Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wampirze sztuczki na nowym gameplay trailerze DARK

27 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Tak jak w Batman: Arkham Asylum wrogów zobaczymy przez ściany, mało tego – znokautujemy ich niczym Sam Fisher, po czym opuścimy teren równie szybko jak bohater Dishonored. A to nie koniec wachlarza dostępnych akcji w skradance DARK.

Przeczytaj cały tekst "Wampirze sztuczki na nowym gameplay trailerze DARK" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @melangemen a te multi to po kiego?
Po tego, że już do każdej gry musi być "obowiązkowe" multi (nie pytaj po co, nie mam pojęcia). Pewnie nawet do nowego Batka dadzą mulit, albo przynajmniej co-opa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, "vampire the masquerade: bloodlines" to RPG z wysokiej półki. Tu mamy zaś jakąś skradankę z supermocami.
Tak naprawdę ciężko cokolwiek powiedzieć o grze, sporo zależy od historii którą opowie i w jaki sposób zostanie to przedstawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kalypso Media" przez chwilę pomyliłem z Kalisto, które wydało nieśmiertelne jak dla mnie Fury of the Furries na Dosika :D a tak ogólnie to gierka Dark jest w cell shading''u - odkąd pamiętam (Jet Set Radio - mój pierwszy tytuł w tym schemacie na Dreamcast''a) przeważnie większość gier zrobiona na tym przypadała mi do gustu np Borderlands czy też XIII więc może i DARK też się mnie spodoba. Będę śledził temat jeśli GRAM.PL będzie informować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ci wszyscy, którzy mówili, że w grach liczy się głównie gameplay i fabuła, a nie grafika? :D

Żeby nie było - jestem neutralny, dla mnie liczy się całokształt : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak. Od samego początku jak pokazano jakieś urywki/screeny/inne rzeczy, spodobało mi się. Mam tylko nadzieję, że o ile będzie polski wydawca, to nie firma na C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 20:47, hans_olo napisał:

Lipne dziadostwo. Przeszedłem hordy takich gier. Za brudne to, żeby "vampire the masquerade:
bloodlines" buty lizać.


Ano, niestety taka prawda... Marzy mi się jakiś porządny, mroczny eRPG w świecie mroku... Albo sequel Bloodlines, albo prequel, cholera nawet remake byłby dobry... Jak teraz soibe pomyślę ile byłoby możliwości przy tworzeniu swojej postaci od podstaw ^^
Wtedy tyle rzeczy było niemożliwych, a teraz praktycznie wszystko stałoby otworem ;-)
Szkoda że gracze wolą kolejną super szczelanke bo do takich wniosków panowie od liczenia kasy dochodzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up.
Wiesz, tak mnie ciekawi w sumie, panowie od Obsidianu i ekipa Fargo ma u siebie ludzi którzy pisali scenariusze do Bloodlines.
Można dyskretnie sugerować im na forach kolejną grę do stworzenia, coś w świecie mroku, choć tu jest jeden problem, musieliby jakiś sensowny silnik gry znaleźć, bo to na czym teraz pracuje do takiej gry się nie nada.
Ale kto wie, kto wie, jeśli ich obecne gry odniosą sukces to całkiem możliwe są rozmowy o użyczenie licencji na wampira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego tak promujecie tego sztywniaka. Na temat DARK pojawia się masa newsów, a tak naprawdę nie wydaje mi się, aby gra zawojowała serca graczy. Imo jest to zbędny zapychacz miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > posiadacze komputerów osobistych oraz konsoli i Xbox 360. A XBOX 360 to nie konsola
> ?
>
> Wlasnie to samo chcialem napisac:P
Tylko, że tam nie ma "i". "posiadacze komputerów osobistych oraz konsoli Xbox 360" Chyba, ze zmieniono już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > posiadacze komputerów osobistych oraz konsoli i Xbox 360. A XBOX 360 to nie
> konsola
> > ?
> >
> > Wlasnie to samo chcialem napisac:P
> Tylko, że tam nie ma "i". "posiadacze komputerów osobistych oraz konsoli Xbox 360" Chyba,
> ze zmieniono już.

Ale bylo jak czytalem:P ktos zmienil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować