Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V wypełnia Magią cały Świat!

392 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2006 o 16:03, samir napisał:

> Ja zamówiłem 26.05 i ciągle gry niedostałem =/

To nic ja zamówienie złożyłem 18.03. i tez jak na razie czekam,czekam i czekam,ale moze juz
za chwile kurier zapuka do mych drzwi i wręczy mi paczke,a ja nareszcie bede mógł się rozkoszować
tą grą.(mam nadzieje ;)

no czekasz i czekasz bo mozna bylo zamowic wczesniej, ale i tak trzeba czekac i czekac do premiery, logiczne no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to akurat rozumiem,bo to właściwie bez znaczenia czy zamówiło się 2 albo 4 miesiące wcześniej.I tak trzeba czekać do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 16:05, Full Wypas napisał:

no czekasz i czekasz bo mozna bylo zamowic wczesniej, ale i tak trzeba czekac i czekac do premiery,
logiczne no nie?


Nie, zamówienia przedpremierowe powinny przyjść wcześcniej, mój pryszedł 6 czerwca, a niektórzy dostali go już w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 16:05, Full Wypas napisał:

no czekasz i czekasz bo mozna bylo zamowic wczesniej, ale i tak trzeba czekac i czekac do premiery,
logiczne no nie?



To jedna sprawa, a druga - i tu uwaga dla WSZYSTKICH czekających - zwracajcie uwagę na to, jaki wpisujecie adres i jaką wybieracie formę dostawy. Do niektórych kurier nie zawita, mimo że wypatrują za nim oczy, bo wybrali przesyłkę pocztową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak niby miało być:"Gwarancja dostarczenia przed premierą". Ejjj,przecież dzisiaj jest premiera,a ja jakos jeszcze jak widac nie dostalem gry,bo inaczej bym nie siedzial na tym forum,no chyba jedynie zeby podzielic sie wrazeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę więc tak orientacyjnie dowiedzieć się kiedy moge się spodziewać dostarczenia gry,skoro wybralem przesylke pocztowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 16:15, samir napisał:

No tak niby miało być:"Gwarancja dostarczenia przed premierą". Ejjj,przecież dzisiaj jest premiera,a
ja jakos jeszcze jak widac nie dostalem gry,bo inaczej bym nie siedzial na tym forum,no chyba
jedynie zeby podzielic sie wrazeniami



No miało tak być z jednym malym ale - ta gwarancja obejmowała przesyłki kurierskie potwierdzone najpóźniej w dniu 30. maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja już nic z tego nie rozumiem,z reszta niewazne,napewno dotrze do mnie,jak nic dzisiaj to jutro,a moze pojutrze. W kazdym razie czekam z niecierpliwoscia.A tak wogole mam pytanko,takie ogolne do tych szczesliwcow,ktorzy juz maja na swoim biurku HOMM V.Jak oceniacie tą gre???Piszcie swoje opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak dokladnie to zamowienie potwierdzilem 22.05, paczka zostala wyslana 05.06 i nadal czekam,czemu to musi byc takie stresujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mysle ze przyjdzie.Ale prosilem,zeby ktos z was napisal troche o samej grze,czy rzeczywiscie jest godnym nastepca HOMM III?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak jak myslalem,juz pewnie nikt nic nie napisze,bo kazdy siedzi przed kompem ze swoja wlasna gra,dostarczona na czas i raczej ciezko bedzie kogokolwiek oderwac od kompa,no nic pozostaje mi tylko czekac,chociac cierpliwosc nie nalezy do moich zalet.Przynajmniej w demo bym sobie pogral,ale z jednej strony bedzie lepsze zaskoczenie gdy juz bede posiadal pelna wersje,bo podobno demo jest troszeczke nie dopracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować