Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wydawca Sniper: Ghost Warrior 2 ofiarą czarnego PR-u?

84 postów w tym temacie

Cholera, wydało się. Idę odebrać moją premię za ten skuteczny czarny PR i lecę dalej.
A nie, właśnie dostałem zaliczkę od Acti aby reklamować ich TWD jako lepszy produkt od Snipera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydali "kioskową kupę" na CryEngine 3, a teraz posądzają innych o to, że ich kupa śmierdzi. Gra jest słaba i dostaje takie oceny na jakie zasłużyła. Widać Crap Interactive nie wyciągnął wniosków z pierwszego snajpera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze, bez bicia... S:GW2 wygląda mi na naprawdę ubogi mod do Crysisa 2. Może i w niektórych sprawach jest całkiem fajny, ale to nie zmienia faktu, że gra jest po prostu średnia na wielu płaszczyznach. I to nie jest czarny PR tylko bolesna prawda. Miała wyjść wykopana w kosmos gra o snajperach, a wyszło jak w przypadku A:CM... tylko, że tam bolało to bardziej. Tutaj tak średnio boli, bo można było tego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sniper 2 to najlepsza gra ever !!!!!
Wasze Crysisi mogą się chować.
Dostanę cóś za Białki PR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Jeżeli 10 forumowiczów zasłużenie skrytykuje Snipera 2 to znaczy, że są zorganizowaną grupą hejterską, która robi to celowo, aby zniechęcić graczy do zakupu?
A to rozpaczliwe nawoływanie fanów do spamowania pozytywnych recenzji to już w ogóle żenada. Jeżeli gra jest słaba to w żaden sposób nie zamknie się ust konsumentom, którzy czują się oszukani, bo obiecano im złote góry, a za dość wysoką cenę dostali babola na kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle szumu o drugą część, a ja właśnie skończyłem pierwszą, żeby mieć porównanie. I całkiem przyjemnie się grało, mimo wielu błędów i debilizmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 15:57, kesik93 napisał:

Cholera, wydało się. Idę odebrać moją premię za ten skuteczny czarny PR i lecę dalej.
A nie, właśnie dostałem zaliczkę od Acti aby reklamować ich TWD jako lepszy produkt od
Snipera


Dostałeś zaliczkę od Acti? Przecież to ja miałem mieć wyłączność na hejtowanie CI i uwielbianie Acti na forum gram.pl. Dobrze, że powiedziałeś idę do sądu złożyć pozew o odszkodowanie. ;)

A na serio osobiście gry CI kojarzą się ze słabą jakością. Owszem pograłem w pierwszego Snipera jak niedawno w pełnej wersji pojawił się w CDA. Pograłem krótko, gra mi się średnio podobała, a że mam inne ciekawsze dla mnie gry jak chociażby StarCraft II to Sniper dostał headshota i wyleciał z mojego kompa w efektowny sposób. Nie sądze, żeby kiepskie oceny Snipera 2 wynikały z tego, że konkurencja stosuje czarny PR. To raczej wina tego, ze prezes jest przekonany o tym jak to świetną grę jego firma stworzyła i nie przyjmie do wiadomości, że to co dla niego, że gracze mogą mieć zupełnie inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, wydało się, że my - hejterzy- zorganizowaliśmy się w celu ataku na nieskazitelny wizerunek potentata wydawniczego i najlepszego developera w Polsce - CI Games, a nie dlatego, że nowy Snajper jest cienki jak papier toaletowy z Chin:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem, że pan Marek Tymiński zastrasza możliwością zgłoszenia do prokuratury ludzi (tzw. niespercyzowaną "zorganizowaną grupę hejterską"), którzy na podstawie recenzji/własnych doświadczeń wyrażają negatywne opinie o jego najnowszej grze? Innymi słowy chce wprowadzić cenzure i wywołać FUD? WTF?
Konkurencją nie jestem, negatywnie się wypowiadałem, bo i jedynka i zgodność mediów i wolność słowa, ale nagle mnie olśniło i dzięki przeważającej liczbie pozytywnych ocen w recenzjach (średnia 45/100 w wersji X360 na metacritic) musze przyznać, że Sniper 2 to świetna gra i największa (i najważniejsza) polska premiera 2012 roku od najlepszego studia robiącego gry w naszym kraju. Biegnę do sklepu wydać te 120 PLN. Dziekuję panie Marku że otworzył mi pan oczy! Precz z czarnym pijarem i hejterami. Gra jest zdecydowanie ofiarą źle pokolorowanego pijaru, teraz to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oceny zarówno w PL i na świecie są podobne 5/10. Nic nie poradzimy CI żeście gniota stworzyli :( No i niestety trzeba o tym mówić głośno, że gra trwa 5-7 godzin, a gameplay kuleje. To są fakty, a nie czarny PR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 16:23, Grzegorz_Zelek napisał:

gra trwa 5-7 godzin


Jakie 5-7 godzin? Średnie czas przejścia to nieco ponad 5 godzin. Ja grę ukończyłem w niecałe 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu mi się humor poprawił :D CI myśleli, że jak gra Polska to na rodzimym rynku same 10/10 będzie zbierać?

Gra jedzie na CE3, a nie wykorzystuje go nawet w połowie, po za tym gra jest liniowa do bólu. Średnia/słaba gra to i takie same oceny. Prokuratura ich jeszcze wyśmieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, żeby zachować pozory i nie pisać pieśni pochwalnych dla innych firm (CDP, Techland itd.), bo Was pozwą! Zabawni są. CI Games nie jest złą firmą, ale ma fatalny zarząd. Powinni siedzieć cicho, nie muszą nawet przyznawać się do błędu, ale są zwyczajnie nie uczciwi w stosunku do nabywców Snipera 2. Nie chce używać tu mocnych sformułowań, ale brąz nigdy nie będzie złotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, to trzeba przyznać, że o ile najnowsza gra CI (może i słusznie nazwanego wyżej Crap Interactive) zawiodła na całej linii, o tyle polskojęzyczni recenzenci wykonali swoją robotę dokładnie, rzetelnie i w zasadzie obiektywnie, ogólnie na przyzwoitym poziomie (chociaż nadal uważam, że gdyby nie akcent patriotyczny oceny na gramie i poly byłyby o oczko niższe).

Tekst "zorganizowana grupa hejterska" wciąż mnie rozwala. Chyba sobie to wydrukuję i powiesze na tablicy w robocie, hłehłehłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takimi wypowiedziami sobie pan Tyminski milosci graczy nie zaskarbi. Gra jest slaba, wiec slusznie dostaje slabe oceny i gorzkie komentarze. CI generalnie wypuszcza slabe gry, reklamowane w dodatku jak nie wiadomo jakie cuda, wiec gracze o tym pisza. Zupelnie nie rozumiem o co temu panu chodzi, to nie zadna zorganizowana grupa, to po prostu opinie ludzi na temat ich produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast przyłożyć się do gameplayu, doszlifowaniu grafiki(modeli,materiałów itp. bo ce3 z niczego nie zrobi złota).
Może warto było dać zespołowi tworzącemu więcej czasu na pacę? Bo teraz już jest za późno.
Ale mimo wszystko w tej cenie jest to ciekawa pozycja, po prostu ludzie jak uslyszeli cryengine to mieli nadzieje zobaczyc polskeigo crysisa i sie zawiedli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować