Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kojima się przyznał! The Phantom Pain to Metal Gear Solid 5. Zobacz trailer

38 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2013 o 20:27, Janek_Izdebski napisał:

> Ciekawe czy na PC będzie :)
Japończycy, może poza wyjątkiem Square Enix i Capcomu, nie lubią zbytnio PC-tów... Why
Kojima, why?


No tego MGS Ground Zeroes wydają na PC :). Teraz nawet sporo firm zainteresowało się PC''tami np Ubisoft pierwszy raz chyba w równych terminach na wszystkie platformy wychodzi AC :D. Capcom, Namco, teraz ostatnio Konami będzie wydawać pierwszą castlevanie PC się umacnia i bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chwileczka, bo się pogubiłem. Metal Gear Solid: Ground Zeroes w końcu się nie pojawi? Bo z tego co pamiętam, to on akurat miał pojawić się na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam ogromną nadzieje ze będzie na Pc:) jest na to szansa, demo z dzisiejszej prezentacji
> hula na Pc, wiec tylko czekać na oficjalne potwierdzenie:)
Oj, bardzo bym chciał. Chciałbym też móc zagrać w poprzednie części, bo od czasów MGS2 była lekka posucha.

@LESZ3u: Ground Zeroes i Phantom Pain to ta sama gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 20:30, Eternal101 napisał:

No tego MGS Ground Zeroes wydają na PC :). Teraz nawet sporo firm zainteresowało
się PC''tami np Ubisoft pierwszy raz chyba w równych terminach na wszystkie platformy wychodzi
AC :D. Capcom, Namco, teraz ostatnio Konami będzie wydawać pierwszą castlevanie PC się
umacnia i bardzo dobrze.

Skoro obecna generacja dogorywa to i nastepuje swoisty renesans PC. Ale Japończycy nigdy nie lubili tej platformy. Był kiedyś o tym artykuł na Kotaku. "Diablo 3", "Wow" nie są w ogóle popularne w Kraju Kwitnącej Wiśni... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oni tam żyją konsolami, PS Vity, PS 3, Wii, WiiU, Snesy, 3DS itd :).
>

Nie tam, wszędzie. Może oprócz kraju jakim jest San Mari... tfu, Polska miałem na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej na pewno wyjdzie na PC. Przecież nie tak dawno Kojima Productions poszukiwało ludzi do prac nad nowym MGS na konsole i PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 21:02, TobiAlex napisał:

Nie tam, wszędzie. Może oprócz kraju jakim jest San Mari... tfu, Polska miałem
na myśli.

A Rosja, Ukraina, Europa Środkowa, Chiny? Oni żyją PC. Na Kotaku był swego czasu także artykuł o gamingu i piractwie w Rosji. Kraj Putina tak jak Rosja, PC-tami stoi... :)

@Eternal101
Niestety, Japończycy to dziwna nacja. Gardzić PC? WTF?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 21:02, TobiAlex napisał:

> Oni tam żyją konsolami, PS Vity, PS 3, Wii, WiiU, Snesy, 3DS itd :).
>

Nie tam, wszędzie. Może oprócz kraju jakim jest San Mari... tfu, Polska miałem na myśli.


W ameryce grają również na Macach, z resztą w europie całej prawie cisną na PC''tach więc nie mów że tylko w Polsce :). Najwięcej graczy konsolowych jest w Ameryce i Japonii oraz Korei jeszcze ewentualnie.

Janek No cóż, Japończycy tłumaczą się że nie umieją robić gier na PC''ta, ciekawe czym się teraz wyprą :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 21:02, TobiAlex napisał:

> Oni tam żyją konsolami, PS Vity, PS 3, Wii, WiiU, Snesy, 3DS itd :).
>

Nie tam, wszędzie. Może oprócz kraju jakim jest San Mari... tfu, Polska miałem na myśli.


Bo Steam, Origin i Uplay zostały stworzone dla Polaków... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 21:21, Eternal101 napisał:

Janek No cóż, Japończycy tłumaczą się że nie umieją robić gier na PC''ta,
ciekawe czym się teraz wyprą :D.

Jak to czym? Zrzucą winę na Fukushimę i promieniowanie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować