Zaloguj się, aby obserwować  
kontousuniete

Neverwinter (MMO)

259 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2013 o 13:59, Reffanov napisał:

Czy tylko ja mam problem z wbijaniem poziomów? A dokładniej, to różnica między moim poziomem
a contentem rośnie coraz bardziej. Wczoraj na 18 poziomie wchodziłem do lokacji w której
questy były już na poziom 21.

Ja bodajże na 8 lvlu miałem misje z sugerowanym 9, więc tylko jeden lvl różnicy. Tak przy okazji: według mnie mag ma trochę przechlapane przy tej mechanice walki, gdy przy używaniu skilli nie można się ruszyć. Można stosować uniki, ale zużywa się stamina. No i jak patrzyłem ceny potionów, to trochę masakra. Na razie ich nie kupowałem, ale tempo zdobywania pieniędzy jest na razie bardzo wolne i nie wiem, jak to będzie wyglądało pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wydaje się przednia. Piękne miasto, ładne lokacje. Klimat moim zdaniem jest...
Wiadomo jak dużo jeszcze mają zmienić/dodać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wchodziłem i problemu w tym nie widzę raczej. Zawsze małe utrudnienie daje większy dla mnie fun z gry ;) Co do toporów i innych to mam nadzieję, że twórcy dodadzą większą liczbę rodzajów broni po premierze. Tak samo jakby było genialnym pomysłem otworzenie świata na większą liczbę miast. No toć po coś to Amn wybierałem aby do niego móc wrócić... ;D

(at)Eff3ctiv3: ja to już tego problemu nie mam gdzieś od 18-tego poziomu. Sprzedaję itemy, poziom kasy mam ciągle koło 2g więc z miksturami problemu nie ma. Gorzej z nadmiarem ekwipunku na poziomy wyższe niż mój aktualny. Mam 23-ci, a itemy już mam na zaś dla 26 i nie wiem gdzie to składować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 14:37, Muradin_07 napisał:

(at)Eff3ctiv3: ja to już tego problemu nie mam gdzieś od 18-tego poziomu. Sprzedaję itemy,
poziom kasy mam ciągle koło 2g więc z miksturami problemu nie ma. Gorzej z nadmiarem
ekwipunku na poziomy wyższe niż mój aktualny. Mam 23-ci, a itemy już mam na zaś dla 26
i nie wiem gdzie to składować :/

Nie ma w tej grze czegoś takiego jak magazyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 15:09, Eff3ctiv3 napisał:

Nie ma w tej grze czegoś takiego jak magazyn?


Jest. Bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 15:10, Jester napisał:

Jest. Bank.

Z recenzji w cd action dowiedziałem się, że mozna wynajmować ludzi do pomocy w walce. Wiesz może gdzie ich można wynająć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 15:13, Eff3ctiv3 napisał:

> Jest. Bank.
Z recenzji w cd action dowiedziałem się, że mozna wynajmować ludzi do pomocy w walce.
Wiesz może gdzie ich można wynająć?


Tak. Kolo banku:)

Serio, kolo banku jest budynek co nazywa sie... "Cos tam" Emporium.
Mozesz kupic tam towarzyszy.

Ale lepiej poczekaj na questa, z ktorego dostaniesz takiego za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 15:13, Eff3ctiv3 napisał:

> Jest. Bank.
Z recenzji w cd action dowiedziałem się, że mozna wynajmować ludzi do pomocy w walce.
Wiesz może gdzie ich można wynająć?


To już była recenzja w CDA? :O Ile dostała gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 15:16, Jester napisał:

Tak. Kolo banku:)

Serio, kolo banku jest budynek co nazywa sie... "Cos tam" Emporium.
Mozesz kupic tam towarzyszy.

Ale lepiej poczekaj na questa, z ktorego dostaniesz takiego za free.

Dziwne. Wczoraj byłem w tym emporium(budynek w którym mozna było sobie poćwiczyć na manekinach?) i nigdzie nie widziałem kogoś kto by użyczył mi najemnika :D
Tak czy siak, dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 15:17, Shelazar napisał:

To już była recenzja w CDA? :O Ile dostała gra?

Nie dostała nic. To była taka wstępna recenzja tej gry, i na końcu podane w punktach plusy i minusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 15:20, Eff3ctiv3 napisał:

Tak czy siak, dzięki za pomoc.


To w zlym budynku byles. Ten, o ktorym mowie jest po drugiej stronie placu.

Ten, o ktorym mowisz jest zwiazany z PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 15:22, Eff3ctiv3 napisał:

> To już była recenzja w CDA? :O Ile dostała gra?
Nie dostała nic. To była taka wstępna recenzja tej gry, i na końcu podane w punktach
plusy i minusy :)


A dobrze ją opisali czy raczej zjechali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 15:30, Shelazar napisał:

A dobrze ją opisali czy raczej zjechali?

Nienajgorzej. Napisali, że jeśli komuś nie przeszkadza "przyspawanie" podczas walki, to może się dobrze bawić :D
W minusach również: potencjalne przegięte mikropłatności i liniowość w podróżowaniu po świecie. Do niektórych miejsc nie możesz pójść póki nie ruszysz z wątkiem fabularnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z tym. Tylko z bankiem dla gildii. Nie widziałem też pocket sellera, bo przydałby się i to ostro. Dwa wyjścia: albo pojawi się w patchu którymś, albo po prostu gdzieś jest tylko trzeba poszukać ostro. Ale akurat jak się sprzeda wszystkie zebrane podczas walki enchantmenty i tego typu sprawy to nie ma problemu, gorzej jak jest się daleko od jakiegokolwiek handlarza aby to sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja nabycia bagów gdzieś indziej niż na aukcjach (i poza mikropłatnościami)? Ciągle brakuje mi w nich miejscach, a ceny na AH są zabójcze. 350 tysięcy diamentów podczas gdy ja mam całe 1,4k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba będzie trzeba je ciułać i ciułać. Ja mam z 6 Nightmare Boxów i zanim ja zbiorę na klucze do nich to zbiorę trzecie tyle. Ale to potem... Teraz faktycznie przydałyby się bagi jakoś zdobyć. Aż nie byłbym zdziwiony gdyby pojawiły się gdzieś w innej miejscówce. Niż ruiny niedaleko Neverwinter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz, pogralem godzinke i szczerze powiedziawszy jestem pozytywnie zaskoczony. Wiem ze po tak krotkim czasie raczej nie poznalem dostatecznie gry (w zasadzie w ogole jej nie poznalem i nie ogarniam, ale bawie sie dobrze), ale do tej pory po ponad 7 latach gry w WoW-a kazdy inny MMO potrafil mnie odrzucic w doslownie moment, a tutaj naprawde mam ochote pograc. Bylo by w ogole swietnie gdyby nie to ze wlasnie dostalem jakiegos dziwnego disconnecta i nie moge wrocic do gry. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Swoja droga, jest tu jakies pvp? Jesli tak to od ktorego lvla mozna tluc innych ludzików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest arena, ale tam to jeszcze nie byłem. Podobnie jak jeszcze nie zagrałem żadnego skirmisha. Jeżeli chodzi o disconnect to możliwe jest to, że to kolejna przerwa i wprowadzanie jakiś zmian czy poprawek. Ostatnio sporo im się tego narobiło. Aż się cieszę, że chociaż w wolne udało mi się Neverwintera ograć.

A jeszcze tak wracając do tematu innych typów broni niż miecz: jeżeli w oznaczeniu Swordmastera jest miecz i topór to nie ma pewnego czegoś - po prostu musi on się kiedyś pojawić. Podobnie jak w rasach tam się przewijał Drow i też go nie ma jako osobnej rasy nie myląc go z leśnym elfem pomalowanym na szaro-buro jak to u mnie się kompan taki pojawił... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2013 o 23:07, Muradin_07 napisał:

A jeszcze tak wracając do tematu innych typów broni niż miecz: jeżeli w oznaczeniu Swordmastera
jest miecz i topór to nie ma pewnego czegoś - po prostu musi on się kiedyś pojawić. Podobnie
jak w rasach tam się przewijał Drow i też go nie ma jako osobnej rasy nie myląc go z
leśnym elfem pomalowanym na szaro-buro jak to u mnie się kompan taki pojawił... ;D


Drowy zostaną dodane do gry 2 miesiące po oficjalnej premierze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować