Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain - kolejne szczegóły, galeria screenów

17 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Hideo Kojima zrobił wszystko, by zakamuflować fakt powstawania Metal Gear Solid 5. Teraz musi się z tego tytułu sporo natłumaczyć. Jest też zła wiadomość - w grze nie usłyszymy Davida Haytera.

Przeczytaj cały tekst "Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain - kolejne szczegóły, galeria screenów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 09:45, Pajonk78 napisał:

Oczywiście PS only?

Nie wiadomo, HD Collection uciekło poza PS, więc kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście PS only?

PS3 i X360 potwierdzone, nie wiadomo co z PC, ale logo platformy nie widnieje ani na oficjalnej stronie, ani też na końcu pokazanego wczoraj materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 09:45, Pajonk78 napisał:

Oczywiście PS only?


Z tego co było mówione na pokazie, a dokładniej co ja zrozumiałem - gameplay był pokazywany z PC. Ale czy sama gra wyjdzie na komputery to nie wiem... było trochę o tym wspominane przy okazji MGR:R i wydania tej gry na PC. Jak na razie cisza na morzu, cudów bym się nie spodziewał ale miło przyjmę taką nowinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprost ubóstwiam MGS, ale byłem pełen nadziei, że gra się się ukaże na konsole następnej generacji.
Powiedzmy sobie szczerze, jak Kojima chce osiągnąć taką grafikę na tych mid-endach?
Przecież to się będzie równało z podejściem: "tu obniżymy, tam podetniemy i uzyskamy więcej klatek".
Co do Davida Haytera - bardzo dobrze, miałem dość jego akcentowania końcówek co każdy wyraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 09:45, Pajonk78 napisał:

Oczywiście PS only?

Pierwsze pokazy były na PC. Również w CDA było wspomniane że z przecieków wynika że wersja PC jest rozważana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może w roli Snake''a usłyszymy Richarda Doyle''a. Chociaż nie powiem, bo sama wiadomość, że w Metal Gear Solid zabraknie Haytera, trochę mnie jednak... rozczarowało. To jedno z tych nazwisk, które błyskawicznie przychodzą na myśl (zaraz po Kojimie) po usłyszeniu "MGS".
Mam nadzieję, że to tylko taki chwilowy i przemyślany zabieg i nie będzie to zerwanie współpracy z tym Hayterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hayter to Solid Snake, nie Naked Snake/ Big Boss, Big Boss

Spoiler

miał swojego aktora w MGS4 mam nadzieję, że będzie to ta sama osoba w MGS5

. Może i brzmieli w tym samym wieku tak samo, ale głos Big Bossa mógł się zmienić z biegiem lat to przecież świat MGS i Kojima, wszystko jest możliwe, jestem pewien, że Hideo odpowie na pytanie zmiany aktora.
Nie byłem zbyt wielkim fanem tego samego aktora dla obydwóch postaci, jasne Hayter gra świetnie, ale dla mnie wydaje się to być mylące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na pc najłatwiej tworzyć gry, ale czy wydawać? Kwestia wersji pc MGS5 czeka zapewne na rozwój wydarzeń, wszystko może się zmienić na plus. Wiesz, panowie w krawatach muszą się spotkać i podyskutować, ale na tym etapie ciężko powiedzieć czym to się skończy. Zwłaszcza, że Kojima lubi utrzymywać klimat wielkiej tajemnicy wiary, te jego niedopowiedzenia działają mi czasem na nerwy, nawet jeśli na 100% wiem, że PS-a nic takiego nie ominie. Ma facet tupecik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak grałem w poprzednie MGSy po japońsku, więc dla mnie Snake = Otsuka Akio. Mam nadzieję, że w tej części też będzie podkładał swój boski głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam i tak grałem w poprzednie MGSy po japońsku, więc dla mnie Snake = Otsuka Akio.
> Mam nadzieję, że w tej części też będzie podkładał swój boski głos.

Kolego, gdzie można dostać takie MGS''y?
Jak jeszcze powiesz, że z angielskimi napisami, to cud miód i orzeszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja tam i tak grałem w poprzednie MGSy po japońsku, więc dla mnie Snake = Otsuka
> Akio.
> > Mam nadzieję, że w tej części też będzie podkładał swój boski głos.
>
> Kolego, gdzie można dostać takie MGS''y?
> Jak jeszcze powiesz, że z angielskimi napisami, to cud miód i orzeszki.

W Japonii, do której jeżdżę raz do roku :)
Napisy też są po japońsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować