Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2007 o 07:59, Abi Dalzim napisał:

Jakoś nigdy mi się nie chciało, ale dzisiaj się zaparłem i ściągnąłem sobie oficjalny teaser
Wiedźmina. No i po prostu chylę czoła przed twórcami tego filmiku! Znakomity!

Jeśli chodzi o intro, bo trailerów jest kilka, to robił je Tomasz Bagiński, więc nie dziwota, że jest znakomite :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin sam jest miły smaczkiem:) świetna (polska!) gra cRPG na podstawie świetnej powieści Sapkowskiego
No i jeszcze gierka na komórę i gra karciana gdyby nie wiedźmin już dawno przerzucił bym sie na X360:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja oczywiście zapraszam do obejrzenia programu internetowego GS Games Show. Znajdziecie w nim wideo z pokazu Wiedźmina w Warszawie, wywiad z Tomaszem Bagińskim, który pracował nad filmami do gry oraz... Rozmowę z kaskaderami, którzy pracowali przy motion-capture (wraz z ich walką na żywo).

Myślę, że dla fanów Wiedźmina - pozycja obowiązkowa. Link poniżej:

http://www.idg.pl/tv/tvbeta.asp?wolne=0&id=108899

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 14:40, dominik.blaszcz napisał:

Witam,

A ja oczywiście zapraszam do obejrzenia programu internetowego GS Games Show. Znajdziecie
w nim wideo z pokazu Wiedźmina w Warszawie, wywiad z Tomaszem Bagińskim, który
pracował nad filmami do gry oraz... Rozmowę z kaskaderami, którzy pracowali przy motion-capture
(wraz z ich walką na żywo).

Myślę, że dla fanów Wiedźmina - pozycja obowiązkowa. Link poniżej:

http://www.idg.pl/tv/tvbeta.asp?wolne=0&id=108899

Pozdrawiam serdecznie


Jak dla mnie materiał filmowy jest świetny. A najlepsze jest to że można sobie zobaczyć i ocenić przy okazji jak będzie wyglądało intro do gry. Moim skromnym zdaniem jest rewelacjyjne, i chociażby dla niego grę warto kupić. Bardzo ciekawa jest też ta cześć filmiku w której widzimy popisy kaskaderów ze Stunt Acatemy(sry jeżeli źle napisałem nazwę). Panowie znają się na rzeczy i przy tym kreują niepowtażalny styl wiedzmińskiej walki. Jak kolega wyżej wspomniał pozycja obowiązkowa dla każdego fana nadchodzącej gry Wiedzmin i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 11:40, Dark Demon napisał:

Widzieliście? W opisie gry na gry-online.pl jest już nawet cena: 99,90 zł. Ciekawe,
czy sami "strzelali" czy tez mają jakieś informacje z CDP, których my nie mamy... Poniżej zamieszczam
link do opisu.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&u=485



Już dawno wiadmo że podstawowa edycja będzie kosztować 99.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym Clicku jest MegaZapowiedź Wiedźmina - ciekawy tekst nawet, ale szczególnie zaciekawiła mnie wzmianka o "nietypowej sprzedaży" gry w Polsce. Wiadomo o tym coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 11:07, Magwisienka napisał:

W najnowszym Clicku jest MegaZapowiedź Wiedźmina - ciekawy tekst nawet, ale szczególnie zaciekawiła
mnie wzmianka o "nietypowej sprzedaży" gry w Polsce. Wiadomo o tym coś więcej?

A to juz jest nowy Click? Na ile stron jest ta zapowiedz Wiedzmina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 11:13, Igor FCBayern napisał:

A to juz jest nowy Click? Na ile stron jest ta zapowiedz Wiedzmina?

Właściwie to sporo o Wiedźminie jest w tym numerze. Sama zapowiedź ma 4 strony, jest jeszcze gra planszowa, komiks, do któego bezczelnie wpakowali się Old Skull i Hardkor i super konkurs.
Ale bardziej mnie interesuje ten nietypowy sposób sprzedaży. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 11:22, Magwisienka napisał:

Ale bardziej mnie interesuje ten nietypowy sposób sprzedaży. O co chodzi?


O dziei, że mi przypomniałaś, że mam iść do sklepu po moje lubione pismo komputerowe :D Już lecę do najbliższego i jak przeczytam to podyskutujemy może :D (na Nocnych Markach jak chcesz :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 11:22, Magwisienka napisał:

Ale bardziej mnie interesuje ten nietypowy sposób sprzedaży. O co chodzi?


Może wrzucą Wiedźmina na covera do CD-Action ;p Swoją drogą kiedyś gdzieś czytałem, że w Polsce Wiedźmin ma być wydany wcześniej niż na zachodzie, jeszcze na wakacjach. Ale to pewnie plotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 11:35, SlimPole napisał:

> Ale bardziej mnie interesuje ten nietypowy sposób sprzedaży. O co chodzi?

Może wrzucą Wiedźmina na covera do CD-Action ;p Swoją drogą kiedyś gdzieś czytałem, że w Polsce
Wiedźmin ma być wydany wcześniej niż na zachodzie, jeszcze na wakacjach. Ale to pewnie plotki...


Takie były zapowiedzi, lecz niedawno była na gram wiadomość o oficjalnej dacie premiery: wrzesień 2007. Zarówno w Polsce jak i na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 11:40, Dark Demon napisał:

Takie były zapowiedzi, lecz niedawno była na gram wiadomość o oficjalnej dacie premiery: wrzesień
2007. Zarówno w Polsce jak i na świecie.


No właśnie, chcieli dobrze a wyszło jak zwykle... Ale przynajmniej zdążę kupić nowy komputer do czasu premiery :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest chyba jedna z niewielu gier, kiedy premiera będzie w tym samym momencie w Polsce, co w reszcie świata xD

A co do Witchera, to coś czuje, ze czeka mnie modernizacja komputerka. Ale do września jeszcze kawałek czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO w Cd Action kwietniowym też jest podana taka cena, ale jak sami twórcy zapowiadają podstawowa wersja gry będzie wypasiona i nikt nie będzie żałował, że nie ma wersji kolekcjonerskiej. Ja tam już mam przygotowane 100zł na Wiedźmina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO w Cd Action kwietniowym też jest podana taka cena, ale jak sami twórcy zapowiadają podstawowa wersja gry będzie wypasiona i nikt nie będzie żałował, że nie ma wersji kolekcjonerskiej. Ja tam już mam przygotowane 100zł na Wiedźmina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować