Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V wypełnia Magią cały Świat!

392 postów w tym temacie

karte graficzna zawsze warto kupic sobie lepsza:) jesli nie masz kasy to polecam 6600 :) jak chcesz troche doplacic to 6800 :) a jesli chesz zaszalec to 7800 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jay Z ma w 100% rację.Polska wersja jest o niebo lepsza od angielskiej.A i chciałem pochwalić CD Projekt,to genialna polonizacja!Zdecydowanie najlepsza.Głosy są perfekcyjnie dobrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6600GT w zupelnosci wystarcza (po podkreceniu) do plynnej gry z, w miare, ladna grafika - cena na allegro to jakos 450zl (szukac modelu: Galaxy 6600GT Ultimate z Zalmanem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzieki wirtualnym pieniazkom gre zamowilem za 79,99 zeta + bezplatna dostawa,mysle ze warto bylo,jesli bym pojechal do Wawy,bo akurat mam najblizej,to bym musial wydac jeszcze dodatkowo jakies 20 zl,wiec chyba zle nie jest.Ale na gre czekam nadal.Czy jest jeszcze taka mozliwosc ze dzisiaj ja dostane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze nie ma co podkrecac karty jeslinie odblokowujesz w niej potokow - wyniki w benchmarkach sa wtedy przeklamane i wynikaja z blednego odczytu parametrow karty :) ale tojest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tryb duel jest dobrze zbalansowany- wg mnie :) multi troche kuleje bo ciagle wywala :( nawet po spatchowaniu do wersji 1.1 - za to tryb ducha jest tocos niesamowitego:) w turze rpzeciwnika nie czekasz na swoja kolej tylko ruszasz sie duchem:) i mozesz zrobiac rozne surowce i tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wogole smieszny jest fakt,ze prawie zawsze gra która zostaje wydana,od razu potrzebuje patcha.A tak wogole to co ten patch poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:44, morthi napisał:

tryb duel jest dobrze zbalansowany- wg mnie :) multi troche kuleje bo ciagle wywala :( nawet
po spatchowaniu do wersji 1.1 - za to tryb ducha jest tocos niesamowitego:) w turze rpzeciwnika
nie czekasz na swoja kolej tylko ruszasz sie duchem:) i mozesz zrobiac rozne surowce i tak
dalej :)


wg mnie duel nie jest zbalansowany - wg UBI chyba tez nie :) bo DUEL nie jest uwzgledniony w rankingu.

co do ghost mode to mam takie samo zdanie.

BTW: juz drugi raz mi sie zdarzylo, ze gra sie zatrzymuje - dzwiek sie urywa i zaczyna burczec. a po kilku sekundach samoczynny reset kompa.. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:26, Jay Z napisał:

Skąd taka ocena? Czy nie chodzi o fragmenty w języku angielskim, które pojawiają się przez
uwstecznienie po zainstalowaniu patcha 1.1?


Jak dla mnie ludzie sie czepiaja... Fak, ze moze Malgosia nie wczuwa sie za bardzo w role nie oznacza, ze polonizacja jest do niczego. Za to pan Zborowski juz prezentuje klase, doslownie - jego tekstow naprawde milo sie slucha... Ja sie nie zgodze z opinia, ze polonizacja stoi na niskim poziomie.

A abstrachujac juz - jak w takim razie wypada polonizacja FarCray''a? Toz to dopiero gniot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:55, metal_man napisał:

A abstrachujac juz - jak w takim razie wypada polonizacja FarCray''a? Toz to dopiero gniot.


Jak mam byc szczery mam głęboko gdzieś polonizację FarCry gdyz niegdy jej nie kupię ani tez nie bede w nią grał, za to produkt CDP to dla mnie zawsze najwyższa jakość była i sadze że ten 1 raz można wybaczyć, gdyż jutro zaczyna się MUNDIAL :P hahahahah pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:26, Jay Z napisał:

> no cóż dokładnie się zgadzam lokalizacja straszna !!
> zdecydowanie najgorsza w dziejach firmy Cdprojekt

Skąd taka ocena? Czy nie chodzi o fragmenty w języku angielskim, które pojawiają się przez
uwstecznienie po zainstalowaniu patcha 1.1?

mysle, ze powinniscie zamiescic na stronie glownej newsa, w ktorym wyjasnicie, skad sie wziely angielskie teksty w grze i napiszecie o planowanej lacie jezykowej, bo naprawde bardzo duzo ludzi nie wie o tym, ze ten patch zangielszcza niektore teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2006 o 16:20, Mileena napisał:

No miało tak być z jednym malym ale - ta gwarancja obejmowała przesyłki kurierskie potwierdzone
najpóźniej w dniu 30. maja


Hmmm ja potwierdziłem do 30 maja moją edycje DVD i nawet w liście moich zamowien jest tak: Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 5 czerwca 2006

Przewidywana data dostawy: 7 - 8 czerwca
dziwne ale nie dostalem tego a wziąłem przesyłke kurierską i powinienem już dawno grac e HOMM V patrzylem swoje dane i wszytsko bylo dobrze musze dostac ta gre bo juz 2 dzien w szkole nie bylem czekajac na gre ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie,jeszcze nie dostalem nawet swojej gry,a juz dowiaduje sie a to ze polonizacja kiepska,a to ze patch troche miesza,ciekawe co jeszcze sie dzisiaj dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe zamieszanie jest przesadzone - Wszystko przez to, że CDP tak rozdmuchało premierę gry - sami sobie ukręciliście pętle na szyji... Hasła typu "Najważniejsza premiera roku" działają i owszem ale używając ich trzeba się liczyć ze wszystkimi aspektami popularności programu. Plusy dużej reklamy:
+ wiele sprzedanych kopii
+ rozpoznawalność marki
+ duże zainteresoawnie tytułem
- duże oczekiwania
- ostre słowa krytyki po kazdym potknięciu
- i wiele innych
Chodzi mi o to, że gdyby CDP wydało grę "po cichu" bez takiego wilekiego HALLOO to tylko parę osób by kwiliło na forum że coś im nie działa a nie całe rzesze ludzi....
Jak 2 tygodnie przed premierą dzwoniłem do CDP (kilka razy -w sprawie zamówień) za każdym razem pytano mnie czy ja w sprawie Herosów - wniosek - już wtedy było z nimi masa zamieszania...
Jednym słowem gratuluję CDP wydania świetnej gry, lecz współczuję ujemnych aspektów i konsekwencji jakie takie wydanie ze sobą niesie (masa roboty, dużo tłumaczenia, setki maili i telefonów, nieuzasadnione pretensje...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować