Zaloguj się, aby obserwować  
kontousuniete

Neverwinter (MMO)

259 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2013 o 08:34, EmperorKaligula napisał:

w pupie. glupie pytanie glupia odpowiedz, glupia odpowiedz.

To ma być argument, prowokacja czy spam?
Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, akurat zachorowalem, wolne od uczelni a bety koniec... :(

Gra mi sie spodobala,duze zaskoczenie na plus. Z minusow:

- naprawde irytujaca walka,
- threat nie dziala chyba jak powinien, gralem GF a healer za kazdym razem zabieral mi aggro. Sa tematy o tym na forum Neverwintera, wiec nie tylko mnie to denerwowalo,
- serwery odpowiadajace za kolejki na dungeony chyba nie wyrabialy ;) bo mialy duuze opoznienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 11:49, Karharot napisał:

To ma być argument, prowokacja czy spam?


to jest moja odpowiedz na otwarte pytania typu: "Nie wiem gdzie Ty tam widzisz piekna grafike?", gdzie wg mnie pytajacy nie zasluguje na rozbudowana odpowiedz z przykladami. a dlaczego ? bo formuje pytania w tendencyjny sposob. gdyby podal jakies argumenty to bym mu odpowiedzial "normalnie".

ostrzezenie zrozumialem, nastepnych takich "rozmowcow" po prostu zignoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Connecting to the login server...

Czy ten komunikat trwa w nieskończoność? :)
Dopiero co ściągnąłem gierkę i nie idzie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 16:37, Plamciak napisał:

Connecting to the login server...

Czy ten komunikat trwa w nieskończoność? :)
Dopiero co ściągnąłem gierkę i nie idzie pograć.


Nie, powinno ci załadować ściąganie patcha od razu a później powodzenia w czekaniu w kolejce która liczy sobie 12k ludu :D i mówię poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 16:44, Eternal101 napisał:

Nie, powinno ci załadować ściąganie patcha od razu a później powodzenia w czekaniu w
kolejce która liczy sobie 12k ludu :D i mówię poważnie.


o, cały dzień nie mogę się zalogować, a teraz dowaliło mi patcha 2gb. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 17:54, Plamciak napisał:

> Nie, powinno ci załadować ściąganie patcha od razu a później powodzenia w czekaniu
w
> kolejce która liczy sobie 12k ludu :D i mówię poważnie.

o, cały dzień nie mogę się zalogować, a teraz dowaliło mi patcha 2gb. :)


;o ja miałem patcha 400 MB do ściągania w nocy z wczoraj na dziś :p, i do tego musiałem jakiś pliczek pobrać bo inaczej nie chciał patchować, a teraz 10k w kolejce ;/. Jeśli ta gra spodoba się ludziom to nie wyobrażam sobie co będzie w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech. Od 1 maja pograłem w sumie może 15 minut (łącznie z tworzeniem postaci), bo ciągle serwery są wyłączone :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 11:20, Narmo napisał:

Ech. Od 1 maja pograłem w sumie może 15 minut (łącznie z tworzeniem postaci), bo ciągle
serwery są wyłączone :/


Dzisiaj serwery padły gdzieś koło 10-tej, bo grałem może półtorej godziny. Tak więc trza po prostu czekać. Swoją drogą naprawdę przyjemnie się gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś wpisać maila tam gdzie login? Bo u mnie też nie chciało po username i tylko wchodziło po wpisaniu maila. Jak już się raz go wpisze to zapamięta go, będzie potrzebne tylko hasło. No i jak zrobisz logout to nie zdziw się jak pojawi Ci się cała gama cyferek - to kod konta i wtedy znowu tylko hasło trzeba wpisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do grających: czy jest w Neverwinter coś innego oburęcznego niż miecz? Bo jak na razie to ciągle latam z wielką wykałaczką na plecach, a do krasnoluda to pasuje jak do świni siodło. Chciałoby się jakiś fajny topór mieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 14:59, Muradin_07 napisał:

Mam takie pytanie do grających: czy jest w Neverwinter coś innego oburęcznego niż miecz?
Bo jak na razie to ciągle latam z wielką wykałaczką na plecach, a do krasnoluda to pasuje
jak do świni siodło. Chciałoby się jakiś fajny topór mieć :(


Mam ten sam problem - pociachałbym jakimś toporzyskiem albo młotem a tu nima... z tego co mi wiadomo to każda klasa korzysta z jednego rodzaju broni. :/ Beznadzieja.

Czy tylko ja mam problem z wbijaniem poziomów? A dokładniej, to różnica między moim poziomem a contentem rośnie coraz bardziej. Wczoraj na 18 poziomie wchodziłem do lokacji w której questy były już na poziom 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować