Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2010 o 20:11, Arry napisał:

No przecież o tym pisałem. Kubo wraz z trwaniem mangi cofa się z techniką rysowania.
Za niedługo dostaniemy Ichigo z kresek...
o
/|\+--
/\


Kurczę... Nawet podobny, masz talent ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 20:10, Hubi_Koshi napisał:

That would be... Rule Number 34
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/RuleThirtyFour
Chociaż i tak dużo fajniejsza jest Rule Number 63
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/RuleSixtyThree

A rule 34+63 wogle rlz (czytaj - ostatnio wynalazłem nude pic zbendowanego Eda z FMA ->[i mówcie co chcecie] <3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 20:39, orzel286 napisał:

A rule 34+63 wogle rlz (czytaj - ostatnio wynalazłem nude pic zbendowanego Eda z FMA
->[i mówcie co chcecie] <3)

A ja tam do Rule 63 z przyjemnością dodałbym szczyptę Yuri XD

20100322204608

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 21:31, qrex napisał:

PadłemXD. Czy ta zasada dotyczy też płci przeciwnej?Oby nie.(cóż nawet jak nie ma to
wprowadzą. Co ten internet robi z ludźmi)

Czyni życie ciekawszym :-) Co do płci, to Tak to działa w Obie strony. A oto co się dzieje gdy Eiichiro Odzie da się pretekst do zabaw z płciami

20100322221707

20100322221835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Double kill. Skąd ty te obrazki bierzesz.Robin jako goryl(leży na ziemi i dziś chyba nie wstanie). Pierwszy ostrzejszy(mamy całe sylwetki) drugi realniejszy(Oda robił hmm?).

P.S. Luffy i tak rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 22:37, qrex napisał:

Double kill. Skąd ty te obrazki bierzesz.Robin jako goryl(leży na ziemi i dziś chyba
nie wstanie). Pierwszy ostrzejszy(mamy całe sylwetki) drugi realniejszy(Oda robił hmm?).

A stąd :-)
Wpisz w google Danbooru
Nom drugi był robiony przez samego Odę, ktoś wysłał mu prośbę o narysowanie Mugiwarsów w Gender-Bendniętych wersjach i OTO Jest. Ulubionym tekstem Luffiko jest "I''ll eat salad and become the pirate king"

Dnia 22.03.2010 o 22:37, qrex napisał:

P.S. Luffy i tak rządzi.

Bez dwóch zdań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 22:44, Hubi_Koshi napisał:

Nom drugi był robiony przez samego Odę, ktoś wysłał mu prośbę o narysowanie Mugiwarsów
w Gender-Bendniętych wersjach i OTO Jest.

Zaskakujące jak łatwo lekko zmienić rysy twarzy (i dorysować co nieco na klatce piersiowej)by zmienić płeć. Tylko Nami jakaś mało męska.

Dnia 22.03.2010 o 22:44, Hubi_Koshi napisał:

Ulubionym tekstem Luffiko jest "I''ll eat salad
and become the pirate king"

A Sanjia podrywa na lewo i prawo facetów XD.

Edit. A Brook taki sam.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym chapterze będzie znowu duuużo gadania i zero walki. Ale z pewnością nie będzie to chapter słaby, ostatnie panele są zdecydowanie zaskakujące.

Spoiler

Aizen powie, że wiedział od początku, że istnienie Ichigo będzie specjalne. Że znał Ichigo zanim ten się urodził. Ale ktoś mu przerwie mówiąc: "Mówisz zbyt dużo, Aizen." Tak, Panowie, Isshin powraca.



EDIT: W połączeniu z Łan Pisowskim
Spoiler

przybyciem Shanksa

- dammit, jest dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W KOŃCU, już myślałem że się nie pojawi, w przeciwieństwie do One Piece w którym pojawienie się Shanksa było sporym zaskoczeniem tutaj człowiek z chaptera na chapter oczekiwał pojawienia się Isshina, oraz Urahary i spółki XD No w końcu może się dowiemy Co Jak Gdzie Kiedy i Dlaczego z Isshinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 18:24, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

W KOŃCU, już myślałem że się nie pojawi, w przeciwieństwie do One Piece w którym pojawienie
się Shanksa było sporym zaskoczeniem tutaj człowiek z chaptera na chapter oczekiwał pojawienia
się Isshina, oraz Urahary i spółki XD No w końcu może się dowiemy Co Jak Gdzie Kiedy
i Dlaczego z Isshinem


Spoiler

No nie wiem, ja chociaż myślałem o tym, że Isshin może przybyć to raczej w to nie wierzyłem. Wg mnie duuużo bardziej prawdopodobne była walka Unohany lub przybycie Urahary. Kubo zmylił jeszcze bardziej, kiedy powiedział, że Isshinowi da cały arc. W każdym bądź razie na pewno będzie ciekawie, poznamy sporo odpowiedzi, przede wszystkim dowiemy się o co chodziło Aizenowi, bo z jego gadki wyglądało na to, że zna Isshina i to baardzo dobrze. Jeżeli zaś to wszystko to jakiś plan, to na pewno w jakiś sposób związany z tym jest Urahara. Pewnie niedługo też się pojawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 18:32, ibisz napisał:

Spoiler

No nie wiem, ja chociaż myślałem o tym, że Isshin może przybyć to raczej w to nie
wierzyłem. Wg mnie duuużo bardziej prawdopodobne była walka Unohany lub przybycie Urahary.
Kubo zmylił jeszcze bardziej, kiedy powiedział, że Isshinowi da cały arc. W każdym bądź
razie na pewno będzie ciekawie, poznamy sporo odpowiedzi, przede wszystkim dowiemy się
o co chodziło Aizenowi, bo z jego gadki wyglądało na to, że zna Isshina i to baardzo
dobrze. Jeżeli zaś to wszystko to jakiś plan, to na pewno w jakiś sposób związany z tym
jest Urahara. Pewnie niedługo też się pojawi :P


Spoiler

Mhm Kubo wprost uwielbia odstawiać Big Damn Heroes
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/BigDamnHeroes
A ta walka (szczególnie po tym jak zmasakrowani zostali zarówno Vaizardzi jak i Gotei 13) aż prosiła się o jakieś POTĘŻNE Wsparcie, w sumie dziwi mnie tylko że nie ma z Isshinem ojca Ishidy. W sumie to na jego wejście czekałem już wcześniej, ale zamiast niego pojawili się Vaizardzi. Nom tego właśnie najbardziej chcę dowiedzieć się w końcu KIM tak naprawdę jest Isshin, kim była jego żona no i ogólnie wszystkich tych małych ciekawostek. Nom Urahara pewnie też niedługo wyskoczy, może szykuje jakąś swoją zabawkę która pomoże w walce z Aizenem ? W sumie to mnie nadal ciekawi kim dokładnie są Jinta i Ururu, jak do tej pory niczego się o nich nie dowiedzieliśmy.
A jeszcze co do Shanksa, podsumuję go tak jak to zrobiłem w temacie o One Piece "NO FUCKING WAAAY", samo pojawienie się tego faceta to Crowning Moment of Awesome
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/CrowningMoment/OnePiece
Tvtropes się ze mną zgadza (na samiutkim dole)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 23:25, Jimmi napisał:

Spoiler

NO! najwyzsza pora na wkroczenie ojca Kurosakiego! :D



Tak... Cały odcinek przegadany, dosłownie O NICZYM i pokazuje się ON! TADA! Tak jakby nie można się było domyślić...
=_=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 11:18, Grzech napisał:

Tak... Cały odcinek przegadany, dosłownie O NICZYM i pokazuje się ON! TADA! Tak jakby
nie można się było domyślić...
=_=


odcinek beznadziejny, racja, ale pojawienie sie tego typa zwiastuj, ze moze cos sensownego zacznie sie dziac wreszcie

w ogole dobry tydzien w OP pojawia sie ktos, w Naruto wraca ktoś, w Belach tez pojawienie sie kogos spodziewanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegadane kilkanaście stron mangi...
Oczywiście Aizen teraz jest "złym Lordem Vaderem", a truskawa jest jak L. Niebołaziciel...
Schematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No miłe zaskoczenie. Isshin się pojawił i w końcu może się wyjaśni jakim cudem nie znano nazwisko Kurosaki w Gotei13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować