Zaloguj się, aby obserwować  
piotr_zet

Half-Life 2: Episode Two

571 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2007 o 11:07, 88Bonzo napisał:

Serio :) może nie było idealnie :) ale parę pierwszych lokacji przeszedłem :) O ile dobrze
pamiętam był to C500, 128Mb RAM i jakiś GeForce 64 :) Doszedłem do momentu gdzie sunęło się
tym ślizgaczem :D Przy tych prędkościach gra była niestety już niegrywalna :D ale parę smaczków
tej wspaniałej gry poznałem :)


W sumie do gry wystarczy chyba karta pod Dx8 nawet, więc nie zaprzeczam, że mogłeś ją uruchomić. :-)
Ale raczej niewiele ponadto.

Dnia 11.11.2007 o 11:07, 88Bonzo napisał:

Na daną chwilę posiadam A 3,2, 1,5Gb RAM i GF7900GS :)


W sumie nie aż taki super sprzęt (bez obrazy oczywiście, w porównaniu z moim obecnym to jak bolid F1 :-P).
I piszesz, że wszystko działa ci idealnie na full detalach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 11:07, 88Bonzo napisał:

> > Ale jak mam Ci wierzyć jak parę dni temu sam ukończyłem HL2Ep2 :P i na pełnych detalach

> (wszyściuteńko
> > na full + 1280x1024) gra nie spadała nigdy poniżej 50FPSów :P
>
> A jaką masz konfigurację PC, jeśli można wiedzieć ? ;-)
>
> > A w HL2 to ja grałem na antycznym Celeronie 500 :P
>
> Żartujesz ... :-O.
> Ja uruchomiłem grę na Duronie 1.2 , 512 RAM oraz 5200 FX i to jeszcze rozumiem. ;-) Ale
na
> 500 Mhz ? A ile ramu tam było ? I jaka karta graficzna ?

Serio :) może nie było idealnie :) ale parę pierwszych lokacji przeszedłem :) O ile dobrze
pamiętam był to C500, 128Mb RAM i jakiś GeForce 64 :) Doszedłem do momentu gdzie sunęło się
tym ślizgaczem :D Przy tych prędkościach gra była niestety już niegrywalna :D ale parę smaczków
tej wspaniałej gry poznałem :)

Na daną chwilę posiadam A 3,2, 1,5Gb RAM i GF7900GS :)



Też lubie counter strike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 11:19, Dann napisał:

W sumie nie aż taki super sprzęt (bez obrazy oczywiście, w porównaniu z moim obecnym to jak
bolid F1 :-P).
I piszesz, że wszystko działa ci idealnie na full detalach ?


Że to nie jest super sprzęt to ja wiem :) :P i się nie obrażam przez to iż ktoś stwierdza fakty :D Ale do HLEP2 w zupełności wystarcza :) i wszystko chodzi bez zarzutów. Porobił bym screeny ale niestety grę usunąłem po ukończeniu, gdyż brak u mnie wolnego miejsca na HDD xD

dzieckosandał Też lubię CS`a choć nie grałem już chyba koło roku. Z resztą nie zrozumiałem Twojej odpowiedzi co miała wspólnego z wcześniejszą moją wypowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na wlasciwie takim samym kompie (amd 64 3800+, 1 gb ram, 7900 gs) mialem ciagle ponad 40 klatek, tak wiec biorac pod uwage to jak bardzo ulepszono engine Source w Episode Two, to gra jest swietnie zoptymalizowana. Naprawde bylem zaskoczony kiedy zobaczylem jak wygladaja otwarte przestrzenie, jaskinie Antlionów itp. Valve odwalilo kawal dobrej roboty z tym nowym Phong Lighting, wyglada bardzo realistycznie. Wlasciwie to EP2 zrobil na mnie wieksze wrazenie niz Crysis (a gralem w niego z ustawieniami na maksa, mimo ze mialem ze 20 fps). Szczegolnie podobal mi sie jeden konkretny moment w grze - stodoła w ktorej po raz pierwszy spotykamy Advisora. Wyglada swietnie, gapilem sie na nią kilka minut :O. Do source''a dodano w koncu motion blur i wogole wiecej shaderów. I last but not least, wielkie animacje "fizyczne" - rozpadajace sie budynki... czegos takiego jeszcze nie bylo. Ciekawe jak bedzie EP3 wygladal.

PS. Nagralem filmik z gameplaya z EP2, jak ktos chce zobaczyc to na moim GSie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale koleś ściemniasz , gra co najmniej potrzebuje Procesora 4 2.40 Ghz , a ty nam tutaj wciskasz kit że ci poszła na 500 Mhz i jeszcze Celeronie , po prostu śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 13:26, Virus 500 napisał:

gra co najmniej potrzebuje Procesora 4 2.40 Ghz

Akurat mówił o podstawce, która wymaga 1,2 Ghz(wiem, bo mam przed sobą pudełko:) Co prawda kumpel grał na Duronie 800 Mhz, ale to duuużo lepszy procek niż Celeron 500... Chociaż w sumie nie miał tak złej płynności, więc może uruchomiło się w ilości 6-7 fps na tym celeronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 13:26, Virus 500 napisał:

Ale koleś ściemniasz , gra co najmniej potrzebuje Procesora 4 2.40 Ghz , a ty nam tutaj wciskasz
kit że ci poszła na 500 Mhz i jeszcze Celeronie , po prostu śmiech na sali


Ja Ci nie będę udowadniał na siłę :) nie chcesz - nie wierz. Wisi mi to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż...

Niektórzy jak widzę lubią się katować grając przy 5fps... bo gra się uruchamia.
Inni natomiast spuszczają się z radości, że gierka śmiga w fulldetalu, max anizo, ultradetal, przy magicznych ŚREDNICH 20fps - wszystko miodzo, nic nie szarpie...

Pffff.... LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie katowałem :) gdyby gra była zupełnie niegrywalna to bym sobie ją odpuścił ;) (co stało się już w pewnym momencie). Najbardziej zależało mi na choć krótkim przetestowaniu nowego silnika odpowiedzialnego za fizykę gry. Pamiętam że na samym początku, na placu zabaw spędziłem chyba ze 2 godziny rzucając cegłami, kręcąc karuzelom i machając huśtawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 14:54, WorldWar3PL napisał:

Dlatego kupiłem wersję na konsolę zamiast na mojego staruteńkiego PC ;-)


O tak, to argument nie do odparcia... Ale ja kompa na konsolę nie zamienię, zwłaszcza teraz gdy GoW i VivaPinata są już na PC... a i OrangeBox działą u mnie całkiem znośnie.

Ale mam PS2 do grania w MGS2 i RRR :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 01:43, Vormulac napisał:

A wracając do Cinematic Mod 5 by Fake Factory''s. To jak Wam się podoba gra z wykorzystaniem
tego "dopalacza"?

mi jakoś nieszczególnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No twarze niby fajnie... tylko ta Alyx taka jakaś chuda, wygląda jak Angelina Jolie....
... chciałbym ten mod na X360 zainstalować sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 01:43, Vormulac napisał:

A wracając do Cinematic Mod 5 by Fake Factory''s. To jak Wam się podoba gra z wykorzystaniem
tego "dopalacza"?

Alyx wygląda jak Angelina Jolie, co dla mnie jest minusem, bo bym się na grze nie mógł skupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 01:43, Vormulac napisał:

A wracając do Cinematic Mod 5 by Fake Factory''s. To jak Wam się podoba gra z wykorzystaniem
tego "dopalacza"?



hmmm, te wcześniejsze fotki jakby ździebko lepsze, tutaj zbyt nienaturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro udało Ci się pograć na takim złomie to jak myślisz czy na moim Orange Box będzie działał płynnie na min. detalach w 800x600?
Intel Celeron 2.4Ghz @ 2.8Ghz
1,25GB RAM
Radeon 9200SE 128MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować