Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2007 o 11:22, Magwisienka napisał:

Ale bardziej mnie interesuje ten nietypowy sposób sprzedaży. O co chodzi?


" W Polsce spodziewac się można reklam prasowych, telewizyjnych oraz nietypowej sprzedaży, o której jednak obiecałem póki co nie pisać. Tak czy inaczej: bądź pewien, że będzie się działo."...
O ten fragment Ci chodzi? No to nie wiem...Może tak: Każdy z www.gram.pl , który ma zarejestrowane co najmniej pięć gier dostanie EK w cenie edycji podstawowej :D:D (dobra, marzenia). Tak na serio to przypuszczam, że chodziło mu o zawartość EP (edycji podstawowej). Pewniue on wie, co w niej będzie i stwierdził, że będzie taka wypasiona iż nie trzeba będzie kupować EK (choć i tak ja chce kupić :D). Ale to są tylko moje przypuszczenia.
P.S.: Spoko jest ta tak jakby druga okładka, która obrazuje Widźmina ;]
P.S. 2: A co do Clicka!:
Zapowiedź Wiedźmina bardzo fajna...Numer ten z grubsza narazie obejrzałem (wieczorem poczytam). Tylko ta gra planszowa jakaś dziwna jest. A Command & Conquer 3 dostał +5/6. Chmmm...może się skuszę? :D
Podobała mi się recka The Sims 2: Cztery pory roku...Poobjeżdżali ją nieźle...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 12:43, Oskar24 napisał:

" W Polsce spodziewac się można reklam prasowych, telewizyjnych oraz nietypowej sprzedaży,
o której jednak obiecałem póki co nie pisać. Tak czy inaczej: bądź pewien, że będzie się działo."...
O ten fragment Ci chodzi? No to nie wiem...Może tak: Każdy z www.gram.pl , który ma zarejestrowane
co najmniej pięć gier dostanie EK w cenie edycji podstawowej :D:D (dobra, marzenia). Tak na
serio to przypuszczam, że chodziło mu o zawartość EP (edycji podstawowej). Pewniue on wie,
co w niej będzie i stwierdził, że będzie taka wypasiona iż nie trzeba będzie kupować EK (choć
i tak ja chce kupić :D). Ale to są tylko moje przypuszczenia.

Tak, dokładnie ten fragment miałam na myśli :)
Pewnie będzie jakaś super promocja, a ten redaktor już wie o co chodzi a nie chce powiedzieć :/ Grr :P
No ale napisał "póki co nie pisać" czyli może w następnym numerze ujawnią jakieś szczegóły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2007 o 11:37, Marko Pele napisał:

Jak dla mnie materiał filmowy jest świetny. A najlepsze jest to że można sobie zobaczyć i ocenić
przy okazji jak będzie wyglądało intro do gry. Moim skromnym zdaniem jest rewelacjyjne, i chociażby
dla niego grę warto kupić.


Hmm, nie chcę się czepiać słowek, ale jeśli jesteś w stanie wydać 100zl na parominutowy filmik to hmm, albo masz za dużo pieniędzy, albo dziwny system wartości :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 12:56, Magwisienka napisał:

Tak, dokładnie ten fragment miałam na myśli :)
Pewnie będzie jakaś super promocja, a ten redaktor już wie o co chodzi a nie chce powiedzieć
:/ Grr :P
No ale napisał "póki co nie pisać" czyli może w następnym numerze ujawnią jakieś szczegóły
;)


No dokładnie. Mają to napisać :P Ale..Moze tez będzie mozna w pre-orderze użyć 50 wPLN?:D:D
A..No i co do tej zapowiedzi. To super znaleźli rozwiązanie z tymi miksturami, żeby coś pozmieniać ;)
Kurde i po co ja to czytałem? Teraz zowu nie będe mógł zasnąć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 13:00, Oskar24 napisał:

No dokładnie. Mają to napisać :P Ale..Moze tez będzie mozna w pre-orderze użyć 50 wPLN?:D:D

Taa, to by było coś :)
Albo będą chodzić od drzwi do drzwi z tekstem : "Dzień dobry. Czy nie chce pan/pani kupić Wiedźmina? Dzisiaj wyjątkowa okazja..." :P

Dnia 10.04.2007 o 13:00, Oskar24 napisał:

A..No i co do tej zapowiedzi. To super znaleźli rozwiązanie z tymi miksturami, żeby coś pozmieniać
;)

To jest faktycznie nowy, dobry pomysł, przynajmniej wprowadzą jakiś tam stopień skomplikowania :)

Dnia 10.04.2007 o 13:00, Oskar24 napisał:

Kurde i po co ja to czytałem? Teraz zowu nie będe mógł zasnąć xD

Bez przesady, "To tylko gra" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 13:05, Magwisienka napisał:

Bez przesady, "To tylko gra" :D


Ty sobie nie wyobrażasz nawet jak może coś człowieka przejąć...Jak miałem na "Zemste Sithów" iść do kina...To przez cały dzień o niczym innym nie myślałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 12:57, krapeczek napisał:

Hmm, nie chcę się czepiać słowek, ale jeśli jesteś w stanie wydać 100zl na parominutowy filmik
to hmm, albo masz za dużo pieniędzy, albo dziwny system wartości :]


He he tak napisałem to troche pod wpływem chwili, ale myśle że gra będzie warta tych 100 złotych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 13:40, Oskar24 napisał:


> Bez przesady, "To tylko gra" :D
> >
Ty sobie nie wyobrażasz nawet jak może coś człowieka przejąć...Jak miałem na "Zemste Sithów"
iść do kina...To przez cały dzień o niczym innym nie myślałem :D

hmmm w takich sytuacjach proponuję tabletki musując albo idż na zemstę Shiftów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 12:44, Dark Demon napisał:

A skąd wiecie, że nie będzie EK?


Chyba nie sądzisz, że tak głośna gra obyłaby się bez EK. :) A Polish RADA chodziło chyba o to, że nikt nie będzie żałował, że nie kupił EK.

A co specjalnej sprzedaży - nie sądzę, aby była to jakaś specjalna zniżka w wPLNach. Gra jest tak popularna, że i tak wielu kupiłoby ją w 100% za prawdziwą gotówkę. Może kurierzy będą przebrani za wiedźminów? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 14:29, rob006 napisał:

A co specjalnej sprzedaży - nie sądzę, aby była to jakaś specjalna zniżka w wPLNach. Gra jest
tak popularna, że i tak wielu kupiłoby ją w 100% za prawdziwą gotówkę. Może kurierzy będą przebrani
za wiedźminów? ;P

Raczej nie, przecież jednak sporo ludzi zamawia przesyłkę pocztą...
Tam było coś o nietypowej sprzedaży, więc może w takim MM albo Empiku będą sprzedawać ludzie przebrani za Wiedźminów? Bo to chyba nie chodzi jednak o zniżkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 14:32, Magwisienka napisał:

Raczej nie, przecież jednak sporo ludzi zamawia przesyłkę pocztą...

To się może zmienić. Juz widzę te hasła: "Tylko zamawiając przesyłkę kurierem, korzystając z najlepszej firmy kurierskiej Masterlink, otrzymasz grę z rąk samego wiedźmina! Nie przegap i zamów juz dziś!". Na pewno ktoś by się skusił ;D

Dnia 10.04.2007 o 14:32, Magwisienka napisał:

Tam było coś o nietypowej sprzedaży, więc może w takim MM albo Empiku będą sprzedawać ludzie
przebrani za Wiedźminów? Bo to chyba nie chodzi jednak o zniżkę...

Może tak. A może to tylko zwykły chwyt marketingowy. Jedno niepozorne zdanie, a juz wywołuje szum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję Modest. Sam chciałem to zrobić, ale nie ja jestem założycielem tematu, więc nie będę się wcinał :)
Otóż chodzi o to, że może napiszesz maila do moderatorów z prośbą o zmianę nazwy tematu na:
Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny bądź na
The Witcher (Wiedźmin) - temat ogólny.
Chodzi mi o to, że w związku z coraz większym zainteresowaniem grą i coraz większy szum medialny dotyczący Wiedźmina (a będzie przecież coraz głośniej w miarę upływu czasu) zainteresowanie grą na forum wzrośnie. Chodzi mi o to żeby nie było zakładanych dziesiątek nowych tematów o Wiedźmaku i w wyszukiwarce zawsze wyświetlał się ten Wiedźmin jednak, a nie The Witcher (bo niektórzy nie wpiszą tego po prostu).
Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 11.04.2007 o 08:44, Abi Dalzim napisał:

Co Ty na to?


Good idea, ale ja nie mam czasu obecnie i jedyne co robię ostatnio na kompie to czytam pocztę, gg, stronki szybko przeglądam i znikam, także gdybyś jednak mógł się wciąć i przekazać to za mnie bo to Twój pomysł to masz moje błogosławieństwo jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś ostatnio zwątpiłem w tego całego Wiedźmina. Dzisiaj przeczytałem zapowiedź w CD-Action (jakoś wcześniej nie miałem czasu)...na grę czekam z niecierpliwością. Kasę odkładam teraz tylko na dwie gry, Kane & Lynch i Wiedzmina. Jeżeli okaże się, że EK Wiedźmina będzie dostępna, to chyba będe musiał zrezygnować z Kane & Lynch ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... jak zwątpiłeś, to po co kupować EK... Ja tam na razie zbieram na kartę graficzna, miedzy innymi z "wiedźminowych" powodów... moja po prostu Wiedźmina nie uciągnie... Osobiście kupiłem tylko EK Gothica 3, a jak tak dalej pójdzie to we Wrześniu nie będę miał zbytnio kasy, żeby EK wiedźmina sobie kupić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować