Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

No i ruszyła nowa seria fillerów. O dziwo...nie są takie złe.
Dla odmiany trochę humoru (od dawna niewidzianego w Bleachu), rozwinięcie sagi z Zanpaktou. Zobaczymy, co będzie dalej, choć jak dla mnie to dość udany odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c391

Spoiler

Muszę przyznać, ze takiej kombinacji się nie spodziewałem :) Toshiro, Soifon, Kyoraku i Hirako. Znając życie wszystko okaże się iluzją i w rzeczywistości każdy każdego zaatakował, a Aizen wyszedł bez szwanku :P Trochę mnie już irytuje jego "super moc". Kurosaki podobno jest na poziomie powyżej kapitana, a nie potrafi nawet ze swoim super-extra-szybkim bankai dotrzymać mu kroku. W dodatku stoi jak wryty :/ Zobaczymy co przyniesie następny chapter. Odnośnie anime, to myślałem, że ze dwa epy będą o Sword Fiendsach, ale wg rozpiski zapowiadają się kolejne tygodnie z fillerami. Szkoda, bo manga jest już sporo do przodu i mogliby już zacząć serializację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chap 391

Spoiler

Mina Aizena gdy zauważa Shinji''ego - bezcenna.
Ogółem dobry rozdział. Mniej niepotrzebnego gadania i udowadniania jaki Aizen jest boski, więcej akcji. Wiadomo, możliwe, że to tylko iluzja, ale wolałbym, żeby tym razem Aizen zaliczył wtopę, tak po prostu, by pokazać, że nawet on może popełnić błąd nie doceniając swoich przeciwników.



ep 256
Spoiler

Co do filerów, to zapowiada się nieciekawie. Może sam pomysł jest dobry, ale jeżeli zbuntowanym Zanpakom zabraknie jaj i osobowości to do kwietnia nie będzie zbytnio na co popatrzeć w anime... Poza tym, czy to ja, czy po pokonaniu Muramasy wszystkie Zanpaki zrobiły się nagle... głupsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sapter 391

Spoiler


OMG to było świetne. Po prostu świetne! Będę naprawdę bardzo zły jeżeli okaże się, że Aizen wyjdzie z tego bez najmniejszego nawet obrażenia, a to jego zaskoczenie (szczególnie po ataku Kyouraku i zobaczeniu Hirako) były udawane. Tylko Ichigo mnie denerwuje. Ciekawe jaką rolę tak naprawdę odegra. Widać przecież, że się boi. Nie chce za bardzo walczyć. A jak on nie chce walczyć, to wiadomo który najlepszy przyjaciel Ichigo lada chapter się pokaże, nay? Hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 18:15, luzac napisał:


ep 256

Spoiler

Co do filerów, to zapowiada się nieciekawie. Może sam pomysł jest dobry, ale jeżeli
zbuntowanym Zanpakom zabraknie jaj i osobowości to do kwietnia nie będzie zbytnio na
co popatrzeć w anime... Poza tym, czy to ja, czy po pokonaniu Muramasy wszystkie Zanpaki
zrobiły się nagle... głupsze?



Spoiler

Nie dość,że Senbonzakura się opił,a ma nieco podobny charakter do swojego właściciela to się...opił? Myslałem,że Byakushi nie lubi się opijac w Bliczu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chap. 391

Spoiler

Akcja, akcja i jeszcze raz akcja. Może bez fajerwerków, ale nie spodziewałem się takiego zakończenia. Współpraca kapitanów i arrancarów, ta strona jak Kyoraku wychodzi z cienia, zaskoczenie Aizena. W sumie to nawet mogło się udać. Aizen w końcu dopiero niedawno poznał shikai Shinji''ego. Niestety, to by było zbyt piękne, aczkolwiek mam nadzieję, że rozwiązanie nie okaże się tak banalne jak: to była tylko iluzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 21:10, Sand_Wraith napisał:

Masz na myśli vaizardów? ;]

Ha, i tu mnie masz. Jakoś dobrze mi to zabrzmiało, pewnie dlatego tak napisałem. Tak chodziło mi o Vaizardów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniam, poezja. No coś pięknego, akcja, przede wszystkim i tak powinno być. Tite tym razem nie próżnował i zaprezentował genialny wręcz chapter ale założę się ze to dopiero początek. Nie możliwe by Ichi nic nie zrobił a Aizen tak szybko padł chociaż akcja tak mioda i cudna że mogli by tak zakończyć. Swoją drogą, kim jest ta osoba która pokazuje się w Hollowification na samym początku? Bo coś nie mogę skojarzyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 11:43, Infes napisał:

Nie możliwe by Ichi nic nie zrobił a Aizen tak szybko padł chociaż akcja tak mioda i
cudna że mogli by tak zakończyć. Swoją drogą, kim jest ta osoba która pokazuje się w
Hollowification na samym początku? Bo coś nie mogę skojarzyć :o


Też tak myślę, ale jak napisałeś piękna, szybka, zorganizowanaakcja, więcej takich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chapter 392 spoilery

Spoiler

Aizen tak szybko zabity? Chcielibyśmy. Okazało się, że wszyscy kapitanowie byli już pod wpływem hipnozy i zaatakowaną osobą została... Hinamori. Hitsu dostaje napadu wściekłości i próbuje zaatakować Aizena. Niestety po chwili Hitsu, Kyouraku, Soi Fon i Hirako zostają przez niego pocięci.

W przyszłym tygodniu nie będzie chaptera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 19:07, Rizzan napisał:

Chapter 392 spoilery

Spoiler

Aizen tak szybko zabity? Chcielibyśmy. Okazało się, że wszyscy kapitanowie byli już
pod wpływem hipnozy i zaatakowaną osobą została... Hinamori. Hitsu dostaje napadu wściekłości
i próbuje zaatakować Aizena. Niestety po chwili Hitsu, Kyouraku, Soi Fon i Hirako zostają
przez niego pocięci.

W przyszłym tygodniu nie będzie chaptera.


Spoiler

Dodam, że wściekłość Hitsu będzie wręcz epicka, a tekstem miesiąca bezapelacyjnie "Co wy do diabła robicie?!" w wykonaniu Ichigo :) I już wiemy dlaczego Ichigo nie zaatakował Teamana, chociaż miał to zrobić. Swoją drogą dziwna sprawa, jeżeli działa hipnoza, to Kyouka Suigetsu musi być uwolniony, a to znaczy, że Ichigo widzi shikai :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny i nie mogę tego potwierdzić, ale wydaje mi się, że w którymś chapterze było powiedziane, że Kyouka Suigetsu nie musi być uwolniony, aby używać hipnozy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 19:33, Kedziorus napisał:

Nie jestem pewny i nie mogę tego potwierdzić, ale wydaje mi się, że w którymś chapterze
było powiedziane, że Kyouka Suigetsu nie musi być uwolniony, aby używać hipnozy ;).

Czyli wychodzi na to że Aizen mimo tego swoje ciągłego gadania o swojej sile nadal polega głównie na zampaktou.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manga... To było aż nazbyt oczywiste. Więcej nie jestem wstanie o tym napisać tytułem komentarza. Przynajmniej na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 19:33, Kedziorus napisał:

Nie jestem pewny i nie mogę tego potwierdzić, ale wydaje mi się, że w którymś chapterze
było powiedziane, że Kyouka Suigetsu nie musi być uwolniony, aby używać hipnozy ;).


Spoiler

Zobaczmy... sama Unohana wspomniała o tym, że Ichigo jest ich ostatnią nadzieją, bo nie widział release''a Aizena. Zresztą, Aizen chyba wyraźnie wytłumaczył jak działa jego shikai jeszcze w Soul Society.



Spoiler

Ale i tak największą wtopą w tym chapterze był Ichigo. Tak naprawdę, to ta scena powinna wyglądać tak, że blokuje on atak Białasa i wszyscy robią zonka. To było by do zrozumienia. Ale nie, Ichigo sobie lewituje patrząc jak masakrują biedną Hinamori i odzywa się dopiero po ptakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno było pewne...było zbyt pięknie. Choć akcja nadal nabiera tempa jest ciekawie to jednak...szkoda Hinamori.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować