Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chińczycy wykupili prawie połowę udziałów w Epic Games

62 postów w tym temacie

Od kiedy Tencent przejal Riota jakosc gry LoL poleciala imo na leb na szyje, zaczelo sie za to dojenie-wszelkie mozliwe podwyzki cen w grze, regularne wydawanie niedopracowanych i malo oryginalnych postaci, ograniczenia co do zarabianych punktow ip (aby za wiele czasem nie dostac za darmo- grinduj albo plac) czy tez wprowadzanie do gry na sile jakichs chinskich skorek i obchodow chinskich swiąt. Uwazam wiec, ze przejmowanie przez Chinczykow kolejnych europejskich czy amerykanckich firm to nie jest powod do zadowolenia. Juz sobie wyobrazam platne skorki do gearsow, albo wersje f2p.
Z drugiej strony gry od Epica mi nigdy jakos specjalnie nie podchodzily (stary UT i pierwsze Girsy byly ok, ale tylko tyle) wiec w sumie to mi to wisi.

ps. z tymi zydami to byscie sobie dali siana na forum o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się wypowiedzieć, ale z Chińczyków zeszło na Żydów i jakoś dziwnie...

Krótko więc- Tencent niedługo wykupi cały świat, niedawno kupili Riot Games (z rok czy dwa temu), który jest producentem LoLa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Polskę wykupują żydzi, zresztą POlską rządzą żydki... Niedługo będziesz niewolnikiem
>
> > we własnym kraju... Ale do tematu. "Cały świat wyprodukowano w Chinach" - Kochan
>
> Kolejny prywmitywny antysemita na tym forum. Banować z automatu. Moderatorzy, do dzieła!
>
> A dla Twojej wiadomości "Żydki" lub "Żydzi" piszemy zawsze z dużej litery.
> Nie uczyli Ciebie tego na lekcjach języka polskiego?
>

Na PO też pewnie głosowałeś? Wyłącz TVN, a gazetę wyborczą kupuj tylko po to żeby podetrzeć sobie nią tyłek. O żydkach mam wyrobione zdanie i Ty tego nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2013 o 16:24, Janek_Izdebski napisał:

Ale oczywiście historyczni ignoranci wiedzą lepiej, prawda?

Co wiedza lepiej? Napisalem cos niezgodnego z prawda? Nie interesuja mnie rezolucje i historia, interesuja mnie fakty, a te sa takie ze Izraelczycy stworzyli cos co sami pietnuja.

Dnia 22.03.2013 o 16:24, Janek_Izdebski napisał:

To nie ja umieściłem antysemickie wpisy w tym temacie. I tak, miałem prawo odpowiednio
zareagować. A co się tyczy tamatu mam odpowiednie kompetencje, by się nań wypowiadać
- studiowałem nauki polityczne i zaliczyłem fakultety z historii Państwa Izrael. Wystarczy?

Oczywiscie miales prawo zareagowac, jak w milionie innych tematow w ktorych po prostu wg mnie spamujesz nie na temat. Tak sie sklada ze studiowalem politologie, a moja praca licencjacka traktowala o bliskim wschodzie, troche bardziej o jego zwiazkach z USA, ale ich koligacji z Izrealem nie dalo sie pominac wiec tez moglbym pomedrkowac, rzucic kilka dat i faktow z przeszlosci. Tylko nie zmienilo by to tego ze po prostu spamujemy (ja niestety tez piszac powyzsze)

Dnia 22.03.2013 o 16:24, Janek_Izdebski napisał:

Chłopaki z turbanami na głowie, nie mają takieggo kapitału jak Chińczycy... Taka drobna
różnica. ;)


Fakt, nie maja, ani kapitalu w doslownym tego slowa rozumieniu, ale kapitalu ludzkiego, co nie zmienia faktu ze chlopaki z turbanami pokojowo zajmuja zachod europy i wszyscy obudzimy sie z reka w nocniku jak juz bedzie za pozno. Ale to nie czas i miejsce zeby o tym dyskutowac, tym bardziej z moimi pogladami dostal bym bana jak stad do bagdadu. Takze z mojej strony ucinam temat i pozdrawiam.

Dnia 22.03.2013 o 16:24, Janek_Izdebski napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 17:03, Luqstar napisał:

Na PO też pewnie głosowałeś? Wyłącz TVN, a gazetę wyborczą kupuj tylko po
to żeby podetrzeć sobie nią tyłek. O żydkach mam wyrobione zdanie i Ty tego nie zmienisz.

Na kogo głosowałem i co czytam to moja sprawa, wara Ci od tego! Niestety dalej piszesz jak potłuczony antysemita. Rzeczowych argumentów oczywiście brak. Jak już wspomniałem wyżej, typowo polski "antysemityzm bez Żydów." :( A tak w ogóle to przypominam, słowo "Żydki" piszemy z dużej litery. Bez pozdrowień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 13:55, Janek_Izdebski napisał:

Kolejny prywmitywny antysemita na tym forum. Banować z automatu. Moderatorzy, do dzieła!

http://www.wprost.pl/ar/214629/Szokujace-slowa-rabina-Goje-jak-zwierzeta-pociagowe-maja-sluzyc-Zydom/
O siostrach Radwańskich i niedawnym meczu coś słyszałeś?

Takie moje 3 grosze do "dyskusji" która tu powstała, bo żeby oni faktycznie byli tacy niewinni i cnotliwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 17:05, TigerXP napisał:

Co wiedza lepiej? Napisalem cos niezgodnego z prawda? Nie interesuja mnie
rezolucje i historia, interesuja mnie fakty, a te sa takie ze Izraelczycy stworzyli cos co sami pietnuja.

Fakty są takie, jakie opisałem w poście nr 38. Pozwól, że powtórzę:

To nie Izraelczycy odrzucili Rezolucję nr 181 ZO ONZ z 1947 roku, tylko Palestyńczycy i kraje arabskie.
To nie Izraelczycy zaatakowali Paletyńczyków i kraje arabskie w maju 1948 roku, tylko było na odwrót.
To Palestyńczycy i kraje arabskie aż do ok. 2000 roku głosiły konieczność "zepchnięcia Izraela do morza."
To aż do roku bodajże 2000 w Paletyńskiej Karcie Narodowej OWP istniał zapis o likwidacji państwa żydowskiego.

W dużej mierze Palestyńczycy sobie ciężko zapracowali na swój los, szczególnie za "nierządu" Arafata i jego Fatahu/OWP. Choć z drugiej strony nigdy nie twierdziłem, że armia izraelska jest krystalicznie czysta jak łza...

Dnia 22.03.2013 o 17:05, TigerXP napisał:

Oczywiscie miales prawo zareagowac, jak w milionie innych tematow w ktorych po prostu
wg mnie spamujesz nie na temat. Tak sie sklada ze studiowalem politologie, a moja praca
licencjacka traktowala o bliskim wschodzie, troche bardziej o jego zwiazkach z USA, ale
ich koligacji z Izrealem nie dalo sie pominac wiec tez moglbym pomedrkowac, rzucic kilka
dat i faktow z przeszlosci. Tylko nie zmienilo by to tego ze po prostu spamujemy (ja
niestety tez piszac powyzsze)

Dlatego proponuje "pospamować" o tym w wątku o polityce lub na priv. Skoro pisałeś na ten temat pracę licencjacką, tym ciekawsza mogłaby być nasza dyskusja. :)

Dnia 22.03.2013 o 17:05, TigerXP napisał:

Fakt, nie maja, ani kapitalu w doslownym tego slowa rozumieniu, ale kapitalu ludzkiego,
co nie zmienia faktu ze chlopaki z turbanami pokojowo zajmuja zachod europy i wszyscy
obudzimy sie z reka w nocniku jak juz bedzie za pozno.

To po prostu wina ich wysokiej rozrodczości. Rozmnażają się jak króliki, a państwa UE w imię politycznej poprawności nie za bradzo chcą zerwać z polityką "multi - kulti"... Londyn to będzie niedługo "Londonistan" niestety...

Dnia 22.03.2013 o 17:05, TigerXP napisał:

Ale to nie czas i miejsce zeby o tym dyskutowac, tym bardziej z moimi pogladami dostal bym
bana jak stad do bagdadu. Takze z mojej strony ucinam temat i pozdrawiam.

Masz rację, można by o tym pisać i pisać... A tak BTW, ciekawe jakie masz poglądy na ten temat. :) Również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 16:03, Janek_Izdebski napisał:

Gdyby nie wymordowano ich sześciu milionów w krematoriach, to by nie "byli tacy przewrażliwieni"...


Niby tak, tylko dlaczego od zakończenia II WŚ co jakiś czas są "odnajdywani" Żydzi, którzy oczywiście "przetrwali holocaust" i że należy im się (oczywiście wysokie) odszkodowanie.

Podobno spis powszechny, który był przed i po II WŚ wskazał, że liczba ludności żydowskiej była mniej więcej taka sama, nie było nigdzie po wojnie brakujących 6-ciu milionów osób.

I tu nawet nie chodzi o ten cały holocaust w ogóle - nawet jak publicznie skrytykujesz Żyda za pomocą rzeczowej, konstruktywnej, itp. krytyki, to i tak będziesz nazywany jako "antysemita", bo przecież Żydzi są:
- nieomylni
- nieskazitelni

A każdy głos sprzeciwu traktują jako atak w ich kierunku, że znowu są ofiarami.

Zresztą, jak wyżej było wspomniane - kto im pozwolił traktować Palestyńczyków w tak chory sposób?
Robią to samo, co kilkadziesiąt lat temu (podobno) robili im.

Czyli jak oni byli ofiarami, to było źle, ale to co teraz robią, to jest dobre?

Także wybacz, ale posunięcia tego narodu pozostają dla mnie kwestią bardzo wątpliwą.
Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc nawet Holocaust kwestionujesz? Bo to, że nie przepadasz za homoseksualistami wiadomo już od pewnego czasu. Ręce po prostu opadają... :(

A co do tego, że Żydzi są zawsze "świętą krową" i nikt ich krytykować nie może, to zarzut jest nietrafiony.

Często są obiektem krytyki ze strony państw europejskich, UE, intelektualistów, pisarzy (ostatnio Guntera Grassa), polityków i politologów (m.in. przez Brzezińskiego, Stephena Walta i Johna Mearsheimera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 13:55, Janek_Izdebski napisał:

Moderatorzy, do dzieła!

Dzięki za pozwolenie...

@Harunia

Dnia 22.03.2013 o 13:55, Janek_Izdebski napisał:

ps. z tymi zydami to byscie sobie dali siana na forum o grach.

Nie mogę się zgodzić bardziej.

Informuję, że spam w komentarzach, a w szczególności spam polityczno-ideologiczny ze względu na wywoływane przez niego niepotrzebne, negatywne emocje nie jest dozwolony i będzie karany.

Szczególnie niepokoi mnie wdanie się w tę gierkę forumowiczów doświadczonych, z dużym stażem... wstyd panowie!

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=146&u=46985 - oto temat właściwy.

Nagrody:
Luqstar - ostrzeżenie
kodi24 - ostrzeżenie
EmperorKaligula - ostrzeżenie
Janek_Izdebski - degrad -2. Bonusowo za bogatą kartotekę, szczególny wkład w zaśmiecenie tego wątka i fakt, że to nie pierwszy tego rodzaju spam.
Alekde - ostrzeżenie
dagon777 - ostrzeżenie
Cygi - ostrzeżenie
TigerXP - ostrzeżenie
Pitej - ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieważne, wszedł post moderatora.

Cóż Chińczycy już od jakiegoś czasu starają się wchodzić w rynek gier, więc jakoś to nie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A dla Twojej wiadomości "Żydki" lub "Żydzi" piszemy zawsze z dużej litery.
> Nie uczyli Ciebie tego na lekcjach języka polskiego?

@Janek_Izdebski
Nie wiem czego Ciebie uczyli na lekcjach języka polskiego, ale powyższe słowa można pisać zarówno z małej, jak i z dużej litery, bo to zależy od tego w jakim znaczeniu ich używamy. Słowo pisane z dużej litery oznacza przynależność narodową, zaś z małej przynależność religijną. Między "Żydem" a "żydem" jest taka różnica jak między "Polakiem" a "katolikiem".

Co do meritum sporu, nadmienię tylko, że nie lubię, gdy ktoś postuluje kneblowanie ust w imię poprawności politycznej. Jeśli chcesz być poprawny politycznie, to sobie bądź, ale nie wymagaj tego od innych. Głoszenie poglądów antysemickich, o ile nie polega ono na znieważaniu lub nawoływaniu do nienawiści, jak najbardziej mieści się w granicach wolności słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 17:51, Hellmut napisał:

Napisałem o czymś wyżej, prawda? Ostrzeżenie.


Spam mojego autorstwa nie miał charakteru polityczno-ideologicznego, gdyż moim głównym celem było wyjaśnienie zasad języka polskiego odnośnie pisowni słów z dużych liter. Miałem dobre intencje, nie ja rozpocząłem off-top i nie moje posty dominują w dyskusji, więc na przyszłość proszę o większą wyrozumiałość i bardziej indywidualne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Polskę wykupują żydzi, zresztą POlską rządzą żydki... Niedługo będziesz niewolnikiem
>
> > we własnym kraju... Ale do tematu. "Cały świat wyprodukowano w Chinach" - Kochan
>
> Kolejny prywmitywny antysemita na tym forum. Banować z automatu. Moderatorzy, do dzieła!
>
> A dla Twojej wiadomości "Żydki" lub "Żydzi" piszemy zawsze z dużej litery.
> Nie uczyli Ciebie tego na lekcjach języka polskiego?
>
> > Polskę wykupują żydzi, zresztą POlską rządzą żydki... Niedługo będziesz niewolnikiem
>
> > we własnym kraju... Ale do tematu. "Cały świat wyprodukowano w Chinach" - Kochan
>
> Kolejny prywmitywny antysemita na tym forum. Banować z automatu. Moderatorzy, do dzieła!
>
> A dla Twojej wiadomości "Żydki" lub "Żydzi" piszemy zawsze z dużej litery.
> Nie uczyli Ciebie tego na lekcjach języka polskiego?
>
> > Polskę wykupują żydzi, zresztą POlską rządzą żydki... Niedługo będziesz niewolnikiem
>
> > we własnym kraju... Ale do tematu. "Cały świat wyprodukowano w Chinach" - Kochan
>
> Kolejny prywmitywny antysemita na tym forum. Banować z automatu. Moderatorzy, do dzieła!
>
> A dla Twojej wiadomości "Żydki" lub "Żydzi" piszemy zawsze z dużej litery.
> Nie uczyli Ciebie tego na lekcjach języka polskiego?
>
> > Polskę wykupują żydzi, zresztą POlską rządzą żydki... Niedługo będziesz niewolnikiem
>
> > we własnym kraju... Ale do tematu. "Cały świat wyprodukowano w Chinach" - Kochan
>
> Kolejny prywmitywny antysemita na tym forum. Banować z automatu. Moderatorzy, do dzieła!
>
> A dla Twojej wiadomości "Żydki" lub "Żydzi" piszemy zawsze z dużej litery.
> Nie uczyli Ciebie tego na lekcjach języka polskiego?
>
nie zawsze, wracaj na lekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Hellmut... "Bonusowo za bogatą kartotekę, szczególny wkład w zaśmiecenie tego wątka i fakt, że to nie pierwszy tego rodzaju spam." Lolzz, kto Cię uczynił moderatorem? Coś słabo do informowany jesteś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze post Cygiego nie zasługuje na degrada, mimo że kłamstwo oświęcimskie jest przestępstwem i jest karane z urzędu przez odpowiednie organa? Poniżej link do odpowiedniego postu:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=82972&pid=48

Czyli za walkę z antysemityzmem dostaję się degrad -2, a antysemityzm i antysemici i kłamcy oświęcimscy dostają tylko ostrzeżenie?

Proszę odpowiedzieć: Tak lub nie. Dziękuję za wyjaśnienie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że masz prawo do wyjaśnień w tym przypadku, a Moderator ma obowiązek udzielić Ci konkretnej, zrozumiałej i wyczerpującej odpowiedzi. Prośbę o wyjaśnienie Twoich wątpliwości prosimy kierować poprzez ten formularz: http://www.gram.pl/moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować