Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lara upolowała już ponad pięć milionów jeleni

22 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2013 o 20:12, Gremo napisał:

Heh a ja myślałem że chodzi o ludzi którzy grę kupili...


To samo. ;) Dobry tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie, bo wyskoczą goście, którym zabijanie jeleni i to w takiej ilości się nie spodoba i do sądu ich podadzą za namawianie graczy do zabijania jeleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach. Indoktrynacja żniwiarzy i działania Abstergo w jednym. Jeszcze chwila i będziemy mieli istny "Raport mniejszości" lub inne matrixy. o.O
Aż strach się bać! Jeszcze chwila i będą wiedzieli nawet co człek podjada podczas grania. -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry że OFT że nie o jeleniach ;)
Ale Lare to bym brał :D , bez porówniania do innych części te cycuszki i dupeczka aż z przyjemnością się
szpiliło w TR ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > News na stronce CDA mówi o śmierci 13294879 jeleni. Kto ma rację?
> na pewno nie piotrek66
>
Piotrek66 to naprawdę żal.pl jego artykuły maja masę błędów. Czasem zerowe pojecie i pisze nic tylko się śmiać czasem z tych jego artykułów. jak się na czymś nie znasz nie rób tego a ten gościu to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"do jak wielu danych mają dostęp twórcy dzisiejszych gier" - u mnie do 0 i jeszcze mniej, jak neta mam wyłączonego ;p

Co do gry ja jelenie oszczędzam. Nowa odsłona TR jak dla mnie rewelacja, jedynie wnerwiają kombosy do wykonania szybkie naciskanie "a-d , f, e, f" beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Uważajcie, bo wyskoczą goście, którym zabijanie jeleni i to w takiej ilości się nie spodoba
> i do sądu ich podadzą za namawianie graczy do zabijania jeleni.

Nie. Obecnie na Wyspach jest problem z jeleniami, jest ich około 1.500.000. Ostatnio pokazywali do jakich tam wypadków dochodzi. Jest ich tak dużo, że nawet obrońcy zwierząt nie mają nic przeciwko odnośnie odstrzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować