Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2007 o 11:22, Tal441 napisał:

Zna ktoś minimalne wymagania gry?


Wymagania powinny byc imo podobne do tych, jakie ma NWN2.

BTW, skad wiecie ze premiera za trzy miechy? Cos mnie ominelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że premiera będzie na wakacje - będzie czas aby sobie dobrze pograć... No i zakupie Wieźmina choćby po to żeby się przekonać co "polaczki wysmażyli" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dzięki CDA dużo wiadomo - premiera we wrześniu, wszystko wg prawideł książki (2 miecze - żelazny i srebrny, z tym że drugi po długim queście). Moim zdaniem będzie sukces ;) No i nawet zwykła edycja ma być bogata w dodatki. Tylko odczekać do września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem screeny Wiedzmina to naprawde jest gra na poziomie Obliviona czy nawet niewiem czy nie lepiej! A mowili ze grafa bedzie przecietna bardzo ja wyrobili!! Tylko sie zastanawiam ajk pojdzie na moim kompie:

GF Palit 6800gs 256/256
1,5 gb ddr ram patriota
amd athlon 3000 (2200)

ciekawe ciekawe ale mam obawy..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 19:18, baka3 napisał:

Jak zobaczylem screeny Wiedzmina to naprawde jest gra na poziomie Obliviona czy nawet niewiem
czy nie lepiej! A mowili ze grafa bedzie przecietna bardzo ja wyrobili!! Tylko sie zastanawiam
ajk pojdzie na moim kompie:

GF Palit 6800gs 256/256
1,5 gb ddr ram patriota
amd athlon 3000 (2200)

ciekawe ciekawe ale mam obawy..:(


Hmm gdybyś zdobył kartę 512/512 to na 100% na maxymalnych powinien ci lecieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 22:43, Valdar 2.4 napisał:

Hmm gdybyś zdobył kartę 512/512 to na 100% na maxymalnych powinien ci lecieć ;)

>


Bzdura. Wiecej pamieci na karcie nic by nie dalo. Tu trzeba nowszej karty. Ale i tak powinno spokojnie pojsc na srednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 22:57, Fum4R napisał:

> Hmm gdybyś zdobył kartę 512/512 to na 100% na maxymalnych powinien ci lecieć ;)
>


Bzdura. Wiecej pamieci na karcie nic by nie dalo. Tu trzeba nowszej karty. Ale i tak powinno
spokojnie pojsc na srednich.


nwn2 chodzi prawie na maxa bez zadnych scin wiec mysle ze to tez bo podonbo ma podobne wymagania do nwn2 oblivion tez chodzi na maxa ladnie 30fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:01, Fum4R napisał:

> Zna ktoś minimalne wymagania gry?

Wymagania powinny byc imo podobne do tych, jakie ma NWN2.


No nie wiem...mi się wydaję że będą o wiele mniejsze. Tą grę robią przecież już prawie 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 02:27, balduran2 napisał:

Tą grę robią przecież już prawie 4 lata.



To nie ma nic do rzeczy. Wszystko zalezy od optymalizacji kodu, a nie dlugosci produkcji. Zreszta NWN2 i Witcher dzialaja na tym samym enginie, tylko ze mocno zmodyfikowanym. Zauwaz, ze Aurore CDPRed posiada dopiero od dwoch lat (jakos tak), a usprawnili ja o wszystkie najnowsze bajery, jakie obsluguje DX9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 12:21, Fum4R napisał:

> Tą grę robią przecież już prawie 4 lata.


To nie ma nic do rzeczy. Wszystko zalezy od optymalizacji kodu, a nie dlugosci produkcji. Zreszta
NWN2 i Witcher dzialaja na tym samym enginie, tylko ze mocno zmodyfikowanym. Zauwaz, ze Aurore
CDPRed posiada dopiero od dwoch lat (jakos tak), a usprawnili ja o wszystkie najnowsze bajery,
jakie obsluguje DX9.


Dobrze ze nie dx10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy mi się nie chciało, ale dzisiaj się zaparłem i ściągnąłem sobie oficjalny teaser Wiedźmina. No i po prostu chylę czoła przed twórcami tego filmiku! Znakomity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 17:39, sir Alfred napisał:

Niestety życie nauczyło nas, że CDP nie lubi się śpieszyc. Może jednak ich nastawienie się
zmieniło i zaskoczą wszystkich zupełnie jak z Test Drive Unlimited.


Może niech nie lubi się śpieszyć, ale żeby gry były dopracowane. Tak jak robi to Blizzard. Gra na kilka lat, ale gra się w nie latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej czekam, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ją kupie. Jeśli robią ją tyle czasu, to chcą miec perełkę (a to chyba dobrze no nie?). Mam nadzieje, że się nie zawiodę (CDP jescze mnie nigdy nie zawiodło :D). Ta gra jest skazana na sukces. Oby EK było super (jak w Medieval 2). Jak bedzie w nim dużo bonusów to kupię. Wole kupić sobie jedną wspaniałą grę na pół roku...niż badziewiate co miesiąc. Jeśli się uda (w co bardzo mocno wierze) CD Projekt będzie błyszczało za granicą :D Czekam z niecierpliwością do września ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować