Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V wypełnia Magią cały Świat!

392 postów w tym temacie

No dobra, może trochę się zagalopowałem, ale powinniście lepiej przygotować formularze zamówień, gdyż o ile dobrze pamiętam było napisane tam wyraźnie, że rozsyłka wszystkich zamówień przedpremierowych nastąpi na co najmniej 5 dni przed premierą. I nastąpiła... Edycji Kolekcjonerskiej. Ja wiem, że oni płacą więcej, i że w obecnych czasach liczy się tylko kasa, ale powinniście się lepiej za to wszystko zabrać, tym bardziej że, jak to już ktoś tutaj wspomniał, jest to według was gra/lokalizacja roku. Pamiętajcie na przyszłość. Ja tymczasem powrócę do samodzielnego kupowania w sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra,to może zakończymy kwestie narzekań i prestensji,a przejdziemy do tego co najwazniejsze,czyli do samej gry.A mianowicie może ktoś napisze conieco,jakies osobiste opinie,plusy i minusy i najwazniejsze,czy warta jest wydania każdej złotówki,jakiej na nią przeznaczyłem,jedyne co przeczytałem na innych forach,to że jest godnym następcą swoich poprzedników,zwłaszcza HOMM IV,w która z pewnościa jeszcze nie raz zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 19:12, Thompson napisał:

No dobra, może trochę się zagalopowałem, (...ciach...)
w sklepach...

ale nie musisz zaraz zrażać się do formy w której "zakupiłeś" gra z której będziesz zadowolony na pewno nie będzie Ci zabierała czasu przez 2-3 dni, spokojnie, jak zamówiłeś to dotrze. (mam tu na myśli zamówienie i nieodebranie przesyłki)
poz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tylko poinformować, iż zamówiłem Heroes V w Edycji Kolekcjonerskiej i wybrałem kuriera jako formę wysyłki, a do tej pory gry nie otrzymałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 19:18, Raijin napisał:

Ja chciałbym tylko poinformować, iż zamówiłem Heroes V w Edycji Kolekcjonerskiej i wybrałem
kuriera jako formę wysyłki, a do tej pory gry nie otrzymałem...

.. no to ktoś powinien dostać porządnego klapsa, jeśli ze Swojej strony zrobiłeś wszystko na +
mi nie przyjmuje kodu do rejetracji multi i się nie wściekam, ... z może to piracki kod ? .;P
poz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 19:25, alibi100 napisał:

gra jest świetna kupiłem ją o 9.02 RÓWNO a od 10.00 dorąd w niągrałem

hmmm ... odstaw alkohol, bo trudno Cię zrozumieć ;P
poz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy, gra dojdzie do was 3 dni później i tyle. Najlepiej ustawcie sie ze stoperem przed domem. Cierpliwości... ja raz czekałem na przesyłkę 2 tygodnie.
Jednak jest w tym cos ze Polacy to dosc narzekajacy narod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie moge się teraz polączy z ubi.com nie wiem czemu wczoraj wsyzstko działało fajnie a dziś pisze że kod błedu ble ble :((( POMOCY ! ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi jakos doszła odrazu we wtorek a zamawiałem w poniedizałek ;) Do dzisiaj to ja juz bym chyba przeszedł całą gre :D zartuje... ale na razie nie moge grac bo musze se kupic lepszą karte graficzną szkoda ze na mx nie chodzi ;( I najlepsze jest to ze zamiast grac teraz w V gram se w III ;) I jestem bardzo zaskoczony bo w NEX mi heroes III nie działały a tera działają :)
POzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie kod 0.7.0 niemozliwosc polaczenia z ubi.com ale o co chodzi czy moze ktos wie nie mialem netu do teraz wiec wczesniejszych postow nie czytalem jezeli ponawiam temat to sorki ale prosilbym o wyjasnienie ?? co do polonizacji to racja kaszana ale gra sama w sobie nadrabia ale jezeli to wina patcha 1.1 to sadze ze CDP wydal latke polonizacyjna i wszytsko bedzie oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yesss! wbiłem sie na multi i klucz zarejestrowało mi, no to Papa! ;) faktem jest że wpierw, zarejestrowałem sie na ubi.com, ... i odczekałem aż maila otrzymam,
poz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dzisiaj w media markecie za 60zł i współczuję wszystkim, którzy dali się nabrać na 100zł np. w empiku. Moim zdaniem giera nudna. Przeładowana animacjami. Dialogi fatalnie nagrane - wolałbym wersję kinową spolszczenia. A muzyka robi się mdła po 2 godzinach odsłuchu. Ale to może ja się starzeję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierut

Ja zamówiłem gre juz w lutym, wysyłka poszła niby w poniedziałek wygladałem listonosza pół dnia nawet na poczte poszedłem no ale w koncu zyjemy w Polsce tu nigdy na czas nic nie ma - jestem wkurzony, no jedynie diablo 2 dostałem tego samego dnia co była premiera z tormentem tez były cyrki bo koszulke dostałem dla bobaska, mam nadzieje ze jutro bedzie ten dzień w którym w końcu zasiade przed monitorem i oddam sie szaleństwu gry (oczywiście po meczyku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 21:48, kamilpietrala napisał:

kupiłem dzisiaj w media markecie za 60zł i współczuję wszystkim, którzy dali się nabrać na
100zł np. w empiku. Moim zdaniem giera nudna. Przeładowana animacjami. Dialogi fatalnie nagrane
- wolałbym wersję kinową spolszczenia. A muzyka robi się mdła po 2 godzinach odsłuchu. Ale
to może ja się starzeję?

STRZEJESZ! ja dałem 149zł, katowałem je od 1-cześci i mam na dzień dzisiejszy 41lat(skończone), i właśnie pogrywam se w multi na "ubi" współczuję to nie podobni mi wyrzucili kasę, tylko Ty!
poz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wydanie jest OK, tak jak sama gra - czyli super! Poprawili wydajność i śmiga mi jak burza. Brakuje mi tylko muzyki z gry w wydaniu kolekcjonerskim - ale taka polityka wydawcy zachodniego (patrz płyta z muzyką "inspirowaną"). Tak z innej beczki - czy ktoś już skończył grę? Ja kończę 1 kampanię - ale mam taki styl, że bardzo wolno odkrywam mapki i "delektuję się" grą. Małe pytanie - czy czołg w lewym dolnym rogu mapki w 4 misji 1 kampanii to M-48 (dla zainteresowanych mogę wysłać maila ze screenem)??? Zauważyliście jeszcze jakieś inne artefakty w misjach. Jeśli ktoś znalezł - to niech da znać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 22:09, Kakulus napisał:

(...ciach...) - ale mam taki styl, że bardzo wolno odkrywam mapki i "delektuję
się" grą. (...ciach...)

mam to samo :)
w kampanię nie gram, jak na razie tylko single i podniecam sie multi :)
a skreen''a to proponuję tu wrzucić :)
poz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować