Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2014 o 23:47, alexiej napisał:

No i gitara. Sobie usiadlem na chwilkę i już 20 rank mam a jeszcze 9 dni do końca - to
znaczy, że już mam zagwarantowany sezon 1 deck back? :)


Nie, za testowe sezony nie ma nagród. sezon 1 się w kwietniu zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy nisko budżetowy deck Arthosisa. (1.5 miesiąca temu bym go inaczej nazwał xD)
W każdym razie jego olewając 1 legendarke każdy jest w stanie zbudować taki deck.
Ja sam nie mam tej legendy. Druga rzecz nie gram szamanam i mam mało kart do niego, ale złożyłem coś na obraz i podobieństwo i całkiem ładnie się cisnęło. Zaznaczę, że gdyby nie questy, to bym nie zagrał szamanem, a wyszło całkiem fajnie wygrałem 7/1 gier. Miracle rogue zapychający kartami mnie pocisnął. W każdym razie wolę przegrać przeciwko roguowi jak już przegrywam, bo lubię tą klasę.

edit prawie zapomniałem
http://www.hearthpwn.com/decks/38619-iem-katowice-2014-artosis-shaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mam coś podobnego, tylko więcej broni i minionów. Ale generalnie niszczarki + bronie + spell dmg i fajnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś tzw p2w legendary warriora? Zastanawiam się jak skuteczny jest vs rush decki. Będę miał na dniach koło 5000 pyłu i chyba wreszcie go skompletuje. Nie chodzi mi o jakieś zamienniki tylko full deck czyli Cairne, Ragnaros, Grommash, Ysera/Deathwing, Alextraza, Baron i epiki warriorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 23:03, Budo napisał:

Pewnie nikt tu tyle kasy nie ma, ja mam jedną legendarkę i nie zanosi się na zmiany ;]


W sumie rzeczywiście nie ma się co dziwić, czasem nie rozumiem jak ludzie już mają go kompletnego. Nawet ja mimo, że sporo czasu gram będę miał braki. Widocznie chyba tylko ludzie, którzy wydawali prawdziwe pieniądze. Jednego shield slama, którego z 2 miechy temu dałem na d/e będzie brakowało. A z legendarek nie mam alextrazy, barona, grommasha i ysery. Za ysere pójdzie deathwing a co do reszty to za 5 k pyłu 2 legendarki (napewno Alextraza, nie wiem co drugie) + bójka i topór 7/1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah 2 dni temu w paczce miałem harrisona i używam go w rankingowym decku zamiast yeti. Cały czas myślałem o sporym value jakim może być np zniszczenie lepszej broni rogala. A właśnie przed minutą udało mi się go użyć na przeciwniku który miał 2/7 doomhammera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 12:04, Nightdew napisał:

A właśnie przed minutą udało mi się go użyć na przeciwniku który miał 2/7 doomhammera
:D


Mnie też ta sztuczka się udała. I to w momencie gdy kart na ręce brakowało. :) Mina przeciwnika bezcenna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że od rank 4 nie dostaje się bonusowej gwiazdki za serię zwycięstw.. W takim tempie to prędzej znowu się spadnie 2/3 ranki niż wbije legendę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 23:35, Nightdew napisał:

Tadam , rogal op

Nigdy Ci tego nie mówiłem, ale jestem z Ciebie dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2014 o 11:19, akwyx napisał:

Nigdy Ci tego nie mówiłem, ale jestem z Ciebie dumny.


Dzięki, jak mnie wybiorą na następny Blizzcon to dostaniesz specjalne pozdrowienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 11:46, alexiej napisał:


A jakie karty w paczkach? :D


Crap, po 1 niebieskiej i 4 zwykłych. Wszystko na pył. Nic dziwnego, że ludzie na forach chcą lepszych nagród za 12. Moim zdaniem zamiast np tej jednej paczki powinna być 1 legendarna karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 11:30, Nightdew napisał:

Dzięki, jak mnie wybiorą na następny Blizzcon to dostaniesz specjalne pozdrowienia:P

Jak Cię wybiorą to chcę też autograf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W sumie przeczytałem artykuł- nie wiem jak wygląda gra na wysokich rankach, ale zgadzam się z tym co napisali o paladynie. Szkoda, bo lubię tę klasę, a tu jakoś nima jak grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadło mi sporo murlocków i to dość ciekawych, więc postanowiłem sobie zrobić facerolowy deck rushowy na nich u locka ...

Dziś wygrywam do 6ciu many z każdym <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować