Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2013 o 03:22, cristal01 napisał:

"Na nasze nieszczęście. " booo..?? bo nie mozesz zniesc ideii ze komus moze sie nie podobac
ten sam sprzet co tobie? o to chodzi? czy moze jestes jedyna osoba ktora uwaza ze monopolizacja
rynku jest dobra dla konsumenta?
biorac pod uwage ile funkcji xboxa sony skopiowalo i ktore ludzie widocznie chca (a nie
moga dostac od 7 lat) to ja bym powiedzial ze dobrze ze jest xbox i dobrze ze sie sprzedaje.


Bynajmniej, odpowiadając:
...bo uważam, że niezła sprzedaż marnego (szczególnie patrząc na cena/jakość) sprzętu to zjawisko złe. Jeżeli bawisz się w analizę tego, co będzie w Twoim mniemaniu lepsze (jakaś wydumana monopolizacja)- Twoja sprawa. Mi się NIE podoba to, że ktoś robi drogi i słaby sprzęt, a mimo tego na nim zarabia. Po prostu mi się to nie podoba, nie kalkuluję tego patrząc na jakiekolwiek ryzyko monopolu- zwyczajnie nie uważam tego ryzyka za realne, a nawet, gdyby tak się stało, to byłaby to wyłącznie zasługa dobrej oferty. I byłoby to sprawiedliwe (na moje indywidualne wyczucie sprawiedliwości).
Jeżeli zaś Ty poświęcasz swoje poczucie sprawiedliwości na rzecz zażegnania ryzyka monopolu/ masz inne poczucie sprawiedliwości- to jest Twoja sprawa. Ludzie zwyczajnie się od siebie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dobry poczatek tygodnia:

“There’s no maliciousness, there’s no specific reason why one’s 720p, one’s 1080p," Ghosts'' executive producer Mark Rubin said. "That’s just the way the optimization came out to. To keep a smooth frame rate we needed to be 720p on Xbox One.

A, wiec - chlopaki, jakos tak wyszlo. To nie tak, ze jedna konsola jest slabsza. To przypadek jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak trzeba lawirowac miedzy korporacja a swiadomym klientem, zadna wymowka nie bedzie dosc dobra, jesli sluzyc ma temu pierwszemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2013 o 19:04, Piotrek_K napisał:

A, wiec - chlopaki, jakos tak wyszlo. To nie tak, ze jedna konsola jest slabsza. To przypadek
jest!!


Jako że zabawię się żartobliwie w Macierewicza.. to raczej spisek :P bo Sony jak widać po Destiny/Diablo 3 cos lubi się z ACTI/Blizzard. Przypadek z ta rozdziałkom? NIE SADZE! :P

Swoją drogą ciekawy materiał na wykłady z gamedevu.

Wyższe rozdzielczości. Przypadek czy forma exclusivu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 18:55, Dared00 napisał:

> A taki Killzone: SF od Kotaku dostal ''NO'' ;)
PRZEKUPIENIIIII

Niekoniecznie, jednak faktem jest, że podejście zagranicznych mediów do konsol mocno się różni. 8/10 dla Killzona to ''meh, beznadzieja, nie ma w co grać'', a 7/10 dla DR3 to ''spoko, dobre gierki dla Xboksa nadchodzą'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 18:51, Dared00 napisał:

Recenzje się zaczynają! Łooooł!

Dead Rising 3 - http://www.reddit.com/r/Games/comments/1qw8s8/dead_rising_3_review_thread/
W skrócie - brzydki i zabugowany, ale daje masę frajdy


Czy warto kupić nową konsolę, skoro stare i PC mają tak samo brzydkie gry, ale lepsze i tańsze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 15:28, MrGregorA napisał:

nie rozumiem, co chciałeś przekazać


1. Pojawiły się recenzje Forzy 5.
2. To solidna gra (choć chyba pierwsza część serii, która będzie miała problemy z osiągnięciem średniej 90+).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 15:34, Diabolicus napisał:

> nie rozumiem, co chciałeś przekazać

1. Pojawiły się recenzje Forzy 5.
2. To solidna gra (choć chyba pierwsza część serii, która będzie miała problemy z osiągnięciem
średniej 90+).


myslalem, ze hejt, bo "tylko" 82. Ogolnie tytuły startowe trochę zawodzą, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 15:53, MrGregorA napisał:

myslalem, ze hejt, bo "tylko" 82.


Czy hejt... W sumie się należy, dużo na to wskazuje że to najsłabsza Forza i nieraz natrafiłem na opinię, że lepiej poczekać na szóstą część. :P

Dnia 20.11.2013 o 15:53, MrGregorA napisał:

Ogolnie tytuły startowe trochę zawodzą, nie?


To było do przewidzenia, ja tam kupuję next gena w przyszłym roku gdy już ukażą się naprawdę ciekawe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować