Zaloguj się, aby obserwować  
piotr_zet

Half-Life 2: Episode Two

571 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 22:07, Muerteman666 napisał:

Wydaje mi się że G-Man raczej niewiele wspólnego ma z wykończeniem Eli-ego. A poza tym mi się
wydaje że G-Man chciał ostrzec lub wykorzystać Eli-ego w powstrzymaniu Gordona i Alyx przed
przed wykorzystaniem statku.

Nie bardzo, bo przecież Eli mówił że już w komorze testowej ( w pierwszym HL na początku) już do niego mówił, więc nie zaczął się kontaktować z nim po odnalezieniu statku, ale od początku. I to wcześniej niż z naszym milczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie co to jest tam już w White Forest na monitorach z dyskietki co Alyx przekazała Kleinerowi pokazane jest jakieś chyba góry i pada śnieg i coś tam jest , co to takiego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest okręt Borealis (chyba) o którym Eli mówił że zaginął dawno temu i że nie należy go szukać bo może się przyczynić do spowodowania wydarzeń podobnych do tych z Black Messy.

Mam pytanie czy tylko tutaj w ep2 mówiono o tym okręcie, czy ktoś już kiedyś o nim mówił i czy wiadomo coś więcej o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2007 o 10:17, Muerteman666 napisał:

Mam pytanie czy tylko tutaj w ep2 mówiono o tym okręcie, czy ktoś już kiedyś o nim mówił i
czy wiadomo coś więcej o nim.

Sam się zdziwiłem. Może było jakieś nawiązanie drobne, może jakieś zdjęcie, krótki tekst w tle. Na takie reczy nie zwracamy najczęściej uwagi a w cyklu HL mają duże znaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł!!!
Aby więcej dowiedzieć się o okręcie musimy zebrać wszystko co o nim wiemy. Każdy wymieni po jednej informacji potem ją omówimy i wybierzemy najprawdopodobniejszą formę.

No więc tak
Nazwa okrętu Borealis (aczkolwiek nie jestem pewien czy niema literówki, ep2 mi się długo włącza i nie mam ochoty teraz tego sprawdzać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 11:26, Morpheus83 napisał:

uwielbiam HL2 szcegolnie epizod 2 i jaskinie:) no i walka przy white forest z tymi no zapoimnialem

Stridery

Dnia 27.10.2007 o 11:26, Morpheus83 napisał:

:P tez super :)

Walka świetna, mimo że ciut drętwa. Myślałem że choć jednego Stridera rozwalą ludzie, a tu jak zwykle sam-jeden-freeman musiał wszystko zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2007 o 13:18, Morpheus83 napisał:

grunt to odpowiednio sejwowac ...


Nie chodzi o zapisywanie gry. Poprostu spodziewałem się bardziej spektakularnej walki ze sprzymierzeńcami, a nie Gordon VS całe zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 14:53, bunio38 napisał:

> Witam. Czy The Orange Box został spolszczony kinowo czy wcale?
>
> pozdrawiam
Kinowo



Ale czytałem na jakimś forum, że tylko Episode Two jest spolszczony? Czy to prawda, że podstawka i Episode 1 są tylko po angielsku?


Przepraszam za dwa posty tak blisko siebie.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 14:54, Dincooo napisał:

Ale czytałem na jakimś forum, że tylko Episode Two jest spolszczony? Czy to prawda, że podstawka
i Episode 1 są tylko po angielsku?


Przepraszam za dwa posty tak blisko siebie.

pozdrawiam

tak, ale mozesz sciagnac moda ktory polonizuje podstawke i ep 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 09:26, Virus 500 napisał:

Tak , kupić polską wersję gry :|

normalnie genialny jesteś :] chodzi mi jak ustawić aby były polskie napisy bo narazie mam angielskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować