Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2008 o 08:28, Marcin Kot napisał:

mam pytanie czy mod nici przeznaczenie będzi udostępniony bezpłatnie dla posiadaczy podstawowej
wersji czy płatnie??

Tak.
Wszystkie elementy ( a więc także mody) nowego wydania mają być udostępnione dla poprzednich nabywców, bezpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 08:28, Marcin Kot napisał:

mam pytanie czy mod nici przeznaczenie będzi udostępniony bezpłatnie dla posiadaczy podstawowej
wersji czy płatnie??


Wszystkie dodatki a także poprawki które znajdą się w Edycji Rozszerzonej będą udostępnione posiadaczom poprzedniej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na Hard i każdego kola trzeba dłużej lać i miecz już nie plonie gdy trzeba kontynuować kombosa, trzeba wyczuć kiedy kliknąć...przeszedł ktoś wieśka na Hard???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 14:43, KinggAdek napisał:

Gram na Hard i każdego kola trzeba dłużej lać i miecz już nie plonie gdy trzeba kontynuować
kombosa, trzeba wyczuć kiedy kliknąć...przeszedł ktoś wieśka na Hard???


Przeszło i to sporo. Nawet jest specjalny mod, który jeszcze utrudnia grę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 14:57, Matix123 napisał:

Gdzie w wiedźminie można znaleść petardę albo przepis na petardę?


Zapewne w jakiejś książce u handlarza, ale nie mam pojęcia w jakiej, przez całą grę produkowałem tylko eliksiry, a nie petardy, albo smarowidła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 15:00, Kraju92 napisał:

> Gdzie w wiedźminie można znaleść petardę albo przepis na petardę?

Zapewne w jakiejś książce u handlarza, ale nie mam pojęcia w jakiej, przez całą grę produkowałem
tylko eliksiry, a nie petardy, albo smarowidła.

Znalazłem tylko jednął petarde u kościgłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie używałem petard więc nie kojarzę w jakich miejscach można znaleźć przepisy na nie. Wydaje mis ię jednak że można było taki zdobyć od alchemika w manufakturze w Wyzimie Handlowej.
Jakby co to tutaj:
http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Lista_Receptur
są przepisy na petardy (między innymi) więc jeśli naprawdę ich potrzebujesz to możesz je wykonać korzystając z tych receptur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem questa w którym zostałem wciągnięty w zasadzkę przez oprychów i udało mi się uwolnić półelfkę i bliżej się z nią zapoznać:D Ale w tym domu gdzie walczyłem znalazłem klucz do jakiejś kryjówki ale nie wiem gdzie on pasuje. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum Wiedźmina jest trochę spekulacji na ten temat ale chyba nikomu nie udało się ustalić do czego jest ten klucz (o ile w ogóle do czegoś jest, w końcu jak sklepiesz kogoś na ulicy i znajdziesz w jego kieszeni klucz to jakie masz szansę dowiedzieć się do czego on pasuje:D).

-> KinggAdek
Trzymaj przy sobie sporo eliksirów oraz składników z których możesz zrobić w razie potrzeby nowe (zwłaszcza podrasowane wersje są użyteczne). Nastaw się na to że będziesz ich używał w każdej poważniejszej walce.
Dobrze rozwiń swoją postać, zainwestuj zwłaszcza w znaki Aard i Igni bo pozwolą Ci one trzymać trudnych przeciwników na dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 19:37, Karharot napisał:

Na forum Wiedźmina jest trochę spekulacji na ten temat ale chyba nikomu nie udało się
ustalić do czego jest ten klucz (o ile w ogóle do czegoś jest, w końcu jak sklepiesz
kogoś na ulicy i znajdziesz w jego kieszeni klucz to jakie masz szansę dowiedzieć się
do czego on pasuje:D).

To nie do końca na ulicy znajdujemy:) Może to taki bug jak w Fallout 2 z tą kartą? Ja tam myślę, że to klucz do skrytki ze skarbami/ łupami. Tylko nie koniecznie musi to być w grze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie wrocilem do wiedmzina po dlugiej przewie do wiedzmina, zaczynalem od walki z Dagonem i jestem nią rozczarowany, myslalem ze tu bedzie porządna solówa a ograniczyło się tlyko do stania w miejscu i walenia dopakowanym igni na lewo i na prawo czekajac az akolici zejdą.

PS. o ktorej mam sie spotkac z jaskrem pod malieniakiem bo czekam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 20:47, Mr. Cin napisał:

PS. o ktorej mam sie spotkac z jaskrem pod malieniakiem bo czekam i czekam


SPOILER

Będzie tam koło 19.00-19.30. Ja musiałem kilka razy pomedytować przy ognisku nieopodal zanim się pojawił o właściwej porze. ; \

SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem już na średnim i tam najtrudniejsze co mnie spotkało to kościej, wielki mistrz itp. pryszcz.A na hard który etap bądź boss najtrudniejszy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał naprawdę ciężką przeprawę z Bestią (może to się okazać najtrudniejszą walką w grze). Przygotuj się do niej najlepiej jak tylko będziesz w stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 21:07, Karharot napisał:

Będziesz miał naprawdę ciężką przeprawę z Bestią (może to się okazać najtrudniejszą walką
w grze). Przygotuj się do niej najlepiej jak tylko będziesz w stanie.


Co??? bestia?.... żartujesz chyba? mówisz o tym mini wilku z podgrodzia? bo na średnim pryszcz, a na hard to nie wiem....ale niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować