Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - patch 1.1 do polskiej wersji już dostępny

369 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2006 o 00:44, Rainbow7 napisał:


hmmm... doswiadczam podobnego problemu z na moim swiezo zlozonym 64bitowcu ;)

mianowicie po kolei:

(...)

System Windows XP Pro x64 OEM

Dnia 08.06.2006 o 00:44, Rainbow7 napisał:



Wyrzezaj to świnstwo. Złożyłem sobie swojego 64-bitowca na AMD (X2 4200+) i z GF 7900GT. Wrzuciłem dołączoną do grafy gierkę Seriuos Sam 2 i mogłem pograć góra 30-45 min. Później losowo szlag trafiał mysz - zachowywała się jakby miała 1000 czułości (a Logitech MX 510 tak sam z siebie nie robi), ew. zapis na dysk wieszał kompa, etc., etc. Ustawień sterowników NVidii w ogóle nie mogłem zobaczyć - "Błąd, sorki, zgłoś to do nas może kiedyś coś wymyślimy. Urs M$"). Windows nadal jest 16-bitowy u podstawy i twierdzenie, że jest inaczej to typowy "bullshit" małomiękkich.

ATSD (A Tak Swoją Drogą) to chyba muszę skorzystać z tego: http://appdb.winehq.org/appview.php?versionId=4905 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 23:44, roback napisał:

> > > hmmm... doswiadczam podobnego problemu z na moim swiezo zlozonym 64bitowcu ;)
> > > mianowicie po kolei:
> > > (...)
System Windows XP Pro x64 OEM
> >
Wyrzezaj to świnstwo. Złożyłem sobie swojego 64-bitowca na AMD (X2 4200+) i z GF 7900GT. Wrzuciłem
dołączoną do grafy gierkę Seriuos Sam 2 i mogłem pograć góra 30-45 min. Później losowo szlag
trafiał mysz - zachowywała się jakby miała 1000 czułości (a Logitech MX 510 tak sam z siebie
nie robi), ew. zapis na dysk wieszał kompa, etc., etc. Ustawień sterowników NVidii w ogóle
nie mogłem zobaczyć - "Błąd, sorki, zgłoś to do nas może kiedyś coś wymyślimy. Urs M$"). Windows
nadal jest 16-bitowy u podstawy i twierdzenie, że jest inaczej to typowy "bullshit" małomiękkich.

ATSD (A Tak Swoją Drogą) to chyba muszę skorzystać z tego: http://appdb.winehq.org/appview.php?versionId=4905
:>


hmmm tez mam serious sama... zobacze kaj bedzie u mnie to pogadamy... ja mam a4techa i z mysza nigdy nie bylo klopotu... ale z grafa coz to inna bajka ;)

PS ja mam GTX a nie GT no i mam INTELA a nie AMD... takze roznice raz male raz spore... po za tym jak juz kupowac oryginalny win$h!t to z klasa ;) tzn 64 bitowy bo potem moze byc bol jak sie okaze ze gierki x64 a ja odpalic ni moge bo mam x32 hie hie... ale na razie jest problem bo NIE ma sterow x64 porzadnych (BUHAHA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 15:15, Xeoo napisał:

heh i kolejna dziwna sprawa nie dzialajaca impregnowana strzala w zamku lowcy przynajmniej
w kampani. bohater urzywa umiejetnosci wybieram czar a w nastepnej rundzie strzela zwykla strzala
bez czaru..

heh moj blad wszystko dziala jak nalezy :)
sorki za niepotrzebny spam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 08:13, Arclight napisał:

> bo NIE ma sterow x64 porzadnych (BUHAHA)

0_o

Jak się ma tani sprzęt, to sterowników nie ma...

mam na mysli klawiaturke... TRUST''a... ktory nawet ma jakies tam stery x64 ale akurat tych nie... a klawiaturka nie tak stara tylko 4-6 miedchow ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 08:00, Xeoo napisał:

> heh i kolejna dziwna sprawa nie dzialajaca impregnowana strzala w zamku lowcy przynajmniej

> w kampani. bohater urzywa umiejetnosci wybieram czar a w nastepnej rundzie strzela zwykla
strzala
> bez czaru..
heh moj blad wszystko dziala jak nalezy :)
sorki za niepotrzebny spam:P


co trzeba zrobić aby ta strała zadziałała bo nie mam pojęcia ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz miec albo umiejetnosc zabojczy strzal ( czy cos w tym stylu) wtedy akzdy strzal bedzie aktywowal zaklecie jesli nie masz to tylko przy urzyciu deszczu strzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spatchowalem swoja edycje kolekcjonerska.. a teraz tylko pozostaje mi czekac na 1.2. Troche sie zirytowalem na bledy i niedociagniecia w tlumaczeniu, strasznie zaluje ze sie nie zorientowalem ze mozna zamowic wersje zwykla, za to po angielsku. I tak, na przyklad opis farmy / chatki chlopow jest calkowicie po angielsku "Boosts peasants growth..". Pewnie jeszcze w paru miejscach cos takiego jest, mam nadzieje ze poprawia w przyszlych latkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 09:49, Avantar napisał:

[...] Pewnie jeszcze w paru miejscach
cos takiego jest, mam nadzieje ze poprawia w przyszlych latkach.


Jesli nie czytałeś całego topicu to powiem tyle:
a) w wielu miejscach jest mieszanka, calkiem po angielsku etc
b) CDP juz pracuje nad spolszczeniem łatki
c) tak to jest jak sie puszcza gre za wczesnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2006 o 10:02, Rainbow7 napisał:

Jesli nie czytałeś całego topicu to powiem tyle:


Muszę się przyznac, że faktycznie 15 stron mnie troche przerazilo.. po pierwszych 5 z krzykiem, ze nie dziala na wersji DVD dalem sobie spokoj i przeszedlem do ostatniej ^_^"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam wersję CD, zainstalowanego Deamon Tools 4.03H
Patch zainstalował się poprawnie gra nie pluje się o emulację ( nie ważne czy jest coś wsadzone w Deamona czy nie).
Graczom z wersją DVD podstawową życzę szczęścia, jakkolwiek mój kumpel ma taką i jemu wszystko działa poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam EK i po zainstalowaniu patcha gra się włączała bez problemu.

Ale inny bajer. Tylko się włączała.

Menu chodzi ok, i dialogi też.

Gorzej już z mapą. Tu mam po prostu pokaz slajdów.

Moja karta graficzna ma 128 MB pamieci podrecznej na 400 MHz. Pozatym mam 1 GB DDR2 533 MHz.

Wylaczylem wszystkie bajery, wszystkie efekty i gra nadal tak samo dziala. Co jest ?? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 22:17, Bigjack7 napisał:

Moja karta graficzna ma 128 MB pamieci podrecznej na 400 MHz. Pozatym mam 1 GB DDR2 533 MHz.


ehem warto podac czy to karta ati czy nvidii i jaka.... czasem wiele wyjasnia

sproboj stery nowe wrzucic.

Czasem dopiero reinstall/przywrocenie do starszego punktu pomaga

Np ja dzisiaj wrzucilem wersje beta sterow do mojej grafy i nagle fpsy spadly o polowe... downgrade nic nie dal po za tym ze pare bugow zniknelo, dopiero uzycie restore pointu w winXP pomoglo...

Ew sprawdz czy nie masz spyware i innego "szmelcu" w kompie, wylacz all co niepotrzebne i sproboj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja karta to ATI Radeon XPRESS 200M. I spelnia wymagania gry w 100 %.

Wszystko usuwalem co niepotrzebne, mam najnowsze sterowniki, najnowszy DirectX i nadal działa jak działa.

I tak krotko mowiac lipa.

Sprobuje jutro postawic na nowo system. Moze to cos da, bo z tego co wiem tak nie powinno się dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z innej beczki. Grał ktoś już w 2-gą misję kampanii Lochu?? Bo mam z nią 2 problemy.
1) nie mogę otworzyć mapy do Łzy Ashy - skutek - nie moge ukończyć misji :-((((
2) przy startowym mieście jest u mnie jasnobrązowy namiot klucznika a bramę znalazłem tylko czerwoną, co jest??

Może mi ktoś pomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym z najlepszych narzędzi do usuwania Wszystkich (niemalże) pozostałości po sterach różnych firm/typów/etc. jest Driver Cleaner Pro. Link w temacie o kartach graficznych w pierwszym poście.
Tam też znajduje się informacja w jaki sposób przeprowadza się proces wymiany sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować