Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - namów kolegę, graj za darmo

113 postów w tym temacie

I kolejny potwierdzony przypadek :)

Z zapisków pod zaproszeniem (dla znających j.angielski):

Offer expires January 1st, 2006. You can only invite one friend into the game. When your friend upgrades his trial account to a full account and then pays for his first month of World of Warcraft, your account will be automatically credited with a FREE 30-day World of Warcraft subscription.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze maila nie dostalem ale dobija mnie wiadomosc ze to sie od stycznia zaczyna ;(
chlip ;(, a juz myslalem ze pogram za friko 30dni ;( ;(
teraz trzeba kumpla zabujac zeby dal sobie jeszcze spokoj do stycznia ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Prawdopodobnie ci gracze którzy przy rejestracji WoW podawali kontakt e-mail z domeną polską np. xxx@wp.pl nie otrzymaja zaproszenia. Jeszcze nigdy nie otrzymałem od Blizz wiadomości na skrzynkę z polską domeną za to na domenę np. xxx@yahoo.com wiadomości przychodzą regularnie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bry dzin ;)

Moze mi ktos bardziej wytlumaczyc (jak blondynce), otrzymuje zaproszenie i co dalej? Domek tylko prosze nie pisz ze rzeźnik Zdzichu wie;) Skoro te 10 dni dostane to na jakiej grze moge z tego skorzystac? sciagnalem sobie z neta wersje US nie legalna ;p ale przyznam sie bez bicia ze tylko do sprawdzenia czy na laptopie dziala a jako ze dziala oryginal jutro juz powinien znalezc sie w moich lapkach ;p ... no dobra wiec co i jak i z czym to sie je;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W celu testowania ;p chyba lepiej tak zrobic niz wydac 200 zl i plakac ze nie dziala ;) juz nawet chcialem kupic do WOW G5 od Appla za 5400 zł ale na szczescie na lapie chodzi w miare ;) wiec mam nadzieje ze sila wyzszych przymnkie oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> upiordliwy, WildLight

Poza wysłaniem koledze, koleżance, teściowej, etc. zaproszenia, musimy się też do niej (niego) pofatygować, albo w jakiś inny sposób (pocztą?) przekazać mu (jej) płytkę (płytki) z grą. Żeby mógł (mogła) sobie zainstalować i grać. Inaczej z wykorzystaniem owych 10 dni może być problem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste, na email dostajesz zaproszenie gdzie wpisujesz adres email znajomego. Gra on przez 10 dni za free. Jeśli po tym okresie będzie chciał zostać w świecie WOW (become a paying subscriber) dostajesz 30 dni za free.

Jedno pytanie czy become a paying subscriber oznacza osobę, która zagra tylko 1 miesiąc płatny??

@Andrij
serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować