Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Mam pytanie znowu z innej beczki. Pamiętacie Diamiond Dust Rebellion The Movie? O co chodziło w tym momencie jak Kira i Hisagi zatrzymali Hitsu, no i się mieczami tak jakby to powiedziec...
http://www.youtube.com/watch?v=EXSBbKJXsg0&feature=related <- Op DDR
Od momentu 0:43 do 0:47. Oglądałem ten film,ale coś ten moment mi się przeoczył i jestem ciekaw o co chodziło,jeśli istnieje ver. PL. Może mi ktoś powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tymi mieczami to po prostu chcieli, żeby nie mógł uciec.
A tak się wystraszyli, bo z tego co pamiętam to powiedział coś w stylu "spadajcie albo was zabije" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś zapodać link z jednym z openingów Bleach, który z tego co pamiętam funkcjonował też jako trailer filmu. Nie oglądałem tego filmu, ale pamiętam, że był tam motyw z zawładnięciem nad Rukią i innymi Shinigami ( czy coś takiego :P )

Oka, znalazłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 14:12, Crew_900 napisał:

O kurde, czyżby Ojciec Ichigo był aż tak potężny ? -.-

Wiesz, chodzą słuchy, że

Spoiler

należy do oddziału 0

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest jedyne sensowne wytłumaczenie, biorąc pod uwagę, że w Gotei 13 nazwisko Kurosaki znane nie jest. Chyba, że je zmienił, ale nie wydaje mi się.

Liczę, że Aizen przestanie się teraz bawić i pokaże na co naprawdę go stać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 18:08, Kedziorus napisał:

I to jest jedyne sensowne wytłumaczenie, biorąc pod uwagę, że w Gotei 13 nazwisko Kurosaki
znane nie jest. Chyba, że je zmienił, ale nie wydaje mi się.

Z tego co słyszałem, to w Japonii nazwisko małżeństwa może być wzięte od Żony, nie koniecznie męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2010 o 18:51, KuroNeko napisał:

Z tego co słyszałem, to w Japonii nazwisko małżeństwa może być wzięte od Żony, nie koniecznie
męża.


W Polsce też tak jest ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.
Czy tylko ja poczułem się jakbym znowu czytał Starego Dobrego Bleacha gdy Ichigo i Isshin zaczęli się przekomarzać ? Naprawdę patrząc na tych dwóch człowiek czuje jakby wrócił do starych beztroskich czasów z początku Bleacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 14:06, Hubi_Koshi napisał:

Mam pytanko.
Czy tylko ja poczułem się jakbym znowu czytał Starego Dobrego Bleacha gdy Ichigo i Isshin
zaczęli się przekomarzać ? Naprawdę patrząc na tych dwóch człowiek czuje jakby wrócił
do starych beztroskich czasów z początku Bleacha.

Wydaje Ci się ;] Bleach już nigdy nie będzie jak dawniej - całą seria służy teraz tylko po to żeby Aizen mógł się popisywać swoim mind rapem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 14:14, Alamut napisał:

Wydaje Ci się ;] Bleach już nigdy nie będzie jak dawniej - całą seria służy teraz tylko
po to żeby Aizen mógł się popisywać swoim mind rapem ^^

Ano niestety... jak znam życie to pewnie w końcu się okaże że Ichigo był cały czas pod wpływem hipnozy tylko o tym nie wiedział bo Aizen cały czas mu inne obrazy od reszty pokazywał XD Ale jednak miło znowu widzieć Isshina, brakowało mi go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 14:17, Hubi_Koshi napisał:

Ano niestety... jak znam życie to pewnie w końcu się okaże że Ichigo był cały czas pod
wpływem hipnozy tylko o tym nie wiedział bo Aizen cały czas mu inne obrazy od reszty
pokazywał XD Ale jednak miło znowu widzieć Isshina, brakowało mi go.

Albo tak naprawdę fabuła nie posunęła się w rzeczywistości od Soul Society arc, a Ichigo został tylko zatrzymany przez Kapitana Aizena nim przybędą posiłki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 14:25, Alamut napisał:

Albo tak naprawdę fabuła nie posunęła się w rzeczywistości od Soul Society arc, a Ichigo
został tylko zatrzymany przez Kapitana Aizena nim przybędą posiłki xD

Wyobrażasz sobie jaki ryk wściekłości wydobył by się z gardeł czytaczy Bleacha XD Kubo doszedłby chyba do wniosku że pora się w jakimś schronie schować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 14:30, Hubi_Koshi napisał:

Wyobrażasz sobie jaki ryk wściekłości wydobył by się z gardeł czytaczy Bleacha XD Kubo
doszedłby chyba do wniosku że pora się w jakimś schronie schować

Ale pomyśl! Coś takiego przeszłoby naprawdę do historii gatunku i shonen jumpa, ludzie wybaczyliby wszystko Naruto i Kishiemu. Cholercia, założę się, że zamiast "mind rape" powszechnie zaczęto by mówić - "ten film to czysty BLEACH" i "on mnie zbliczował" ;]

Kubo zostałby takim Tarantino mangi i anime, camp i bezsens do kwadratu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 14:35, Alamut napisał:

Kubo zostałby takim Tarantino mangi i anime, camp i bezsens do kwadratu xD

Cóż, nie na darmo ludzie twierdzą że Kubo Ztrollował fandom XD Ale to by w sumie było miłe, zobaczyć narodziny nowego słówka. Swoją drogą z tego co czytałem to słówka GAR, powstało gdy ktoś źle zapisał bycie "Gay For Archer" XD Jak ja kocham być lingwistą, człowiek naprawdę docenia narodziny nowych słówek :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 14:42, Hubi_Koshi napisał:

Cóż, nie na darmo ludzie twierdzą że Kubo Ztrollował fandom XD Ale to by w sumie było
miłe, zobaczyć narodziny nowego słówka. Swoją drogą z tego co czytałem to słówka GAR,
powstało gdy ktoś źle zapisał bycie "Gay For Archer" XD Jak ja kocham być lingwistą,
człowiek naprawdę docenia narodziny nowych słówek :-3

Taaa... języki to zabawna rzecz ^^ Albo jeszcze jeden chory scenariusz - Bleach to właściwie jeden z tych chorych japońskich reality TV - Kubo rysuje mangę i raz na jakiś czas implikuje bezsensowny wątek lub akcję, kamerzyści filmują go gdy rysuje i mówi swoje przemyślenia nt. jak zareaguje fandom? Następnie sprawdzają fora i z ukrytą kamerą pytają otaku, a jak manga się skończy pokarzą najlepsze kawałki w telewizji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 14:17, Hubi_Koshi napisał:

Ano niestety... jak znam życie to pewnie w końcu się okaże że Ichigo był cały czas pod
wpływem hipnozy tylko o tym nie wiedział bo Aizen cały czas mu inne obrazy od reszty
pokazywał XD Ale jednak miło znowu widzieć Isshina, brakowało mi go.


A ja sądzę że byłby to najsensowniejszy zwrot fabularny. Pokazało by to że Kubo naprawdę może być nieprzewidywalny. Pozostaje tylko problem, po kiego cały ten arrancar arc,historia Nel i takie tam. Ale kogo to obchodzi.(ironia mode off)Choć naprawdę by to wszystkich zaskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 22:05, qrex napisał:

A ja sądzę że byłby to najsensowniejszy zwrot fabularny. Pokazało by to że Kubo naprawdę
może być nieprzewidywalny. Pozostaje tylko problem, po kiego cały ten arrancar arc,historia
Nel i takie tam. Ale kogo to obchodzi.(ironia mode off)Choć naprawdę by to wszystkich
zaskoczyło.

Jak to po co? Po to, żeby zarobić dużo kasy na niczym. A później zarobić jeszcze więcej kasy na tym samym.
Nie a tak serio: Hubi, ja też przez chwilę poczułem się jak na początku Bleacha. "Nie to nie był punch. To był headbutt." Szkoda że tylko przez chwilę :P Ale jest jeszcze jeden pozytyw - Ichigo dostał kopa i może wreszcie przestanie robić z siebie emo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 22:42, ibisz napisał:

Ale jest jeszcze
jeden pozytyw - Ichigo dostał kopa i może wreszcie przestanie robić z siebie emo.


Nie wydaje mi się... teraz Emo Postacie są jakoś dziwnie popularne wśród autorów tasiemców (patrzeć Sasuke z Naruto...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować