Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi strategia turowa Warhammer 40,000: Armageddon

32 postów w tym temacie

A to smutno. Zostaną mi Marines. Mam wtedy nadzieję, że pojawi się może jakieś DLC związane z Tau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A to smutno. Zostaną mi Marines. Mam wtedy nadzieję, że pojawi się może jakieś DLC związane
> z Tau

Tez watpliwe jesli sie nad tym zastanowic. Jasno okreslili, ze maja wylaczne prawo do Armageddonu. Tau w zaden sposob nie uczestniczyli w bitwie o armageddon wiec wykracza to poza ramifikacje licencji - nie bedzie DLC z tau jesli GW sie nie zgodzi.

"Slitherine have acquired the exclusive rights to Games Workshop’s “Battle for Armageddon” setting"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 12:38, dark_master napisał:

Final Liberation II - me want. Zwłaszcza, że armageddon tozdaje się również była jakaś
nakładka na system służąca do dużych starć (coś jak dawny epic tylko bez osobnych figurek),
więc może dali małego hinta.


Nakładka się nazywa Apocalypse :)

Slkitherine to są ci sami ludzie co stworzyli Panzer Corps, więc o jakość jestem spokojny. Oni się na dobrych turówkach znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 13:32, Bambusek napisał:

Slkitherine to są ci sami ludzie co stworzyli Panzer Corps, więc o jakość jestem spokojny.
Oni się na dobrych turówkach znają.


Do geniuszu Panzer General II troszkę zabrakło (naprawdę niewiele), ale fakt jest faktem - Panzer Corps był naprawdę zacną produkcją i czas przy niej baaardzo szybko leciał.
Szkoda wielka, że gra jak dotąd nie trafiła na GOG, jestem przekonany, że zostałaby przyjęta nader ciepło.

Skoro już o WH40k mowa - coś ucichło na temat nowego Space Hulka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh czyli znów w kwestii wyboru nacji robimy 5 kroków w tył.
Wracamy do grajdołka SM vs O...

Ale przynajmniej jest nadzieja na serię gier tudzież dodatki które może otworzą pole do wprowadzania kolejnych nacji [jak to robiono z drużynami w BB].

Co ja bym dal, żeby znów wskoczyć sobie w "skórę" Dark Eldarów albo Necronów. Nawet Chaos czy Tyranidów powitał bym z otwartymi ramionami.

Nowego DOWa prawdopodobnie się nie doczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi ze ma to byc tez na ios, przez to bedzie prawdopodobnie uproszczone i bedzie wygladac jak gierki przegladarkowe. Jasne nie o grafike chodzi w strategiach, ale milo jak cos nie wyglada jak sprzed 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, mnie ciekawi kwestia mechaniki. Jako że to turówka, to teoretycznie powinni wykorzystać reguły z bitewniaka, ale do tej pory żadna gra osadzona w WH40k tego nie zrobiła, co najwyżej twórcy brali tylko te elementy, które im akurat pasowały, a resztę wymyślali po swojemu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt nie wspomniał o tym, że była już gra turowa w realiach WH 40k - nazywała się Rites of War i miała dobre recenzje. Sam w nią nie grałem, bo w zamierzchłych czasach nie interesowałem się realiami WH40k, ale na you tube można obejrzeć na czym opierała się jej mechanika.

W nowej turówce jeśli będzie ona zgodna z kanonem zobaczymy po stronie Imperium Krwawe Anioły, Ultramarinsów i Salamandry :D Oprócz tego zastępy Armageddońskiego Stalowego Legionu i Inkwizycję ;P Zacieram ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 15:46, Harunia napisał:

Mnie martwi ze ma to byc tez na ios, przez to bedzie prawdopodobnie uproszczone i bedzie
wygladac jak gierki przegladarkowe. Jasne nie o grafike chodzi w strategiach, ale milo
jak cos nie wyglada jak sprzed 10 lat.


Obejrzyj sobie jak na iOS wygląda Infinity Blade 2. A co do uproszczeń - GTA:VC też na tym systemie śmiga i jedynym uproszczeniem jest autocelowanie - a to gra akcji, sterowanie zdecydowanie bardziej skomplikowane niż w strategii turowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo fajnie :) i to akurat kiedy mówiłem żonie, że w nie rozumiem czemu nikt nie robi turowych gier na podstawie Warhammera 40k. Osobiście uważam, że firma której udało by się wydębić pełną licencję i zrobić ge w 100% opartą o normalnego bitewniaka (symulację normalnych bitew na pc czy inne platformy) zbił by istną fortunę. Nie dziwię się jednak, że nikomu się to jeszcze nie udało, bo gdyby Games Workshop na to pozwolił, to mało kto by jeszcze kupował ich figurki. Zapłacić raz za grę i powiedzmy dodatki, żeby mieć dostęp do wszystkich jednostek, ras, generatora map i multi gdzie zawsze znajdzie się ktoś chętny do gry? Ideał nad ideały, a dzisiaj większość firm robiących gry strategicznych dało by radę takową wykonać bez najmniejszego problemu. Moim zdaniem DoW1 był mistrzostwem i by poprawić tamtą grę wystarczyło by poprawić grafikę, dodać niszczenie terenu i edytor map, potem wydać jeszcze raz i myślę, że każdy fan kupił by to z automatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować