnościami. Jej specjalność zadziałałaby na bank i zostaliby uwolnieni od klątwy.


Druga rzecz, to
Spoiler

wszystko dzieje się w świecie stworzonym przez jednego z Fullbringerów - Yukio (o ile dobrze pamiętam), więc nie zdziwiłbym się, gdyby to wszystko nie działo się naprawdę :) Stworzony świat ma swoje zasady, może nie o wszystkich powiedział, poza "someone dies - u r 3" ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c473
Hmm :/ Tite zamiast tworzyć shounen tworzy chaptery o niczym :/ To coś się "wydarzyło" mógł umieścić na 4 stronach. Mam wrażenie, że ta manga się powoli kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować