Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2010 o 16:21, GoFrUs napisał:

nie lubie bleach, kreskowki powinny byc mondre i czegos uczyc dzieci a tutaj ciongle
sie bija i nic prawie nie mowia tylko hiaaa aaarhg woaaa!! po prostu dno, polecam wam
boba budowniczego ;D


Widać, że Ty wyrosłeś na tych swoich "kreskówkach" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 16:21, GoFrUs napisał:

nie lubie bleach, kreskowki powinny byc mondre i czegos uczyc dzieci a tutaj ciongle
sie bija i nic prawie nie mowia tylko hiaaa aaarhg woaaa!! po prostu dno, polecam wam
boba budowniczego ;D

Obejrzyj Death Note albo Code Geass, doskonałe seriale instruktażowe jak zapanować nad światem :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2010 o 18:05, Hubi_Koshi napisał:

Obejrzyj Death Note albo Code Geass, doskonałe seriale instruktażowe jak zapanować nad
światem :-3


Wątpię, aby był w stanie ogarnąć ich przekaz xD

Wracając do Bleach''a to zastanawia mnie, ile jeszcze transformacji ma Aizen w zanadrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 18:09, Patryk_R1 napisał:

Wątpię, aby był w stanie ogarnąć ich przekaz xD

Zawsze można liczyć że wypalą mu mózg niczym dobrze wymierzony atak EMP i średnia IQ na świecie się podniesie ^^

Dnia 09.09.2010 o 18:09, Patryk_R1 napisał:

Wracając do Bleach''a to zastanawia mnie, ile jeszcze transformacji ma Aizen w zanadrzu.

Mhm 1 może 2, cały ten cyrk powoli dochodzi do końca więc Aizen pewnie już za wiele okazji by się transformować mieć nie będzie. Chociaż przy Aizenie nigdy nie wiadomo :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś trafi to może zaczynać grę w lotka. Prędzej tam mu się uda niż wytypowanie ilości transformacji. A kubo robi to pewnie po to żeby jak najdłużej nie pokazać bankaia Aizena na co wszyscy liczą. I dopóki tego nie zrobi , mamy pewność że nie walczy na full.( jako że to nie jest raczej koniec mangi to pewnie ,ichigo przegra a na bankaia poczekamy 5 lat albo dłużej)

P.S. Nie pisałem wcześniej ale obecna forma Aizena kojarzy mi się z FMA. Czy mi się wydaje czy jeszcze tylko z One Piece nie było nic zerżnięte. Choć jeśli się mylę to Hubi mnie poprawi XD

Edit: Co do tropa. To czy Aizen jest czy nie jest potworem sytuacji nie zmienia,przynajmniej w jego przypadku.Jest tak denerwujący i nudny że i tak życzę mu śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo bankai Aizena nie ma mocy ofensywnej i jeżeli już nie został pokazany (hipnoza absolutna na shikai to za dużo) to nie ma po co go pokazywać.
Myślę, że to jest ostatnia forma Aizena, w końcu już brzydszym być nie można. A koniec się zbliża. Bo jeżeli Ichigo nie zniszczy Aizena FGT, to nie może mieć realnych szans. Tak więc, to musi być koniec.
Czepiacie się ilości form Aizena, a tak naprawdę Ichigo ma więcej ;P Tylko że różnice są małe i prawie zawsze wygląda jak człowiek, przez co się nie rzuca w oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2010 o 18:30, qrex napisał:

P.S. Nie pisałem wcześniej ale obecna forma Aizena kojarzy mi się z FMA. Czy mi się wydaje
czy jeszcze tylko z One Piece nie było nic zerżnięte. Choć jeśli się mylę to Hubi mnie
poprawi XD


Nie - ja cię poprawię ;)
W zasadzie cały Fairy Tail jest dość znacznym zerżnięciem z OP XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 18:30, qrex napisał:

Edit: Co do tropa. To czy Aizen jest czy nie jest potworem sytuacji nie zmienia,przynajmniej
w jego przypadku.Jest tak denerwujący i nudny że i tak życzę mu śmierci.

Cóż to akurat zależy od tego jak go postrzegają w Japonii :-) Taki np. Saskacz albo Hitsugaya jest ogólnie znienawidzony na Zachodzie, ale w Japonii obaj są niezwykle popularni. Co do trope''a to po prostu zaznaczam że Aizen przechodzi typową metamorfozę, póki jest człowiekiem jego życie jest coś warte, ale skoro staje się potworem to można go bezproblemowo OFFnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ty to osobiście odbierasz ale ja np. strasznie nie lubię jak z poważnych, niszczycielskich i spokojnych badbossów robi się frajerów , którzy nie potrafią panować nad emocjami, zamienia się ich w potwory przez to traci się szacunek do całej jego osoby bo traci wtedy człowieczeństwa, a co za tym idzie w głównej mierze charakter i epickość. Siła zostaje . Czemu nie może on przegrać jako ta sama osoba co na początku, gdzie emanowała epickością ,siłą i charakterem. I nie jest to bynajmniej zarzut tylko do tej mangi ale do wszystkich gdzie ten trop występuje. Dla mnie to po prostu idiotyczne niszczenie postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 22:32, qrex napisał:

Nie wiem jak ty to osobiście odbierasz ale ja np. strasznie nie lubię jak z poważnych,
niszczycielskich i spokojnych badbossów robi się frajerów , którzy nie potrafią panować
nad emocjami, zamienia się ich w potwory przez to traci się szacunek do całej jego osoby
bo traci wtedy człowieczeństwa, a co za tym idzie w głównej mierze charakter i epickość.
Siła zostaje . Czemu nie może on przegrać jako ta sama osoba co na początku, gdzie emanowała
epickością ,siłą i charakterem. I nie jest to bynajmniej zarzut tylko do tej mangi ale
do wszystkich gdzie ten trop występuje. Dla mnie to po prostu idiotyczne niszczenie postaci.

Jakiś morał, albo coś. ;P Zauważ, że z każdą przemianą Aizen traci człowieczeństwo, a biorąc pod uwagę, że każda przemiana to większa moc dochodzimy do prostej konkluzji - pragnienie mocy(władzy) jest złe i prowadzi do wyniszczenia. Doprawdy, Bleach to nie pierwsza manga, która robi coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2010 o 10:22, Rick napisał:

Jakiś morał, albo coś. ;P Zauważ, że


lul, widać Rick, że jesteś humanistą - wyprowadziłbym dokładnie taki sam wniosek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 13:04, KuroNeko napisał:

A co uważacie o moim nowym, słitasnym avku? Aizen wygląda na nim dość specyficznie :D

Chyba jest smutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam że użył Bankai (przenoszenie się w czasie/widzenie przyszłości) i zobaczył swoje przyszłe transformacje. I tak w sumie dobrze to zniósł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chapter 420

Spoiler

Wielka nowość tym razem zamiast kolejnej ewolucji Aizena ewoluuje Ichigo który ma teraz dłuższe czarne włosy twarz i cześć ciała owinięte bandażami na obrazku wygląda super http://i52.tinypic.com/zyc1mp.jpg po za tym chapter jest poświęcony treningowi truskawki. Chaptery Aizena są już policzone bo Ichi używa na nim [MUGETSU] (Moonless sky)

FGT jest to przemienienie siebie w Zangetsu tak to określa Ichigo

Offtop
Dla fanów Naruto zobaczymy w następnym chapterze twarz Madary i jego drugie oko które wygląda jak oko 10-cio ogoniastego(połączenie wszystkich sharinganow jakie zdobył?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Chapter 420

Noo... Truskawa nabrał takiego badass-wyglądu, że Aizen powinien paść na sam jego widok...teraz pewnie będzie typowa walka" ten zły co się zmienił w potwora kontra ten dobry, co też się zmienił ale dalej wygląda na prawego i sprawiedliwego". Mam tylko nadzieję że Ichigo nie będzie IMBA i walka z pokemonem nie zamieni się w "jedno ciach i do domu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A niech się nawet skończy. Aizen ostatnio przecież znowu ewulował, no cholerka, ile razy można? To już lekka przesada. A Ichigo dostał raz a porząnego power-up i koniec. Długie włoski itd a teraz dochodzi ostateczna forma tego power-up''a i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować