Zaloguj się, aby obserwować  
piotr_zet

Half-Life 2: Episode Two

571 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 14:36, Makus89 napisał:

Tez juz skonczylem EP2. Przejscie zajelo mi ok.5 godzin. Bez watpienia nie zaluje wydanych
pieniedzy bo gierka jak dla mnie jest przekonkretna. Scena gdy Dog walczy ze Striderem zrobila
na mnie olbrzymie wrazenie. Juz nie moge sie doczekac EP 3 ;)


Wee... Już coś podobnego było co najmniej z raz lub dwa :D (no ale jak Ci się podoba to OK :D). Mnie wręcz zagieła, zabiła wstrząsnęła itd itp mógłbym w nieskończoność wymieniać, pierwsza scena z Hunterem. Normalnie siedziałem właśnie z kumplem (też wielki fan HL jak ja :D musiałem się pochwalić, że mam :P ok włanczamy, full detal. i gramy :D wychodzimy z chatki (on akurat sterował) i zaczyna się ) i szczeny nam opadły. Normalnie jak debile patrzeliśmy na ekran z gałami wytrzeszczonymi O.O nawet słów zabrakło a szok trwał nawet po tym jak vornigon przyszedł. Osobiście uważam te scena za majstersztyk :P Pulicera bym mógł dać za reżyserie grafike i wczucię aktorki podkładającej głos pod Alyx :D A wspominając już samom aktorkę to w tej części super się postarała. Jak zaczął się drugi encouter z hunterami też fajnie grała głosem :D Taka mała rzecz a jak cieszy.

No i puzzle pt. G-Man powoli składają się w całość. Jego gigantyczna, jak się dowiedzieliśmy w tej części rola w bieg wydażeń jeszcze bardziej napala mnie na następną część.

Trzeba przyznać panom z valve, że się postarali, jeśli chodzi o dobre sprzedanie produktu. Wydałbym nawet z 2 stówy za epek trzy. Miejmy nadzieje że panowie z valve nie zawiodą i szykują bardzo ciekawą historie g-mana :D

P.S. gra się kończy mamy dowiedzieć się o co chodzi nagle pojawi się filmik z jakimś panem z valve który powie nam; "nie ma ***** nie dowiecie się :P" <bad joke>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 14:27, Madoxx napisał:

Trzeba przyznać panom z valve, że się postarali, jeśli chodzi o dobre sprzedanie produktu.
Wydałbym nawet z 2 stówy za epek trzy. Miejmy nadzieje że panowie z valve nie zawiodą i szykują
bardzo ciekawą historie g-mana :D

Ja tyle wydałem na EP2 :P Zgadzam się.. Miejmy nadzieję, że nie będziemy na EP3 czekać tyle co na EP2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:04, Puszkin napisał:

Mam pytanie bo ostatnio wziąłem zrobiłem w grze tryb directx 9.0 a chciałbym z powrotem żeby
był 8.0 jak mam to pozmieniać ? ;p


W konsoli wpisz mat_dxlevel 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:23, WorldWar3PL napisał:

Ja tyle wydałem na EP2 :P Zgadzam się.. Miejmy nadzieję, że nie będziemy na EP3 czekać tyle
co na EP2...


nadzieje mozna miec ale wątpię :(( Po za tym w tym czasie można szarpać w team fortress :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:23, WorldWar3PL napisał:

> Trzeba przyznać panom z valve, że się postarali, jeśli chodzi o dobre sprzedanie produktu.

> Wydałbym nawet z 2 stówy za epek trzy. Miejmy nadzieje że panowie z valve nie zawiodą
i szykują
> bardzo ciekawą historie g-mana :D
Ja tyle wydałem na EP2 :P Zgadzam się.. Miejmy nadzieję, że nie będziemy na EP3 czekać tyle
co na EP2...

Pamiętasz (bądź pamiętacie) zapewnienia twórców kiedy będzie EP3? Pamiętna data: końcówka 2007r...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 13:48, Virus 500 napisał:

Episode Three będzie gdzieś za 2 lata


Bez jaj. Nie wiem czy przeżyje tak długie czekanie. Jest to gdzieś "oficjalnie" podane za ile EP3 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 13:50, Kerigun napisał:

> Episode Three będzie gdzieś za 2 lata

Bez jaj. Nie wiem czy przeżyje tak długie czekanie. Jest to gdzieś "oficjalnie" podane za ile
EP3 ??

Właśnie w tym problem, że go w ogóle nie ma xD. Stąd takie wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 14:36, bunio38 napisał:

Właśnie w tym problem, że go w ogóle nie ma xD. Stąd takie wnioski.


A wiadomo cokolwiek o EP3 ?? Coś będzie z tym kontenerowcem tylko nie wiem co bo nie grałem w HL1. I czy dobrze widziałem że na jednym kontenerze był znaczek PORTAL ?? (Wczoraj przeszedłem PORTALA :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 14:45, Kerigun napisał:

> Właśnie w tym problem, że go w ogóle nie ma xD. Stąd takie wnioski.

A wiadomo cokolwiek o EP3 ?? Coś będzie z tym kontenerowcem tylko nie wiem co bo nie grałem
w HL1. I czy dobrze widziałem że na jednym kontenerze był znaczek PORTAL ?? (Wczoraj przeszedłem
PORTALA :D)

Wiadomo tyle: (ale to tylko plotki)
a) ma sie rozgrywać na "zimnej planecie"
b) ma sporo wyjaśnić z G-Manem
c) ma być wiele miejsc wyciętych ze "starego" (tego przed kradzieżą kodu) HLa 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy bronimy bazy i rakiety i dropshipy dorzucają bodajże 3 straidery to już ich nie będzie więcej? Bo gram wieczorami, po 12 godzinach pracy i mam DOŚĆ takiego stresu jak ta walka xD Z tego rzutu mam save po ubiciu jednego tylko. Oczywiście z tych dorzuconych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 21:39, destro177 napisał:

Gdy bronimy bazy i rakiety i dropshipy dorzucają bodajże 3 straidery to już ich nie będzie
więcej? Bo gram wieczorami, po 12 godzinach pracy i mam DOŚĆ takiego stresu jak ta walka xD
Z tego rzutu mam save po ubiciu jednego tylko. Oczywiście z tych dorzuconych:)


Jak dorzuconych ?? Rozumiem że po głównej fali. Z tego co pamiętam to więcej nie będzie. Gorsze od nich są Huntery co utrudniają rozwalanie. Oj tak obrona tej bazy jest MASAKRYCZNA i utwierdza że nad tą grą pracują najlepsi z najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2007 o 21:43, Kerigun napisał:

Jak dorzuconych ??

Tych dowiezionych przez dropshipy:)

Dnia 25.10.2007 o 21:43, Kerigun napisał:

Rozumiem że po głównej fali. Z tego co pamiętam to więcej nie będzie. Gorsze
od nich są Huntery co utrudniają rozwalanie.

Fakt, denerwują nieziemsko.

Dnia 25.10.2007 o 21:43, Kerigun napisał:

Oj tak obrona tej bazy jest MASAKRYCZNA

Podnosi ciśnienie odpowiednio:) Dlatego przejście dalej tego etapu odstawiam na weekend, gdy sobie troszkę odpocznę:)

Dnia 25.10.2007 o 21:43, Kerigun napisał:

i utwierdza
że nad tą grą pracują najlepsi z najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 21:48, destro177 napisał:

Tych dowiezionych przez dropshipy:)

Ja tam drop nie widziałem. Ja tam patrzyłem gdzie stridery i huntery. :P

Dnia 25.10.2007 o 21:48, destro177 napisał:

Fakt, denerwują nieziemsko.

Ja mam fajy na nie sposób. Szarża na nie i z bliska trza cały magazynek z shotguna, trzy podwójne strzały. Raz przy jednym mi się udało ściągnąć obstawę hunterów z kuszy. To był fuks :D

Dnia 25.10.2007 o 21:48, destro177 napisał:

Podnosi ciśnienie odpowiednio:) Dlatego przejście dalej tego etapu odstawiam na weekend, gdy
sobie troszkę odpocznę:)

W sumie potem to już "nic" więcej nie ma. Po walce czeka Cię wisienka z przysłowiowego tortu. A i tak Ci ciśnienie podskoczy. Gwarantuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2007 o 21:53, Kerigun napisał:

W sumie potem to już "nic" więcej nie ma. Po walce czeka Cię wisienka z przysłowiowego tortu.
A i tak Ci ciśnienie podskoczy. Gwarantuję :P

Tylko nie mów że po tej walce jest koniec gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 21:54, destro177 napisał:


> W sumie potem to już "nic" więcej nie ma. Po walce czeka Cię wisienka z przysłowiowego
tortu.
> A i tak Ci ciśnienie podskoczy. Gwarantuję :P
Tylko nie mów że po tej walce jest koniec gry?


W sumie to do końca jeszcze trochę będzie ale już blisko. Patrz sobie Nowa gra i tam jakie masz poziomy odblokowane. W sumie EP2 jest dłuższy od EP1. Mi zajął EP1 3,2 h a EP2 5,4h i to czystego grania. Pozostaje nam czekać na EP3. Nie bój nic po walce ze striderami będziesz spełniony. Zwróć uwagę na reakcje ludzików jak będziesz wracał z walki :p BEZCENNE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować