Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2014 o 18:07, Jaracz napisał:

Po resecie odradzam granie rankingowe, bo już od około 16 poziomu zaczyna się pedalstwo
w formie srania legendarkami. Ot, choćby teraz druid rzucił w jednej grze Thalnosa, Sylvanę,
Cenariusa i Ragnarosa, a cholera wie, co jeszcze trzymał w talii.


Też dałem sobie spokój, sporo ludzi ma naprawde op talie. Za to przerzuciłem się na arene na której ostatnio dobrze mi idzie i zawsze te 5 winów siada a czasem i więcej.

Edit: Swoją drogą sporo z was ma powyżej 300 lev na koncie czy tylko ja tak ostro jadę ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2014 o 21:42, Nightdew napisał:

Edit: Swoją drogą sporo z was ma powyżej 300 lev na koncie czy tylko ja tak ostro jadę
?:P


Ja poświęciłem się tylko jednej klasie, zawsze jakoś bardziej mnie to wtedy wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2014 o 21:42, Nightdew napisał:

Edit: Swoją drogą sporo z was ma powyżej 300 lev na koncie czy tylko ja tak ostro jadę
?:P


Ja to nawet 200 nie mam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2014 o 00:32, Feno napisał:


Niezłe zmiany imo. Biorą się za karty, które większość wkłada do swojej talii, bez względu jaki talia ma charakter.
Możliwe tylko, że po samej zmianie Warsong Commandera Warrior będzie ssał pałkę podobnie jak Hunter po poprzednim patchu (oprócz comba z rushującymi golemami, już teraz nie błyszczy, bo jego umiejętność ma ograniczoną użyteczność).
Blizzard też mógłby się wziąć za wzmocnienie niektórych kart neutralnych stworków, żeby gracz miał realny wybór pomiędzy wszystkimi kartami, a nie ograniczał się tylko do najefektywniejszych. Np. nikt nie używa Priestess of Elune, Nightblade''a, Bloodfen Raptora albo River Crocoliska (tylko początkujący, bo w ich cenie many są dużo lepsze odpowiedniki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lololo, ale z tym Blood Impem to polecieli po całości, ja w ogóle proponowałbym zmienić staty na 0/0.
Commander też ciężka opcja, imo wsytarczyło podnieść koszt many albo zmienić z ''all'' na ''adjacent''.
Pyroblast - meh, wydłuża mecze z magami o dwie tury.
Argus ok, i tak ma 4/5 +2x taunt, Dwarfa koniec końców i tak się używało do clearowania tańszymi minionami.
Sylwii się należało, mimo że lubię i używam. Nadal będę w sumie.
Reszta mnie przeciętnie rusza, zwłaszcza UTH którego nie widziałem w użyciu jeszcze, tak jakby ktoś w ogóle Hunterem grał. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdzie ten patch to prawdopodobnie jeden pyro pójdzie na de bo nie opłaca się raczej teraz mieć 2x pyro w talii. Akurat 400 pyłu brakuje do legendary i tak się zastanawiam co craftować. Cały czas zbierałem z myślą o Tyrionie dla mojego paladyna, ale jest też kilka innych fajnych legendarek. Ysera i Rangaros odpadają, każdy to ma. Najpoważniej chyba zastanawiam się na Deathwingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2014 o 14:46, miszcz929 napisał:

Z tych których Ci brakuje Opiekun Gaju i Spadające gwiazdy są zdecydowanie najbardziej
uniwersalne.


Właśnie te karty mnie najbardziej interesują :D Moc Dziczy też kusi. Zastanawia mnie też czy warto drugiego Drzewa Wojny robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2014 o 15:23, Ecko09 napisał:

Właśnie te karty mnie najbardziej interesują :D Moc Dziczy też kusi. Zastanawia mnie
też czy warto drugiego Drzewa Wojny robić?


Epic drzewa w dobrej talii druida must have. Drzewca wojny już jednego masz więc raczej robiłbym drzewca wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam poskładaną chamską talię priesta, mało przegrywam, więc jak ktoś ma ochotę się spróbować to zapraszam. Dzisiaj 7 gier, 7 winów. Chyba na rankedy nim pójdę, ale muszę trochę więcej potestować- nie wiem jak się sprawdza przeciwko jakimś dobrym rushom.

ImKilaya#2890

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2014 o 23:04, Budo napisał:

Mam poskładaną chamską talię priesta, mało przegrywam, więc jak ktoś ma ochotę się spróbować
to zapraszam.


Przeciwko Pristowi nie gram, bo uważam, że to klasa cziterska, ale dodaje Twój battle.tag do listy w przypiętym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2014 o 12:29, Ecko09 napisał:

Nie ma patcha? Chyba miał być wrzucany dzisiaj w nocy?

Grałam dzisiaj i nie było. Może będzie najbliższej nocy?

@@@Wojman
Każdy tak mówi o klasie, przeciwko której przegrał najwięcej gier :P Każda klasa ma swoje niepowtarzalne combo i zagrania wkurzające przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2014 o 00:30, Wojman napisał:

Przeciwko Pristowi nie gram, bo uważam, że to klasa cziterska, ale dodaje Twój battle.tag
do listy w przypiętym poście.

Tak samo jak OTK warrior czy tons of dmg pyroblast Mage, każda klasa ma swoje mocne strony, musisz tylko wypracować odpowiednie kontry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnerwia mnie jakość kart otrzymywanych przy większych wygranych na arenie. W ostatnich dniach kilka razy siadło koło 10 winów i zamiast dostawać golda na następne dwie areny to w jednej/dwóch z 4 nagród często wypadają jakieś słabe złote karty. Jeszcze niebieskie złote byłbym w stanie zaakceptować, ale biała zamiast sporej ilości golda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować