Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2007 o 18:48, MastOfMast1 napisał:

np. walenie w bestię z pionchy, la edynamika niektórych scen naprawdę jest imponujaca.


Nie pamiętam dokładnie. Dawno już czytałem, ale Geralt tłukł strzygę po mordzie (ma bodaj srebrne ćwieki na rękawicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 21:54, Ajko napisał:

Nie pamiętam dokładnie. Dawno już czytałem, ale Geralt tłukł strzygę po mordzie (ma bodaj srebrne
ćwieki na rękawicy)

Dobrze pamietasz, nie chcial jej przeciac na pol bo by nie dostal 3 tysi no i gdy rankiem po 2 pianiu kogotow chcial zobaczyc co jest ze strzyga ta sie obudzila i go w kark ugodzila a ten jej duzo krwi z karka spuscil bo ja mocno ugryzl a ona zemdlala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 23:00, Joannita napisał:

O co chodzi z listą tych, którzy poznali prawdę ????


Myślę, że nikt Ci nie odpowie ;-) Na razie nie wiadomo. Prawdopodobnie dowiemy się o co chodzi za ok. 25 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było 24, dzisiaj będzie 23.

A na forum zapanowała moda na mówienie, iż do Wiedźmina "niewiele czasu" oraz, że coś się pojawi "wkrótce" :-)
Chyba będą to wyniki betatestów połączone z pierwszymi przebąknięciami dot. premiery gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 08:36, Marko Pele napisał:

Mnie to już powoli przestaje bawić,;p za długo już jestem w niepewności za co to, po co i dlaczego?
;p Lepiej się zajmę czekaniem na samą grę :D

Heh i tak wcześniej się okaże to coś (za jakieś 24 dni wg tego licznika) niż sama gra, która wyjdzie (chyba) we wrześniu. tak więc jestes skazany naczekanie na to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 08:43, Abi Dalzim napisał:

> Mnie to już powoli przestaje bawić,;p za długo już jestem w niepewności za co to, po co
i dlaczego?
> ;p Lepiej się zajmę czekaniem na samą grę :D
Heh i tak wcześniej się okaże to coś (za jakieś 24 dni wg tego licznika) niż sama gra,
która wyjdzie (chyba) we wrześniu. tak więc jestes skazany naczekanie na to coś :)


Zapomniałem dodać aktywnym czekaniem na grę. Najzwyczajniej w świecie zapomnę sobie że jest to cała lista, itp... Tylko od czego by tu zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 08:58, Abi Dalzim napisał:

>Tylko od czego by tu zacząć :)
Może od zajrzenia czy nie pojawił sie jakiś nowy nick z gram.pl ? ;)


Jeżeli się już pojawi to nie będzie to na pewno (albo prawie na pewno) zwykły przewodnik. Zauważ że grono tych szczęśliwców jest specyficzne. Same szychy... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:04, Sephirath napisał:

Czy Wy do jasnej ciasnej się jakoś spełniacie, kiedy namotacie? Toć zaraz chyba sobie zęby
na własnych plecach przetępię z nerwicy, że mnie tak dużo dzieli od Wiedźmina.

Swoją drogą - gram.pl/zwiedzminem - was is das? Czyżby te 24 dni, które nas dzielą od "czegoś"
to właśnie stanowiły Twoje "wkrótce"? :)



Gram.pl/zwiedzminem to na razie tajemnica, sami musicie kombinować ....
a moje wkrótce.... odnosi sie do "czegoś" innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak poinformowało Atari premiera Wiedźmina ma mieć miejsce już 14 września. Czy informacja ta okaże się prawdziwa? Czekamy na potwierdzenie na oficjalnej stronie Wiedźmina przez któregoś z pracowników
CD Projekt RE

Już na www.
cdaction.pl i
http://witcher.elkander.join.pl

mówią ze wiedzmon wyjdzie 14 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować