Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciekł gameplay z Far Cry 3: Blood Dragon! Są też nowe screeny

28 postów w tym temacie

Screen 15 tak bardzo przypomina Flashback :D :) Oj może być fajne, tak na odstresowanie przy piwku po pracy albo jak kochanka wyjechała w delegację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze obejrzałem :D Kurczę, powiem szczerze, że podoba mi się i to bardzo. Czuć ten klimacik tych starych filmów no i mapa jest całkiem spora jak na dodatek, więc będzie co zwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Filmik niestety usunięto :( Jakiś mirror może ?

Już wrzucone (tak, wrzucone, bo jest też drugi gameplay). Niestety nie możemy zagwarantować jak długo postoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trochę takie : Far Cry 3 spotyka Mass Effect ;) Muzyka ewidentnie kojarzy się z automatami ,posiada taki oldskulowy klimat. Fajna odskocznia od tandetnych dzisiaj strzelanek pokroju COD i Battlefield (mówię o singlu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie zdążyłem żadnego obejrzeć. Te filmiki są szybciej zdejmowane niż Durczok ze swoim up*****lonym stołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poważnie pirat w sieci a tu Ubi blokuje wszystkie materiały, kiedy wreszcie podadzą kiedy
> i gdzie będzie można tą gierkę zakupić
>
> http://www.youtube.com/watch?v=b5RiHabo-sA&feature=player_embedded
To wyjaśnia czemu pojawiały się komunikaty z Uplay. Ktoś nieźle dał ciała w Ubi. A sam gameplay sprawił, że chcę to kupić jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 14:54, Sebo1020 napisał:

Poważnie pirat w sieci a tu Ubi blokuje wszystkie materiały, kiedy wreszcie podadzą kiedy
i gdzie będzie można tą gierkę zakupić

1 maja na XBLA, zapewne w okolicach tego dnia na PSN i PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, przecież to jest zaabiste. Twórcy robią sobie jaja i trochę przypomina to stworzoną przez People Can Fly parodię Call Of Duty. Śmieszne, jak w tym gameplay-u pojawia się tutorial. Co chwilę wyskakuje 15 okienek, a na końcu bohater, którym gramy, wyraża o tym opinię ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować