Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie


Na serio można tylko 9 decków mieć? Strasznie mnie to boli, już nie mam co kasować, a zrobiłbym sobie nowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 15:14, qwerty5712 napisał:

Po pierwszych dwóch kartach ma się 80% pewności co gra przeciwnik.
Twój deck musi umieć na to odpowiedzieć. Jeśli nie umie, to trzeba go poprawić. Trzeba
jeszcze wziąć pod uwagę znajomość decku. Im lepiej znasz swoje i jego timmingi tym mniej
wysiłku wymaga obrona rush decku.

Jak już Twój przeciwnik zagra tanie kreatury, to znaczy, że ma tanie kreatury w talii. Powiem więcej, jak rzuci jakiś sekret, to prawie na pewno oznacza, że w jego talii znajdują się sekrety.
Najlepiej grać tak, żeby było dobrze. Najskuteczniejsze techniki gry opierają się na założeniu, że chce się wygrać. Musisz znać odpowiedzi, żeby wiedzieć, jak odpowiedzieć. Jak przeciwnik gra rush decki, to je kontrujesz. Jak nie gra, to nie kontrujesz. Jak gra je trochę, to kontrujesz w połowie. Najlepiej grać tak, żebyś to Ty wyznaczał tempo gry, a przeciwnik musiał na to odpowiadać, ale tak, żeby nie wiedział, jak odpowiedzieć.

No, to tyle, jeśli chodzi o merytoryczną dyskusję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 16:41, Jaracz napisał:

No, to tyle, jeśli chodzi o merytoryczną dyskusję. :)

Nie o to mi chodziło może źle się wyrazilem.
No, ale też nie chce mj się dyskutować. W każdym razie po 1 turze można więcej wywnioskować jeśli znasz aktualna mete. Poogladaj Trumoa lub day9 może zrozumiesz o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 18:13, Budo napisał:

/.../

Czy tylko mi się wydaje, czy ma strasznie dziwny ten deck? Jeden wyrm, jeden fireball?


Sorki za spam, dopiero ogarnąłem, że mu się decklista zmienia w miarę grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 00:25, Nightdew napisał:

http://www.hearthpwn.com/news/372-upcoming-balance-and-ranked-play-updates

Dwie karty będą zmieniać tylko, obydwie posiadam ale na 99 % nie będę ich rozwalał na
1600 pyłu. Tinkmastera co prawda rzadko używam ale mimo to fajna karta.


Meh lipa. Czyli mogę odczarować te moje syfy wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 10:41, Nightdew napisał:

Już nie mogę edytować, fajnie że grałem w każdym sezonie i dostanę tyle fajnych spodów
do kart ;)


A mi się wydaje, ze te spody kart zaczną być rozdawane od kwietnia kiedy to się zaczyna prawdziwy sezon 1 (czyżby przejście z bety na pełną wersje?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2014 o 11:57, Ecko09 napisał:

A mi się wydaje, ze te spody kart zaczną być rozdawane od kwietnia kiedy to się zaczyna
prawdziwy sezon 1 (czyżby przejście z bety na pełną wersje?).


Tak rozdawane będą przy stracie pełnej wersji.

Swoją drogą dobiłem znowu do 1600 pyłu i zastanawiam się nad kolejną legendary. Z craftowanych mam Deathwinga, Cairna, Nata Pagle. Z wydropionych Tinkermaster, Cenarius, Tyrion, Vancleef, Jaraxxus, Greenskin, Ragnaros, Złota Bestia. Zastanawiam się nad Alextraza do legendary warrior deck, ale niestety brakowałoby mi i tak gorehowla, Ysery, Garossha. Może Leroy chociaż z drugiej strony nie bardzo lubię kartę więc sam już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 13:30, Budo napisał:

/.../

Może Grommash? Albo Ysera?


Jeżeli chodzi o ten deck dla warka to chyba najbardziej istotna jest alextraza, żeby po nastackowaniu armora zmniejszyć hp przeciwnika do 15 i walić legendy. Więc możliwe, że się na to zdecyduje chyba że zostanie wymyślony znowu jakiś op deck z innymi legendami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 12:31, Nightdew napisał:

Swoją drogą dobiłem znowu do 1600 pyłu i zastanawiam się nad kolejną legendary.


Leeroy zawsze będzie spoko bo jest najlepszym finisherem i tyle (przynajmniej w kategorii minionów).

A z innych - może Thalnos? Popularny, często ma swoje zastosowanie, mógłby się przydać. Co prawda 1/1 minion nie wygląda zbyt legendarnie, no ale... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2014 o 15:47, Adjatha napisał:

A z innych - może Thalnos? Popularny, często ma swoje zastosowanie, mógłby się przydać.
Co prawda 1/1 minion nie wygląda zbyt legendarnie, no ale... :P


Głupio mi robić legendę którą 2 miechy temu rozwaliłem na pył aby mieć na pyroblasty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 15:48, Nightdew napisał:

Głupio mi robić legendę którą 2 miechy temu rozwaliłem na pył aby mieć na pyroblasty
:D


Thalnos to moja pierwsza legenda, od zawsze go używam w sumie bo jest imo bardzo fajną kartą.

Ewentualnie możesz trochę poczekać - nerf Tinkmastera jest poniekąd buffem dla Sylvanas i jest szansa, że Windrunner wróci do gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 16:13, Adjatha napisał:

> Głupio mi robić legendę którą 2 miechy temu rozwaliłem na pył aby mieć na pyroblasty

> :D

Thalnos to moja pierwsza legenda, od zawsze go używam w sumie bo jest imo bardzo fajną
kartą.

Ewentualnie możesz trochę poczekać - nerf Tinkmastera jest poniekąd buffem dla Sylvanas
i jest szansa, że Windrunner wróci do gry. ;)


Zwiększenie z 2/2 na 3/3 to nerf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 16:27, Ecko09 napisał:

Zwiększenie z 2/2 na 3/3 to nerf?


Tak. Ponieważ nie możesz wybrać jakiego stworka chcesz uciszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2014 o 16:39, Budo napisał:

Tak. Ponieważ nie możesz wybrać jakiego stworka chcesz uciszyć.


Lolz dopiero teraz zauważyłem. W takim razie pewnie go rozwalę bo teraz to raczej średnia karta będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować