Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konferencja Microsoftu – relacja na żywo!

164 postów w tym temacie

Wygląda jak dekoder DVBT :P Myślicie, że rozciągną komendy głosowe na godzinę, czy półtorej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 19:15, nVid napisał:

Wygląda jak dekoder DVBT :P Myślicie, że rozciągną komendy głosowe na godzinę, czy półtorej?


Godzinę to będzie całość trwać. Zakładasz, że tylko o komendach głosowych będą gadać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa. To co pokazuje się na ekranie jest wcześniej nagrane, więc nie kierował głosem itd.

Sprawdziłem i na ESPN nie leciał mecz NBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy zaprogramują w Polsce slowo "iksboks" :) To jest rewolucja na miarę Ameryki. Telewizja i Skype w konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kolo, który teraz gada, był dumny jak paw, prezentując... najnowszy IE na XB na poprzedniej konferencji MS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yy wow Xbox one,chyba nadgodziny brali,by rozmyślać nad tą nazwą ;p.A wygląd konsoli...dla mnie wygląda jakby nie chciało im się jakoś siedzieć nad tym designem i chcieli po prostu,by konsola wyglądała jak duży karton.Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 19:24, Jarsston napisał:

Yy wow Xbox one,chyba nadgodziny brali,by rozmyślać nad tą nazwą ;p.A wygląd konsoli...dla
mnie wygląda jakby nie chciało im się jakoś siedzieć nad tym designem i chcieli po prostu,by
konsola wyglądała jak duży karton.Heh


I to jest właśnie fajne - proste kształty. Jeżeli PS4 będzie wyglądać tak jak ktoś tam skleił to wszystko z trailera, to na pewno schowam go za telewizor (już najnowszy PS3 wygląda ohydnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 19:26, TobiAlex napisał:

I to jest właśnie fajne - proste kształty

I przez to jest nudny, nie wyróżnia się niczym od mojego odwarzacza VHS z lat 90. A my mamy 2013 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No to Playstation wygrywa już na starcie. W końcu to czwórka, a Xbox dopiero jedynka
> ;D

no co trzeba bedzie kupic xbox 360 twoja logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować