Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2014 o 23:02, Nightdew napisał:

Ale ten nowy build dla huntera jest wkur... Chyba bardziej niż pyro u maga dawniej.

Uuuu chyba mam szczęście bo jeszcze żadnego dobrego huntera nie spotkałem, na czym opiera się ten build? Z chęcią przetestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2014 o 20:45, Nufiko napisał:

Nie wiem czy o to chodzi ale może ten: http://www.youtube.com/watch?v=gX4liIk94mM


Tak dokładnie o to chodzi. Jedyny słuszny build w wysokich rankingach dla huntera. Wymaga od przeciwnika całkiem innej gry.

W ostatnich tyg craftuje już drugą legendary, a z paczek cały czas nic. Przez ostatnie 2 tyg otworzyłem chyba koło 40 więc utwierdzam się w przekonaniu co do mojego pecha w losowaniu. Średnio powinna pojawiać się raz na 20 paczek. Człowiek jeszcze bardziej się wkurza jak widzi loot ludzi którzy mają wszystkie karty:D Przez ostatnie dni może z 3 razy oglądałem Trumpa i 2 razy widziałem jak mu legendary wypada...

Mam nową maszynkę do robienia golda w casual mode. Zrobiłem sobie i dopracowałem rogala full pirate deck i takie szybki wygrane lecą, że wczoraj pierwszy raz w historii miałem: You have already earned 100 gold today :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jestem idiotą... ale się koncertowo zabiłem za pomocą frost nova + 2x kleryk + 4 zranione miniony... z fatygi oberwałem jakieś 15 obrażeń. Szkoda, bo winning streak poszedł się kochać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 20:47, Budo napisał:


Jestem idiotą... ale się koncertowo zabiłem za pomocą frost nova + 2x kleryk + 4 zranione
miniony... z fatygi oberwałem jakieś 15 obrażeń. Szkoda, bo winning streak poszedł się
kochać :/



Sorki nie frost nowa, tylko holy nova oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 22:06, miszcz929 napisał:

Swego czasu po sieci krążył filmik gdzie gość po cascie holy nova oberwał z fatigue prawie
7k dmg :P


Czyli są zdolniejsi ode mnie :)
ps. jak to możliwe w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 20:47, Budo napisał:


Jestem idiotą... ale się koncertowo zabiłem za pomocą frost nova + 2x kleryk + 4 zranione
miniony... z fatygi oberwałem jakieś 15 obrażeń. Szkoda, bo winning streak poszedł się
kochać :/


Haha, ja dziś tak załatwiłem gościa :D
Miał przewagę w minionach, ale miał dwóch kleryków, karty mu się skończyły kilka tur temu ... a ja miałem rannego miniona - i grałem priestem. Jedno małe leczeniu i bum z 15 obrażen zaliczył xD

A tak w ogóle dzisiaj zbudowałem sobie jakąś tak na pierwszy rzut oka mocno średnią talię palka opartą na divine shieldach ... i zrobiłem 8 wygranych pod rząd. Wow, tak bardzo OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, zebrałem trochę dustu i zastanawiam się nad wycraftowaniem legendarki, szybko wybrałem 3 potencjalne pozycje: Cairne; Ysera; Ragnaros. Która z nich z nich jest według was najlepsza pod względem elastyczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo Cairne, bo zdarzysz go zagrać w większej ilości gier. Pasuje do większości decków, może oprócz rushów, ale to samo można powiedzieć o pozostałej dwójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ragnaros sie dobrze sprawdza, ale cairne jest tańszy w wystawiniu na stol, zależnie od decku w jakim zagrasz te karty, inna rolę mogą pełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 13:22, DarkWolf_PL napisał:

Hej, zebrałem trochę dustu i zastanawiam się nad wycraftowaniem legendarki, szybko wybrałem
3 potencjalne pozycje: Cairne; Ysera; Ragnaros. Która z nich z nich jest według was najlepsza
pod względem elastyczności?


Zdecydowanie Ragnaors. Wycraftowałem niedawno taurena i jeszcze mi się nie przydał natomiast Rag już kilka epickich akcji robił. Ale ogólnie porównywalne karty co do użyteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2014 o 15:49, Nightdew napisał:

Zdecydowanie Ragnaors. Wycraftowałem niedawno taurena i jeszcze mi się nie przydał natomiast
Rag już kilka epickich akcji robił. Ale ogólnie porównywalne karty co do użyteczności.


A więc wycraftowałem Ragnarosa, pierwszy wygrany dzięki niemu, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 18:22, Ichibanboshi-kun napisał:

Czy serwery już działają? Powoli chochliki stają się moim wrogiem numer jeden, a chciałbym
w końcu moc odpalić i sprawdzić tę karciankę :/

Ale przecież grałem chyba 2 godziny, skończyłem jakieś 30 minut temu. Jedyny problem jaki się w tym czasie pojawił to mój internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 18:49, akwyx napisał:

jaki się w tym czasie pojawił to mój internet.


Zaczęło działać :)
Czy są jakieś strony, które warto sobie zapisać? Jakieś spisy decków, poradniki jak je robić, itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować