Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V wypełnia Magią cały Świat!

392 postów w tym temacie

polonizacja jest znakomita, nie natknalem sie na zadne bledy, tylko patch 1.1 zangielszcza niektore teksty. nie musisz instalowac tego patcha albo poczekaj na patcha 1.1 z poprawkami jezykowymi, ktory ma byc w przyszlym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle sie zapowiada,to juz wychodzi ze mamy patcha do patcha,a dokladnie to bedziemy miec patcha ktory poprawia poprzedniego bo tamten troche naboił.Ja tu gadu gadu a gry nadal nie mam,chyba zaraz w akcie desperacji odpale HOMM IV ,moze to zlagodzi moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

La-li-lu-le-lo... No teraz to mnie zawiedliście. Nie dość, że złożyłem zamówienie jeszcze w grudniu, czekałem i nie rezygnowałem ze złożonego zamówienia przez te wszystkie miesiące i przekładane daty premiery, potwierdziłem przesyłkę w połowie maja, a tu takie coś... NIE DOSTAŁEM PRZESYŁKI!!! A jest dziś dzień premiery. Miałem swoją przesyłkę dostać co najmniej na 3 dni przed premierą! Wiem, że mi ją wysłaliście w poniedziałek. Nie przyjmę jej, a za godzinę będę wracał ze sklepu z zakupioną tam grą. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:22, Reiner16 napisał:

Mi tak samo pisze że przewidywalna data dostawy 7-8 czerwca choć wziołem przesyłke pocztową.Kiedy
wiec moge spodziewać sie dostawy?

Ja mam ten sam problem i podobne pytanie zadalem juz wczesniej ale jakos nikt mi nie byl laskaw odpowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:24, samir napisał:

> Mi tak samo pisze że przewidywalna data dostawy 7-8 czerwca choć wziołem przesyłke pocztową.Kiedy

> wiec moge spodziewać sie dostawy?
Ja mam ten sam problem i podobne pytanie zadalem juz wczesniej ale jakos nikt mi nie byl laskaw
odpowiedziec.

Właśnie widziałem dlatego ją powturzyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj specjalnie do szkoły nie poszedłem myślałem sobie "to napewno dzisiaj to musi być dzisiaj"i o 12 godzinie dzwoni mi na domofon listonosz ,ja już cały szczęśliwy a n mi dalę jakis list polecony do mojej mamy :((myślałem że się załamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o fakt,ze nie dostalem jeszcze gry,tylko irytuje mnie sprawa obietnic(gwarancji).Skoro obiecacie dostarczyc przed premiera,to slowa dotrzymujcie,ja rozumiem ze system kurierski,pocztowy itp. nie zawsze jest idealny i wtedy to nie zalezy od was,ale przynajmniej skoro wiecie ze pewnych rzeczy nie da sie wykonac to ich po prostu nie robcie,wystarczylo napisac ze paczka zostanie dostarczona w ciagu 7 dni,wtedy przynajmniej ten czas jest wystarczajacy,no i nie bylo by pretencji ze strony klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mugłbym sobie pojechać teraz do empiku i kupić tego Herosa a nie czekac na tą zajeb.... paczke ale niemam środków ani czasu a te 20 zł drożej czy taniej już mi wisi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:33, samir napisał:

Nie chodzi mi o fakt,ze nie dostalem jeszcze gry,tylko irytuje mnie sprawa obietnic(gwarancji).Skoro
obiecacie dostarczyc przed premiera,to slowa dotrzymujcie,ja rozumiem ze system kurierski,pocztowy
itp. nie zawsze jest idealny i wtedy to nie zalezy od was,ale przynajmniej skoro wiecie ze
pewnych rzeczy nie da sie wykonac to ich po prostu nie robcie,wystarczylo napisac ze paczka
zostanie dostarczona w ciagu 7 dni,wtedy przynajmniej ten czas jest wystarczajacy,no i nie
bylo by pretencji ze strony klientow.


samir, drobna uwaga - gwarancja dostawy dotyczyła tylko i wyłącznie zamówień z wybraną metodą dostawy jako kurier. Informacja taka znajdowała się na karcie produktu w sklepie, zaraz obok informacji o gwarancji dostawy przed premierą. W wypadku Twojego zamówienia, wybrano dostawę za pośrednictwem poczty a nie kuriera, więc nie ma tu mowy o gwarantowanej dostawie przed premierą.
Po drugie, zauważ proszę, że Twoją paczkę wysłano i tak trzy dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bede zawziecie czekal,skoro juz zamowilem i pomarudzilem to moge i poczekac,to akurat mnie nic nie kosztuje...no moze poza odrobina nerwow.Ale jak juz dorwe sie do tej gry to moze za jakis tydzien wroce na forum i bede mogl dzielic sie z wami wszystkimi opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:42, Destro napisał:

> Nie chodzi mi o fakt,ze nie dostalem jeszcze gry,tylko irytuje mnie sprawa obietnic(gwarancji).Skoro

> obiecacie dostarczyc przed premiera,to slowa dotrzymujcie,ja rozumiem ze system kurierski,pocztowy

> itp. nie zawsze jest idealny i wtedy to nie zalezy od was,ale przynajmniej skoro wiecie
ze
> pewnych rzeczy nie da sie wykonac to ich po prostu nie robcie,wystarczylo napisac ze paczka

> zostanie dostarczona w ciagu 7 dni,wtedy przynajmniej ten czas jest wystarczajacy,no i
nie
> bylo by pretencji ze strony klientow.

samir, drobna uwaga - gwarancja dostawy dotyczyła tylko i wyłącznie zamówień
z wybraną metodą dostawy jako kurier. Informacja taka znajdowała się na karcie produktu w sklepie,
zaraz obok informacji o gwarancji dostawy przed premierą. W wypadku Twojego zamówienia, wybrano
dostawę za pośrednictwem poczty a nie kuriera, więc nie ma tu mowy o gwarantowanej dostawie
przed premierą.
Po drugie, zauważ proszę, że Twoją paczkę wysłano i tak trzy dni przed premierą.

Ja o tym akurat niewiedziałem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra zwracam honor i przepraszam,moze cos przeoczylem,ale w takim razie mam tylko jedno pytanie.Kiedy moge sie spodziewac tej dostawy,skoro paczka zostala wyslana na 3 dni przed premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:21, Thompson napisał:

La-li-lu-le-lo... No teraz to mnie zawiedliście. Nie dość, że złożyłem zamówienie jeszcze w
grudniu, czekałem i nie rezygnowałem ze złożonego zamówienia przez te wszystkie miesiące i
przekładane daty premiery, potwierdziłem przesyłkę w połowie maja, a tu takie coś... NIE DOSTAŁEM
PRZESYŁKI!!! A jest dziś dzień premiery. Miałem swoją przesyłkę dostać co najmniej na 3 dni
przed premierą! Wiem, że mi ją wysłaliście w poniedziałek. Nie przyjmę jej, a za godzinę będę
wracał ze sklepu z zakupioną tam grą. O!


Nigdy nie gwarantowaliśmy dostawy 3 dni przed premierą tylko 2 dni przed premierą. Gwarancja ta dotyczyła jednak tylko zamówień dostarczanych za pośrednictwem kuriera. Twoje zamówienie miało wybraną dostawę pocztową i gwarancja tutaj niestety nie mogła obowiązywać (właśnie z powodu o którym piszesz - czasem przesyłki pocztowe dochodzą następnego dnia a czasem tydzień później, zależnie od obłożenia poczty w danym rejonie jak i całym kraju)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:46, samir napisał:

No dobra zwracam honor i przepraszam,moze cos przeoczylem,ale w takim razie mam tylko jedno
pytanie.Kiedy moge sie spodziewac tej dostawy,skoro paczka zostala wyslana na 3 dni przed premiera?


Paczka była nadana przesyłką pocztową priorytetową, więc powinna dotrzeć dość szybko - wiele osób otrzymuje je już następnego dnia, czasem w ciągu dwóch dni, maks trzech, ale wszystko zależy od "obłożenia" poczty w Twoim rejonie i ogólnie w Polsce.
Możliwości są dwie - paczka albo wciąż "idzie" albo już doszła lecz nie zostałeś o tym poinformowany. Sugeruję zerknąć do skrzynki pocztowej - może awizo już tam leży... Jeśli nie, jest pewna (znikoma) szansa że awizo gdzieś się zapodziało. W takim wypadku zerknij na szczegóły swojego zamówienia w sklepie gram.pl (wejdź tu http://www.gram.pl/sklep_mojezam.asp i kliknij swoje zamówienie na Heroes) i zapisz "Numer nadawczy przesyłki" (bodaj 5-cyfrowy). Z tym numerem najlepiej udać się na pocztę i po prostu spytać czy przypadkiem nie ma dla Ciebie czekającej przesyłki. Biorąc pod uwagę że była nadana już w poniedziałek, powinna dotrzeć do Ciebie do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2006 o 17:25, Jay Z napisał:


Ciekaw jest opinii osób, które słyszały angielską wersję gry i później polską. Chciałbym, aby
moja opinia nie była od razu kojarzona z faktem, że jestem pracownikiem firmy, ale uważam,
że naprawdę dobór głosów pod role jest lepszy w przypadku polskiej wersji językowej.


Akurat tak się składa, iż mam wersję angielską a wcześniej zaliczyłem polskie demo i bardziej podobają mi się zachodni lektorzy. Stworzone przez nich postacie są bardziej wiarygodne i słychać że się przyłożyli do interpretacji. Natomiast tak zwane "gwiazdy" albo odbębniły (jak Zborowski i Linda), albo przedobrzyły (jak Foremniak). Albo więc dobór nie był zbyt trafny (przecież mamy sporo genialnych głosów znanych ze słuchowisk Teatru Polskiego Radia), albo nagrywanie z marszu (bez wcześniejszego zapoznania się z oryginalną wersją i przygotowania interpretacji) się nie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wyrozumialosc i wystarczajaca dla mnie odpowiedz,mysle ze to wystarczy nie tylko dla mnie ale i dla innych osob,ktore nie otrzymaly jeszcze swoich przesylek,dzisiaj jestem od rana w domu i czekam na gre,ale nikogo nie bylo z poczty,wiec podejrzewam ze paczka dojdzie jutro,jesli okaze sie ze paczka nie dojdzie w ciagu paru dni to zrobie tak jak mi radzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:47, Destro napisał:

> La-li-lu-le-lo...

(...ciach...)!

Dnia 08.06.2006 o 18:47, Destro napisał:


Nigdy nie gwarantowaliśmy dostawy 3 dni przed premierą tylko 2 dni przed premierą. (...ciach...)i całym kraju)


heh a ja dostałem na 3 dni przed premierą(poniedziałek 5-go) i nie marudzę. w sumie jest git! tylko szkoda że się ktoś nie przyłożył do tłumaczeń bo np. artefakty(niektóre) w opisie co innego a faktycznie służą całkiem czemu innemu.(ale to już inny temat forum). ogólnie jestem zadowolony z EK.
Pozdrawiam wszystkich maniaków HoMM''ów, czekajcie na Swoje przesyłki bez nerwa, bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować