Zaloguj się, aby obserwować  
bestia

Final Fantasy

688 postów w tym temacie

Jest do ściągnięcia z netu, torrentem oczywiscie i jest za darmo bo emulatory SĄ za darmo (bo żeby mi jakoś MOD bana nie dał za to co pisze ;) ). Sam osobiście próbowałem go zrobić ale mi nie wyszło. Program nazywa się PcSX2 bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 18:01, bobek89 napisał:

Jest do ściągnięcia z netu, torrentem oczywiscie i jest za darmo bo emulatory SĄ za darmo (bo
żeby mi jakoś MOD bana nie dał za to co pisze ;) ). Sam osobiście próbowałem go zrobić ale
mi nie wyszło. Program nazywa się PcSX2 bodajże.

dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majn Dir Forumowiczen mam taki problem. Otóż dorwałem się do Final Fantasy VII tyle że jest problem z grafiką. Moge wybrać trzy rozdzielczości, tyle tylko że jedynie najmniejsza (320x280) działa a przy pozostalych dwóch żaden filmik się nie włącza i zaraz po filmiku Eidosa gra robi Błąd i wychodzi do Windowsa. Nie było by to takie złe, gdyby nie fakt że w w rozdzielczości 320X280 filmiki w grze są pokazywane tylko w 1/4 znaczy się pokazuje tylko górną lewą część ekranu filmu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 23:48, Hubi Koshi napisał:

Majn Dir Forumowiczen mam taki problem. Otóż dorwałem się do Final Fantasy VII tyle że jest
problem z grafiką. Moge wybrać trzy rozdzielczości, tyle tylko że jedynie najmniejsza (320x280)
działa a przy pozostalych dwóch żaden filmik się nie włącza i zaraz po filmiku Eidosa gra robi
Błąd i wychodzi do Windowsa. Nie było by to takie złe, gdyby nie fakt że w w rozdzielczości
320X280 filmiki w grze są pokazywane tylko w 1/4 znaczy się pokazuje tylko górną lewą część
ekranu filmu :-/


A jaką masz kartę graficzną? Zainstalowałeś patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 08:24, Arxel napisał:

A jaką masz kartę graficzną? Zainstalowałeś patcha?

Mhm dobra karte mam Geforce 4 440 MX 64MBRam czy coś takiego
A o jaki patch ci chodzi, mógłbym poprosić adres skąd można go ściągnąć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 08:29, Hubi Koshi napisał:

> A jaką masz kartę graficzną? Zainstalowałeś patcha?
Mhm dobra karte mam Geforce 4 440 MX 64MBRam czy coś takiego
A o jaki patch ci chodzi, mógłbym poprosić adres skąd można go ściągnąć ??


Można go ściągnąć stąd: http://www.k-ff.com/Final7/index.php?n=4

Nie wiem czy rozwiąże on twój problem na Geforcie, ale zawsze warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory że robie offtopa ale nie chce tworzyć nowego tematu :) Nie wiecie z kad wziąść filmiki final fantasy ? znalazłem w necie jakieś 15-20minutowe ale nie wiem czy to są one :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jam mam jeszcze PSX - kupiłem go w 1998 roku wersja z dualszokiem nawet dziś wygląda prawie jak nowy - zostały mi na niego trzy gierki :
Final Fantasy 7, 8, 9 tak więc mogę grać do woli niczym się nie przejmując :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 00:48, mistrzgry napisał:

Jam mam jeszcze PSX - kupiłem go w 1998 roku wersja z dualszokiem nawet dziś wygląda prawie
jak nowy - zostały mi na niego trzy gierki :
Final Fantasy 7, 8, 9 tak więc mogę grać do woli niczym się nie przejmując :-))


Jak ci się znudzi daj znać - chętnie odkupię od ciebie ten zestawik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ze FF7 to najlepsza częśc ze wszystkich. Przeszedłęm ją z 5 razy a mój braciak 7 i pół :P b później mu sie płytka złamała a gralismy na PSX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w lutym Final Fantasy X i przyznam, że jestem oczarowany gierką Squaresoftu. Gram jak mam czas wolny, a dzisiaj zakupiłem Final Fantasy X-2. Jakoś dziwi mnie to że na forum jest tak mało ludzi którzy grają/grali w FF... Jak masz PlayStation2 i nieco kasy na zbyciu (FF X i FF X-2 kosztowały mnie po 69,90 sztuka) to kupuj, bo gry są naprawdę świetne i długie :)

[Taak, wiem że odkopałem stary temat, ale seria FF jest warta odnawiania wątków nawet z października 2005 :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh a ja pożyczyłem właśnie FF X od dobrego kolezki na kilka dni z zamiarem emulacji na PC. Niestety strasznie to jeszcze powoli chodzi i musiałem odłożyć granie na nieco póżniej. A w inne części grałem i owszem na PC (IX na emulatorze) i jest to naprawde fajna seria. Niestety w FF VIII nie da się już grać na GF z seri 6, grafika w grze się rozlatuje. Na starszych kartach już też chyba nie działa, miałem problem grając już na GF2 :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie jak w FF7:AC Tifa okładała jednego goscia z bandy Kadaja (w kosciele to chyba bylo nie jestem pewien) to jak gosciu lezal telefon do niego zadzwonil a on wsal ..... nie wiecie z kad moge ta muzyczke sciagnac, tez chce miec taki dzwonek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 11:24, okon napisał:

nie wiecie z kad moge ta muzyczke sciagnac, tez chce miec taki dzwonek :P


Wiemy :P Jest to muzyka, która była grana zawsze po udanej walce właśnie w FF7. Tutaj masz link do całego soundtracka w midi z tej gry: http://www.k-ff.com/Final7/index.php?n=16
O ile mnie pamięć nie myli, to powinnaś tę melodyjkę tam znaleźć, a jak ją przerobić na dzwonek... to już wykracza poza moją wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem u kumpla FFVI (czyli "amełykańskie" FFIII) na emulator snes PO POLSKU. :D Niezły czad. Grafa wprawdzie do bani, ale poznać fabułę poprzedniczki słynnej siódemki... Istny rarytas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ Grafa wprawdzie do bani,

Co tam grafika, ważne, że świetna historia, przyjemna gra i ten niesamowity smiech Kewki (dobrze mówię? To już było tak dawno, że nie pamiętam ;)) No i najważniejszy atut: to Final Fantasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 21:50, Arxel napisał:

Widziałem u kumpla FFVI (czyli "amełykańskie" FFIII) na emulator snes PO POLSKU. :D Niezły
czad. Grafa wprawdzie do bani, ale poznać fabułę poprzedniczki słynnej siódemki... Istny rarytas.
:)


Porównaj z pozostałymi grami ma SNES, a zobaczysz, że jak na tamte czasy była super! Poza tym to naprawdę niezła część cyklu...radzę wszystkim, którzy lubią dobre gry zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 21:50, Arxel napisał:

Grafa wprawdzie do bani, ale poznać fabułę poprzedniczki słynnej siódemki... Istny rarytas. :)


To nie o grafę chodzi. W serii FF najważniejsza była zawsze fabuła. A ta jest naprawdę świetna, dla niektórych nawet lepsza niż najlepsza "siódemka", czy pokręcona "ósemka" Do tego bardzo ciekawie pomyślany system, bardzo ładna jak na tamte czasy grafika, jak zawsze świetna muzyka, czego chcieć więcej. Jeśli ktoś uważa się za fana serii FF i do tej pory nie grał w tego klasyka, to powinien bardzo szybko wziąć się za nadrabianie zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie trochę za ostro potraktowałem grafikę. Po jakimś czasie idzie się przyzwyczaić. Za to klimat serii czuć wszędzie, wprost wypływa na każdym rogu, kapie z monitora. :) Zresztą, komu choć raz przypadła do gustu dowolna gra z serii FF, wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować