Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2010 o 21:18, Stein napisał:

LOL!

http://pl.bleach.wikia.com/wiki/Sōsuke_Aizen

Może mi ktoś powiedzieć czy to ta dawna strona bleach wiki na którą często wchodziłem
gdy czegoś nie wiedziałem??

Uwaga! Troche wulgaryzmów...

Porażka... Przeklinać też trzeba umieć, tak żeby było śmiesznie, a to jest po prostu żałosne. Swoją drogą nawet nie wiedziałem, że takie wiki jest, ja wchodziłem na angielskie bleach.wikia, rzetelne artykuły, szybko aktualizowane, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 21:57, ibisz napisał:

Porażka... Przeklinać też trzeba umieć, tak żeby było śmiesznie, a to jest po prostu
żałosne. Swoją drogą nawet nie wiedziałem, że takie wiki jest, ja wchodziłem na angielskie
bleach.wikia, rzetelne artykuły, szybko aktualizowane, polecam.


Nie twierdze, że to jest śmieszne albo ma być śmieszne po prostu mocno mnie to zdziwiło... bo często przeglądałem tam artykuły bo wydawały sie mniej wiecej dobre chociaż było mało informacji i też korzystałem z angielskiej strony. Dałem ten link bo myślałem, że to jest coś jak gdyby nonsensopedia w stosunku do wikipedi, i że prawdziwy adres tej strony uległ zmianie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 22:02, Stein napisał:

Nie twierdze, że to jest śmieszne albo ma być śmieszne po prostu mocno mnie to zdziwiło...

Cóż jedno wiemy na pewno. Ludziom już Bokiem wychodzi ten Boski Aizen XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć któr to epizod gdzie Ichigo walczy z Hichigo o to kto ma być "królem" a kto "koniem"? Czyli ta walka po której ichigo jest w stanie kontrolowac moce hollowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działo się to w odcinkach 123 - 125.

Swoją drogą kawał czasu już upłynął od tamtej chwili, a mnie wydaje się jakby to było wczoraj. Pewnie to przez te cholerne fillery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurcze,czy Ja tak jestem niedoinformowany co do endingów,czy nie było to jako official ending BLEACH,tylko zakończenie serii? Mówię o dzisiejszym HYPERZE...

@KuroNeko - O co ci dokładniej chodzi z tym motywem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 21:38, Crew_900 napisał:

No już za tydzień powrót do głównych walk :D

Za tydzień to będzie recap poprzednich wydarzeń :D Zresztą pewnie walki będą mocno porozciągane, bo obecny materiał mogą dość szybko nadrabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 21:28, Bartex69 napisał:

@KuroNeko - O co ci dokładniej chodzi z tym motywem?


Chodzi mi o znaną i przez wszystkich lubianą "Aizenowską herbatkę" :D
Swoją drogą ciekawe kto ją w tym HM parzy :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c399

Spoiler

Spodziewałem się czegoś więcej... a tu tylko dowiadujemy się, że Ichimaru ma najdłuższego ze wszystkich Shinigami i że Ichigo jest dziwny, co było wiadome już wcześniej. Zaczynam się bać o jubileuszowy numer 400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 23:13, KuroNeko napisał:

Swoją drogą ciekawe kto ją w tym HM parzy :x

Mnie tam ciekawi... Skąd oni biorą niby wodę na herbatkę, że o prysznicu nie wspomnę (Gin pod prysznicem... :< i teraz nie mogę tego odwidzieć! :<)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 06:35, luzac napisał:

c399

Spoiler

Spodziewałem się czegoś więcej... a tu tylko dowiadujemy się, że Ichimaru ma najdłuższego ze wszystkich Shinigami i że Ichigo jest dziwny, co było wiadome już wcześniej. Zaczynam się bać o jubileuszowy numer 400.



Czy tylko mi się wydaje czy kreska troszkę zbiedniała? Same jakieś pręgi, "wybuchy" i "błyski" na całe strony chaptera. Nie ma nic godnego uwagi i nic nie można wywnioskować, poza długością pen... ehem, zanpaktuo Gina :/
Żenada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gin otwarł oczy... A tak to chapter średni, wreszcie troszkę zaczęli się ruszać, może za 10 chapów będzie jakaś ciekawa walka. Reszta to jak zwykle nudne gadanie.
@Grzech
Faktycznie, kreska nie powala... Jedyny panel, który mi się nawet spodobał to ten jak Ichigo odbija miecz Getsugą, a i ten nie jest fantastyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już przecież, że Kubo coraz bardziej specjalizuje się w rysowaniu białych i czarnych plam. Co wy chcecie? Posuwa się ze swoimi zainteresowaniami do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że Ban-kai Gina może być tak słabe. Czy on nie jest przez przypadek "genialnym dzieckiem"?
Myślę, że albo ściemnił, albo jego Ban-kai ma drugą formę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować