Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V wypełnia Magią cały Świat!

392 postów w tym temacie

chialbym wiedziec np.na jakim systemie gra bedzie chodzila i w miare ladnie wygladala.Nie chce sie sugerowac wymaganiami podanymi przez producenta,bo akurat z tymi roznie bywa.Ja mam P IV 2.8, FX 7200 512 RAM,Audigy 2 i dysk 120GB. Czy to wystarczy aby gra u mnie chodzila w miare plynnie przy nizszych detalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 16:17, Crusader.et napisał:

Ehem ja juz w pre-orderze miałem a tak przy okazji :]
jedna z najgorszych polonizacja CDP w całej jej historii ...


Przykro słyszeć. Póki co oceny mediów branżowych, a co ważniejsze innych - przynajmniej w przeważającej, jak się zdaje mierze - graczy, nie podzielają tej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę miec taką koszulke. Pytanie do CDP: "Czy będą w sprzedaży?" - najlepiej czarne XL.
A w tej chwili właśnie rozpakowałem swoją paczkę, która czekała na to od wtorku i zanim odpalę gierkę, przystąpiłem do ceremonii rejestracji.
1. Nalałem sobie kufel piwa
2. Przeczytałem komentarze na forum
3. Teraz zarejestruję MOJĄ grę!
4. Sprawdzę w sklepie czy przypadkiem nie ma koszulek JUŻ!
Wszyscy jeszcze oczekujący, nie martwcie się bo musi do was dotrzec. A kiedy JUŻ będzie to pewnie wielu z was uzrądzi sobie podobną fetę jak ja aby porozkoszowac się TĄ chwilą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki chodzilo mi o 5200.Przepraszam rowniez za te pare słow o producentach,nie chcialem nikogo obrazic,ale czasami naprawde roznie bywa i jednak opinie samych uzytkownikow sa wtedy najstosowniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem szczerze, ze sie troche "zawiodlem". mialem zamowionych heroesow V w pre-orderze praktycznie od razu gdy byla taka mozliwosc (22 grudzien 2005). nie dostalem zadnego powiadomienia mailowego z adresem pod ktorym moglbym zaplacic za gre etc. a tekst przy statusie zamowienia mowi mi: zamówienie nie zostało potwierdzone w terminie.

sprawdzalem poczte pare razy i nie dostalem ZADNEGO maila od CDP (mam poczte na gmail.com i akurat w 1000% jej ufam, wiec napewno nie bylo takiego maila).

GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:16, Jay Z napisał:

> Ehem ja juz w pre-orderze miałem a tak przy okazji :]
> jedna z najgorszych polonizacja CDP w całej jej historii ...

Przykro słyszeć. Póki co oceny mediów branżowych, a co ważniejsze innych - przynajmniej w przeważającej,
jak się zdaje mierze - graczy, nie podzielają tej opinii.

Podejrzewam, że częściowo mogą to być przypadki ludzi którzy odruchowo na dzwięk frazy "pełna lokalizacja" lamentują, nie mając nawet porównania z wersją oryginalną, która może być gorsza. Ja również wolę kinowe, ale wiem, że dubbing nie przekreśla gry. Sądząc po próbkach jest nieźle, ale pełnej wersji nie mam więc nie wypowiem się co do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:16, Jay Z napisał:

> Ehem ja juz w pre-orderze miałem a tak przy okazji :]
> jedna z najgorszych polonizacja CDP w całej jej historii ...

Przykro słyszeć. Póki co oceny mediów branżowych, a co ważniejsze innych - przynajmniej w przeważającej,
jak się zdaje mierze - graczy, nie podzielają tej opinii.



no cóż dokładnie się zgadzam lokalizacja straszna !!
zdecydowanie najgorsza w dziejach firmy Cdprojekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:23, dark master napisał:

> > Ehem ja juz w pre-orderze miałem a tak przy okazji :]
> > jedna z najgorszych polonizacja CDP w całej jej historii ...
> > > Przykro słyszeć. Póki co oceny mediów branżowych, a co ważniejsze innych - przynajmniej
w przeważającej,
> jak się zdaje mierze - graczy, nie podzielają tej opinii.
Podejrzewam, że częściowo mogą to być przypadki ludzi którzy odruchowo na dzwięk frazy "pełna
lokalizacja" lamentują, nie mając nawet porównania z wersją oryginalną, która może być gorsza.
Ja również wolę kinowe, ale wiem, że dubbing nie przekreśla gry. Sądząc po próbkach jest nieźle,
ale pełnej wersji nie mam więc nie wypowiem się co do jakości.


Ciekaw jest opinii osób, które słyszały angielską wersję gry i później polską. Chciałbym, aby moja opinia nie była od razu kojarzona z faktem, że jestem pracownikiem firmy, ale uważam, że naprawdę dobór głosów pod role jest lepszy w przypadku polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co jest nie tak z linkiem do pobierania aktualizacji dema HoMM5? (Tej z głosami nagranymi na nowo). Kiedy w niego klikam system chce żebym podał login i hasło dla "phpMyAdmin" o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:24, kikucijo napisał:

no cóż dokładnie się zgadzam lokalizacja straszna !!
zdecydowanie najgorsza w dziejach firmy Cdprojekt


Skąd taka ocena? Czy nie chodzi o fragmenty w języku angielskim, które pojawiają się przez uwstecznienie po zainstalowaniu patcha 1.1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:15, morthi napisał:

chyba 5200 :) moze za ladnie wygladac nie bedzie:) ale grac bez najmniejszego problemu bedziesz
mogl :)

A czy mozesz mi powiedziec jaki masz na jakim sprzecie Ty grasz i jak Ci chodzi ta gra,przynajmniej bede wiedzial czy to nie najwyzszy czas na zmiane karty i dokupienie ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cel 2,4 512 ram, geforce 5200 25b RAM dziala bez zarzutu :) ale wyglana nienajladniej :)
p4 2,8 ht, 1024 ram, geforce 6800 gs (16/6) 268 ram dziala bez zarzutu :) wyglada slicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:26, Jay Z napisał:

> no cóż dokładnie się zgadzam lokalizacja straszna !!
> zdecydowanie najgorsza w dziejach firmy Cdprojekt

Skąd taka ocena? Czy nie chodzi o fragmenty w języku angielskim, które pojawiają się przez
uwstecznienie po zainstalowaniu patcha 1.1?

wybacz proszę - chodzi mi o podkład głosowy w filmikach ( jakoś takoś bez emocji)
nie o sam teks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:16, Jay Z napisał:

Przykro słyszeć. Póki co oceny mediów branżowych, a co ważniejsze innych - przynajmniej w przeważającej,
jak się zdaje mierze - graczy, nie podzielają tej opinii.


Nikolaj ma glos jakby sie wlasnie wybieral na parade rownosci, Izka w ogole nie trzyma klimatu, a pastor moglby sie w koncu wysmarkac. Jedynie glos Godrica jest bardzo dobrze dopasowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie także to, że gra mimo dzisiajszej daty premiery pojawiła się w sprzedaży sklepowej już wczoraj. A szokuje rozrzut cenowy (oczywiście nie zalezny już od firmy cdp) empik1 = 99,90 empik2=89,90 media-markt=79,90 !!!! Tak to wyglada w Bydgoszczy, a jak w innych miastach ?? Słyszałem że chyba w Łodzi MM zaszalało ??? pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzieki,wiec mysle ze jakos bedzie to w miare ladnie chodzilo,taka mam nadzieje,a jesli okaze sie za gra warta jest tego,to raczej zmienie karte bo jednak wyglada tez dodaje troche grywalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować