Zaloguj się, aby obserwować  
kontousuniete

Neverwinter (MMO)

259 postów w tym temacie

Da się przeżyć, oczywiście. Ale na początku było to do mocno zauważalne w głównym mieście. Nie wiem jak teraz, chyba aż tak tragicznie nie jest, bo już dawno jestem w Sharandarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 08:44, Muradin_07 napisał:


A próbowałeś w mieście w sklepiku, gdzie można kupować materiały do wyrobu różnych rzeczy?
Na głównym targu.


próbowałem jest tylko wyrobiony ;( (sorry że tak póxno ale opiero wróciłem z urlopu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, gram sobie tym mistrzem broni dwuręcznej(czy jak to tam idzie) i tak się zastanawiam, czy to normalne że w każdej walce z byle 3 orkami muszę zażywać miksturę leczniczą żeby potem nie zginąć na następnej grupie.xD
Jakby ktoś miał wskazówki jak taką postać rozwijać to byłoby miło.
Przy okazji zapytam też czy są jakieś rzeczy które szczególnie warto zbierać/zakupić. Póki co(16lvl) biegam w tym co mi wypadło, a cała zarobiona kasa idzie na mikstury lecznicze.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 13:30, Nephren-Ka napisał:

Hmm, gram sobie tym mistrzem broni dwuręcznej(czy jak to tam idzie) i tak się zastanawiam,
czy to normalne że w każdej walce z byle 3 orkami muszę zażywać miksturę leczniczą żeby
potem nie zginąć na następnej grupie.xD
Jakby ktoś miał wskazówki jak taką postać rozwijać to byłoby miło.
Przy okazji zapytam też czy są jakieś rzeczy które szczególnie warto zbierać/zakupić.
Póki co(16lvl) biegam w tym co mi wypadło, a cała zarobiona kasa idzie na mikstury lecznicze.xD


Zrób questa na towarzysza i wybierz kleryka, powinno pomóc. Poza tym instancje sa bardzo łatwe nawet do robienia solo, jedynie dungeony po 30 poziomie mogą stanowić jakieś wyzwanie.
Na oficjalnym forum jest sporo buildów, wystarczy poszukać.
http://nw-forum.perfectworld.com/forumdisplay.php?95-The-Barracks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem jest inny - często ten kleryk pada bardzo szybko. Mój pod koniec gdy już miałem 60 lvl padał praktycznie po 30-45 sekundach starcia jeżeli było to coś poważniejszego. Dlatego po prostu starym, "diablowym" sposobem zacząłem masowo kupować potki (mam kasę to sobie pozwolić mogę, a co!) i po prostu żonglować nimi wraz z tymi potkami dającymi różne efekty na pewien okres czasu. Jak sobie zaaplikowałem 5 różnych to potem żyć było o wiele łatwiej nawet bez kleryka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 14:29, Muradin_07 napisał:

Problem jest inny - często ten kleryk pada bardzo szybko. Mój pod koniec gdy już miałem
60 lvl padał praktycznie po 30-45 sekundach starcia jeżeli było to coś poważniejszego.
Dlatego po prostu starym, "diablowym" sposobem zacząłem masowo kupować potki (mam kasę
to sobie pozwolić mogę, a co!) i po prostu żonglować nimi wraz z tymi potkami dającymi
różne efekty na pewien okres czasu. Jak sobie zaaplikowałem 5 różnych to potem żyć było
o wiele łatwiej nawet bez kleryka ;)


Pamietam jak kiedyś usilnie staralem się podnosić Kleryka jak padał i przez to sam dostawalem po dupie :) później zacząłem to olewać i grało się już dużo przyjemniej.

Miałem wakacyjna przerwe od Neverwintera i po tym nowym dodatku mój kleryk dostał jakiegoś powera!
Lepiej leczy i mniej pada:]
W tej nowej lokacji Sherendar czy jakoś tak jest zdecydowania za łatwo, przynajmniej na poczatku bo dalej nie dotarłem jeszcze.
A sprzet też mam raczej przeciętny ~ ok 9500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze Sharandaru nie zwiedzałem. Na początku tak tam mi się wszystko cięło przez oblężenie serwerów w dniu premiery dodatku, ze sobie to po prostu odpuściłem. Później sobie wezmę i ogarnę, może dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2013 o 15:59, Szymon666 napisał:

Miałem wakacyjna przerwe od Neverwintera i po tym nowym dodatku mój kleryk dostał jakiegoś
powera!
Lepiej leczy i mniej pada:]
W tej nowej lokacji Sherendar czy jakoś tak jest zdecydowania za łatwo, przynajmniej
na poczatku bo dalej nie dotarłem jeszcze.
A sprzet też mam raczej przeciętny ~ ok 9500



Sam shar jest niezbyt trudny. Jedyne wyzwanie stanowi nowy rajd/dungeon.
Aczkolwiek jest to logiczne, bo to kampania single player i musiała byc dostosowana do możliwości zaliczenia contentu solo [chociaż sam przyznaje, ze ilithidzi w podmroku sprawiali miejscami więcej problemów niż wszystkie nowe moby z shar razem wzięte, tez spodziewałem się po dodatku ciut więcej wyzwania a nie bezmyślnego grind festu na zasadzie daily/weekly questów]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
ostatnio zacząłem grać w ?Neverwintera i muszę przyznać że bardzo mnie ta gra wciągnęła. Jestem ciekaw czy ktoś z orum poza mna lubi jeszcze tą grę?
Poniżej mój krótki gameplay z tej gry
[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 10:10, switkel napisał:

Jestem ciekaw czy ktoś z orum poza mna lubi jeszcze tą grę?


Nie, pełne 12 stron wątku jest dlatego, że nikt jej nie lubi.

Jezu, z tym systemem szkolnictwa faktycznie jest coś nie tak... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 05:34, Fumiko napisał:

Jezu, z tym systemem szkolnictwa faktycznie jest coś nie tak... :/


To tylko reklama czyjegoś kanału na YT, toteż zamiast na system szkolnictwa, zrzuciłbym to raczej na krwawy kapitalizm i destrukcyjną działalność elit burżuazyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... może np. jest 12 stron na temat danego tytułu, a sam hejt? Tego nie wie nikt :D

Inna sprawa to to, że w Polsce gra się przyjęła naprawdę dobrze z mojego punktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 x YT... HL 3 Confirmed! Ale to i tak lepiej, niż wszędzie tylko GTA V i GTA V :D

Ciekawe czy coś się zmieniło w Sharandarze od momentu, kiedy ostatnio grałem. Czy może lagi są mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 11:45, Muradin_07 napisał:

No wiesz... może np. jest 12 stron na temat danego tytułu, a sam hejt? Tego nie wie nikt
:D


Jak czytać nie umie to i nie wie.

A potem się ludzie dziwią dlaczego polskie serwery omijam szerokim łukiem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam np. granie z włączonym polskim kanałem do Neverwintera nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie - fajnie się z ludźmi tam rozmawia. O wiele lepiej niż jak grałem wcześniej w jakiekolwiek inne MMO. Więc jest pozytyw. W sumie to jakby tak powiedzieć to chyba Dragon jest najbardziej polski z serwerów Neverwintera XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem trochę w tą grę jak miała swoją premierę. Wtedy GWF był trochę w porównaniu do innych klas niezoptymalizowany i ogólnie była ona uważana za najgorszą ze wszystkich.. Jak jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla osób, które może nie wiedzą, a korzystają z platformy Steam: Neverwinter już oficjalnie został udostępniony do ściągnięcia i grania właśnie na nim!

I właśnie sobie go ściągam, czas wrócić do walki moim Muradinem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować