Zaloguj się, aby obserwować  
piotr_zet

Half-Life 2: Episode Two

571 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 21:58, Kerigun napisał:

W sumie to do końca jeszcze trochę będzie ale już blisko. Patrz sobie Nowa gra i tam jakie
masz poziomy odblokowane. W sumie EP2 jest dłuższy od EP1. Mi zajął EP1 3,2 h a EP2 5,4h i
to czystego grania. Pozostaje nam czekać na EP3. Nie bój nic po walce ze striderami będziesz
spełniony. Zwróć uwagę na reakcje ludzików jak będziesz wracał z walki :p BEZCENNE :P

Kurcze, te słowa tylko zachęcają do grania jeszcze dzisiaj a tu spać trzeba bo na 7 do roboty znowu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 21:59, destro177 napisał:

Kurcze, te słowa tylko zachęcają do grania jeszcze dzisiaj a tu spać trzeba bo na 7 do roboty
znowu :D


Odłóż tą przyjemność na łikend. To nie jest chwila. Lepiej pocieszyć się tą dłuższą chwilą zrelaksowanym. Nie śpiesz się :P Dziś jak wspomniałeś jesteś zmęczony. Coś przeoczysz. A po mocnej scenie nie zaśniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 21:58, Kerigun napisał:

Pozostaje nam czekać na EP3. Nie bój nic po walce ze striderami będziesz spełniony.


tak pozostaje teraz czekać na ostateczne starcie z "kluchami" :))

Dnia 25.10.2007 o 21:58, Kerigun napisał:

Zwróć uwagę na reakcje ludzików jak będziesz wracał z walki :p BEZCENNE :P


tak :) chociaż zawsze cieszyli się jak widzieli rozsławionego dzięki swym czynom dr. Freemana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 22:12, master962 napisał:

> Dostałem teraz linka od Qmpla. Mocny screen
>
> http://pcbflare.zajsoft.net/images/gallery/hl2ep2/hl2lost08.jpg
>
> Kojarzycie ?? :D
ja nie za bardzo :( chyba jeszcze za mało grałem w HL2 :)


To jest motyw z serialu LOST: Zagubieni. Już wiemy że twórcy gry lubią serial. Może to i dobrze bo serial fantastyczny i może ich natchnąć do fantastycznych scenek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 22:08, Kerigun napisał:

Dostałem teraz linka od Qmpla. Mocny screen

http://pcbflare.zajsoft.net/images/gallery/hl2ep2/hl2lost08.jpg

Kojarzycie ?? :D

Dla mnie to 6 liczb totka:P I obejrzałem zakończenie i szukam pomocnej ręki do podniesienia szczęki z podłogi :D Valve to umie wkurzać ludzi i "zmuszać" do kupienia następnego epizodu. Obym nie wykorkował na coś do premiery EP3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 22:15, Kerigun napisał:

To jest motyw z serialu LOST: Zagubieni. Już wiemy że twórcy gry lubią serial. Może to i dobrze
bo serial fantastyczny i może ich natchnąć do fantastycznych scenek :D

przyznam się bez bicia nie oglądam tego serialu :( więc byłem bez szans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 22:20, destro177 napisał:

Dla mnie to 6 liczb totka:P I obejrzałem zakończenie i szukam pomocnej ręki do podniesienia
szczęki z podłogi :D Valve to umie wkurzać ludzi i "zmuszać" do kupienia następnego epizodu.
Obym nie wykorkował na coś do premiery EP3...

<pomaga podnieść szczenę>
Zakończenie zwala z nóg. I tak EP3 nawet jak będzie słono kosztować to będzie warto. Nie żałuję anie jednej złotówki wydanej na Orange Box. Mnie końcówka rozwaliła. Nie wiem czy zauważyłeś ale na jednym z kontenerów na kontenerowcu widnieje symbol z PORTAL. BTW polecam przejść portala. Wymiata jak HL2.

@master962 - Gorąco polecam. Wciąga i zaskakuje jak fabuła HL2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 22:28, Rumcajs52 napisał:

O tak , ja byłem zaszkoczony tą "fabułą" portalu.

CAKE IS A LIE!


Jak się grało to tak wszystko niewinnie wyglądało. Ale ostatni etap zaburzył cały mój śwatopogląd. A ostatnia scena po wielkiej eksplozji wznieciła iskierkę nadziei. Ta ostania scena sprawiła że jednak cała gra miała jakiś sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2007 o 22:25, Kerigun napisał:

> Obym nie wykorkował na coś do premiery EP3...
<pomaga podnieść szczenę>
Zakończenie zwala z nóg. I tak EP3 nawet jak będzie słono kosztować to będzie warto. Nie żałuję
anie jednej złotówki wydanej na Orange Box. Mnie końcówka rozwaliła. Nie wiem czy zauważyłeś
ale na jednym z kontenerów na kontenerowcu widnieje symbol z PORTAL. BTW polecam przejść portala.
Wymiata jak HL2.


Nie zwróciłem uwagi na symbol Portala, a i samą gierkę ledwo zacząłem. Po prostu brak czasu:/ A, i jeszcze jedno: gdy się wraca z bazy, i ten zgredowaty doktorek chwali Freemana, Alyx wali świetne miny, genialnie pokazujące możliwości mimiki na Source:) Naprawdę ŻADEN silnik nie ma takiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Fajny był wogóle motyw z tą tajemniczością, te "okna" niewyraźne pokazywały że ktoś nas obserwuje.
Ale dobra, to nic takiego.

Potem ta krew, to juz mnie niepokoiło.
A na końcu te "ukryte" pokoje z tymi napisami, i te pomyłki komputera w stylu "... you will be beaked..."

Gra ma klimat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 22:34, destro177 napisał:

Nie zwróciłem uwagi na symbol Portala, a i samą gierkę ledwo zacząłem. Po prostu brak czasu:/
A, i jeszcze jedno: gdy się wraca z bazy, i ten zgredowaty doktorek chwali Freemana, Alyx wali
świetne miny, genialnie pokazujące możliwości mimiki na Source:) Naprawdę ŻADEN silnik nie
ma takiej:)


Qrde. Przejdę ostatnią chyba misje jeszcze raz :P Ja tam zwracałem uwagę na doktorka.

@ Rumcajs52 - Gra jest taka bez smaku do ostatku ostatniej planszy. Po prostu nowsze wyzwania. Dopiero potem jak już się okazuje co i jak. I wtedy cała gra nabiera smaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:10, vip konius napisał:

mam pytanko czy w dodali jakies nowe bronie ?? bo wlasnie w hl2 i ep 1 wkurza mnie to ze nie
ma takich wypasiony broni jak w hl1 :D

Dodali jedną. W sumie pod broń to za bardzo nie podchodzi, ale zadanie spełnia:) Zagrasz zobaczysz:) Nie będę psuł niespodzianki. Ale brak nowych konkretnych broni naprawdę przy tej grze nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:19, destro177 napisał:

> mam pytanko czy w dodali jakies nowe bronie ?? bo wlasnie w hl2 i ep 1 wkurza mnie to
ze nie
> ma takich wypasiony broni jak w hl1 :D
Dodali jedną. W sumie pod broń to za bardzo nie podchodzi, ale zadanie spełnia:) Zagrasz zobaczysz:)
Nie będę psuł niespodzianki. Ale brak nowych konkretnych broni naprawdę przy tej grze nie ma
znaczenia.

hmmm portal ? xD taa ? narazie nie zagram xD pewnie jakos w grudniu :D ale szkoda ze tylko 1 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:10, vip konius napisał:

mam pytanko czy w dodali jakies nowe bronie ?? bo wlasnie w hl2 i ep 1 wkurza mnie to ze nie
ma takich wypasiony broni jak w hl1 :D

Z broni, które nosi się przy sobie nie ma żadnych nowych, niestety. Zapewne w przypadku EP3 sytuacja będzie taka sama. Według mnie Valve powinno się postarać i dodać przynajmniej jedną nową, której użycie byłoby również możliwe w HL2: Deathmatch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

####### SPOJLER ########
Wam też się wydaje że za wykończeniem Eli Vance stoi G-Man? Gościowi się chyba nie spodobało że zaczął rozmawiać o nim z Freemanem. Może Vorty go odratują w następnej części? Tyle że rozwalona została głowa... BTW, spotkania z Kombinatem we własnej osobie są genialnie poprowadzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że G-Man raczej niewiele wspólnego ma z wykończeniem Eli-ego. A poza tym mi się wydaje że G-Man chciał ostrzec lub wykorzystać Eli-ego w powstrzymaniu Gordona i Alyx przed przed wykorzystaniem statku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować