Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa gra wyścigowa od Criterion Games jeszcze w tym roku

20 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Nowy Burnout? Kolejny Need for Speed? A może jeszcze coś innego? Tego dokładnie nie wiemy. Wiemy jednak, że według opublikowanych dziś informacji, nowa gra wyścigowa od studia Criterion Games ukaże się jeszcze w tym roku

Przeczytaj cały tekst "Nowa gra wyścigowa od Criterion Games jeszcze w tym roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy burnout był ostatnio?
lata temu liczę paradise bo ten syf ostatnio co był ta kaszana to nie liczę. Myślę że bardziej prawdopodobny będzie burnout bo need for speed miał być z chyba EA Göteborg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni Burnout był dość dawno, chodziło mi bardziej o to, że dopiero co kilka miesięcy temu CG pytało fanów co byłoby dla nich najważniejsze w nowym, ewentualnym B. I tu jest za wcześnie - by tytuł ten z fazy wczesnego projektu był w tak szybko gotowy. Tak mi się zdaje przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co, jeśli się okazało, że to, co mają już gotowe zdaje się spełniać wymagania graczy? Bo co jak co, ale osobiście nie wątpię, że nowy Burnout klei się już od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... ja to chcę coś w klimatach Takedown. Pamiętam te dziesiątki godzin spędzone przed telewizorem i ten super soundtrack. Paradise było fajne, ale czegoś mi brakowało w nim albo i też po prostu ten otwarty świat lekko mi nie podpasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech robią Burnouta bo ostatni nfs pod względem sterowania to dla mnie porażka poza tym gameplay też mało ciekawy.

Dla mnie mogliby wziąć NFS Hot Pursuit 2 (2002r.) i odnowić go dodając nowe auta trasy. Mogą też być elementy z underground tuning itp. Ale nie pokroju jak z którejś części gdzie Bugatti veyron dopiero po tuningu rozpedzal sie do 403km/h -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 razy wolałbym jakiegoś Burnouta niż kolejnego słabego NFS-a, chociarz Hot Pursuit tego studia był moim zdaniem bardzo dobry. Może twórcy pokuszą się o jakąś nową markę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna różnica czy B czy NFS , oni i tak zrobią jedno i to samo no i przede wszystkim po swojemu. Ja osobiście chciałbym się doczekać kiedyś NFS Underground 3 , albo coś typu U2+MW+Carbon oczywiście w stronę chyląc się najniżej tuningowi ,bo tego mi brakuje od kilku ostatnich NFSów. Przyzwyczaiłem się do tego że NFS to tuningowe fury , wyścigi nocą i ucieczki przed policją . Moje odczucia i przyzwyczajenia spowodowane są tym ,że zaczynałem właśnie serię od U1/2 . (Wiem że seria zaczęła się bez tuningu itp. ,miałem możliwość zagrać w jakiegoś starszego nfsa- bodajże porshe ... ale czekam na to co przypadło mi do gustu najbardziej.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, ja bym marzył o kontynuacji Most Wanted 2010, była to jak dla mnie świetna gra, dająca mnóstwo frajdy. Naprawdę nie rozumiem tego całego hejtu jaki gra zbiera. Od NFSa wymagam przede wszystkim szybkiej jazdy i dobrej zabawy, a MW2012 ma całe mnóstwo jednego i drugiego. Mam nadzieję, że z powodu niepotrzebnego hejtu EA nie odbierze tej serii Criterionowi, bo Hot Pursuit 2010 i nowy Most Wanted były dla mnie najlepszymi odsłonami od czasów starego Most Wanteda.

Niestety w tym roku kto inny robi NFSa, więc raczej nie o to chodzi. Na Burnout Paradise 2 też ciut za wcześnie, wydaje mi się, że za mało czasu na to mają. Z pewnością będę wyczekiwał nowego dziecka Criterionu i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 00:16, Adrian7STK napisał:

albo coś typu U2+MW+Carbon


Małymi kroczkami do tego stanu podchodzi NFS World.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS Hot Pursuit 2 (2002r.) to by było coś :) , oby nie pseudo wyścigi f1 jak w nfs shift i nie kolejne bezsensowne jeżdżenie po mieście i teleportowanie z samochodu do samochodu jak to miało miejsce w ostatnim NFS MW , Twórcy NFS powinni obowiązkowo sobie przypomnieć jak wyglądał i grało się w NFS 3 z 98r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 09:29, Cygi napisał:

> albo coś typu U2+MW+Carbon

Małymi kroczkami do tego stanu podchodzi NFS World.


Grałem troszkę, ale to nie jest to samo. A po resztą tam grę bardzo niszczą mikropłatności i ludzie którzy używają wspomagaczy aby jechać szybciej ,lub bug że jak ktoś mnie zepchnie i dotknę ściany to staję nagle w miejscu a reszta sobie jedzie dalej, nie wiem czy to już poprawili czy nie, troche czasu minęło od kiedy zakończyłem zabawe.

Jeszcze jedno mnie irytuje, ale to tak na marginesie. Jak będą robić szybką podróż, aby gdzieś dojechać to niech to zrobią w taki sposób, że będzie korzystał z tego ten kto chce, a jak nie to sobie to może wyłączyć w opcjach i zamiast klikać "szybka podróż" to sobie tam sam podjadę tak jak to było w U2. Odkrywanie miejsc tuningowych też nie było aż takie złe. Co do tej szybkiej podróży, mówię dlatego żeby to było wyłączyć bo jak to jest dostępne standardowo to ja z tego korzystam, bo jestem leniem, ale czasem jest tak że nie zdąrze się nacieszyć samochodem a już muszę go zmieniać na lepszy, później się albo nie opłaca na niego wydawać kasy bo będzie za słaby albo z wyższymi poziomami/postępem gry nawet pełny tuning naszych pierwszych fur nie będzie nic dawał... ostatni mój post, bo się tak rozpisywać mogę w nieskończoność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 12:06, Adrian7STK napisał:

troche czasu minęło od kiedy zakończyłem zabawe.


W tym tygodniu wprowadzają rozbudowany (podobno...) system achievementów z nagrodami, więc będziesz miał okazję na powrót do gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować