Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2008 o 20:35, Probos napisał:

No, panowie ( i panie, jeżeli takowe się tutaj znajdują :) ). W dniu dzisiejszym, złożyłem
zamówienie na "Wieśka". Mam szczerą nadzieję, że nie pożałuję swojej decyzji, zwłaszcza,
że mnoga ilość graczy ocenia grę pozytywnie :)
( nie mówię tutaj o fanatykach :P ).
Pozdrawiam.


Oj, nie zawiedziesz się, a nawet pochłonie Cię Wiedźmin na ładne kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/../
Uważaj, bo jeszcze tą głowę stracisz :D Podobne obietnice miałem od fanów Gothica, skończyło się na tym, że nie byłem w stanie przejść II, z nudów... :P No, ale jak to mawiają, "Polak potrafi", mam nadzieję, że nie będę się musiał za swoich rodaków wstydzić :)
PS : A do tematu z chęcią zajrzę, chyba, że mnie nie będziecie chcieli... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 20:35, Probos napisał:

/.../ Mam szczerą nadzieję, że nie pożałuję swojej decyzji /.../

Jeżeli chodzi o samą grę, to wydaje mi się, żenie pożałujesz. Jest bardzo dobra, zarówno pod względem fabularnym jak i walki.
Możesz jedynie pożałować, że nie poczekałeś jeszcze miesiąc, dwa z zakupem. Bo wtedy wyjdzie edycja rozszerzona, a będzie w takiej samej cenie jak stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 09:58, Abi Dalzim napisał:

> /.../ Mam szczerą nadzieję, że nie pożałuję swojej decyzji /.../
Jeżeli chodzi o samą grę, to wydaje mi się, żenie pożałujesz. Jest bardzo dobra, zarówno
pod względem fabularnym jak i walki.
Możesz jedynie pożałować, że nie poczekałeś jeszcze miesiąc, dwa z zakupem. Bo wtedy
wyjdzie edycja rozszerzona, a będzie w takiej samej cenie jak stara :)


Będzie w takiej samej cenie, a będzie dwa razy większa i lepsza. Grzech nie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 13:34, Latioss napisał:

Masz racje ''Kraju92''. To wielki grzech ;] Czy dwa razy większa tomoże lekka przesada
ale będzie napewno urozmaicona;]


No może trochę wyolbrzymiłem, ale jeszcze jedno wydanie Wiedźmina np. "Edycja Rozszerzona 2" a będzie większa od Edycji Kolekcjonerskiej. Aż strach pomyśleć co nam przygotuje CD Projekt RED jak będą wydawali drugiego Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że nie będę się musiał za swoich rodaków wstydzić :)

To nie wchodzi w rachubę , bo gra jest całkiem udanym tytułem.Jednak to , czy będziesz zachwycony , to już inna sprawa.Ja nie mam zastrzeżeń do fabuły , dialogów(chyba nr 1 w grach) i grafiki , jednak kilka innych elementów gry , mogłoby być sporo lepsze.Urozmaicenie ekwipunku , rozległość świata , system walki , oraz niedany moim zdaniem sposób prowadzenia kamery przy graniu na WSAD , to mniej lub bardziej istotne bolączki Wiedźmina.No i skakać niestety nie można.Pomimo tego trzeba przyznać , że kawał dobrej pracy nad przygodami Geralta wykonano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 16:47, KrzychW napisał:

mam nadzieję, że nie będę się musiał za swoich rodaków wstydzić :)

To nie wchodzi w rachubę , bo gra jest całkiem udanym tytułem.Jednak to , czy będziesz
zachwycony , to już inna sprawa.Ja nie mam zastrzeżeń do fabuły , dialogów(chyba nr 1
w grach) i grafiki , jednak kilka innych elementów gry , mogłoby być sporo lepsze.Urozmaicenie
ekwipunku , rozległość świata , system walki , oraz niedany moim zdaniem sposób prowadzenia
kamery przy graniu na WSAD , to mniej lub bardziej istotne bolączki Wiedźmina.No i skakać
niestety nie można.Pomimo tego trzeba przyznać , że kawał dobrej pracy nad przygodami
Geralta wykonano.


Wytknąłeś tyle błędów, że chyba nie zostało nic dobrego:) Jakby można było skakać to programiści musieliby inaczej zaplanować podgrodzie i bagna bo skoro skakać umie to i przez mokradła powinien przepłynąć:) Mnie natomiast cały czas irytuje to jak Geralt nosi miecze, a mianowicie to że nie ma na nie żadnej pochwy! I niby jak one się trzymają na jego plecach? Zresztą wystarczy przybliżyć kamerę do jego pleców by zauważyć, że oba miecze poprostu odstają i tak jakby wiszą za nim w powietrzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 17:08, THE WITCHER1990 napisał:

Mnie natomiast cały czas irytuje to jak Geralt nosi
miecze, a mianowicie to że nie ma na nie żadnej pochwy! I niby jak one się trzymają na
jego plecach? Zresztą wystarczy przybliżyć kamerę do jego pleców by zauważyć, że oba
miecze poprostu odstają i tak jakby wiszą za nim w powietrzu!


Bo Wiedźmin zwykłym facetem nie jest, ale mistrzem miecza i on swoją broń przyciąga do siebie, całym swoim jestestwem ;) Dlatego pochwy nie są mu potrzebne. A tak na serio, to też mi to trochę przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 26.04.2008 o 17:15, Paladynka napisał:


Bo Wiedźmin zwykłym facetem nie jest, ale mistrzem miecza i on swoją broń przyciąga do
siebie, całym swoim jestestwem ;) Dlatego pochwy nie są mu potrzebne. A tak na serio,
to też mi to trochę przeszkadza.

No tak już 3 patchy wyszły ale nie poprawili takiego błędu! Naprawdę dziwię się czemu jeszcze w żadnej recenzji nie zwrócili na to uwagi. Tak na marginesie od kiedy jesteś modem? Chciałbym zmienić nazwę swojego tematu może pomożesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 17:15, Paladynka napisał:

> Mnie natomiast cały czas irytuje to jak Geralt nosi
> miecze, a mianowicie to że nie ma na nie żadnej pochwy! I niby jak one się trzymają
na
> jego plecach? Zresztą wystarczy przybliżyć kamerę do jego pleców by zauważyć, że
oba
> miecze poprostu odstają i tak jakby wiszą za nim w powietrzu!

Bo Wiedźmin zwykłym facetem nie jest, ale mistrzem miecza i on swoją broń przyciąga do
siebie, całym swoim jestestwem ;) Dlatego pochwy nie są mu potrzebne. A tak na serio,
to też mi to trochę przeszkadza.


Też racja . Szczerze to on ma na swoich plecach takie 2 paski na ukos i w nich mógłby chować te miecze. Szkoda że tak nie zrobili. A może autorzy chcą żebyśmy ruszyli nasze mózgi i wyobrazili sobie że te miecze naprawde są pod tymi paskami (Czy jak to tam sie nazywa :P )!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geralt początkowo miał nosić pochwy na miecze, zrezygnowano z nich jednak w czasie produkcji. Podobno był problem z przenikaniem się mieczy z pochwami...
Nie wiem jak wy, ale ja już z dwojga złego wolę, żeby te miecze lewitowały. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 17:36, Solmath napisał:

Geralt początkowo miał nosić pochwy na miecze, zrezygnowano z nich jednak w czasie produkcji.
Podobno był problem z przenikaniem się mieczy z pochwami...
Nie wiem jak wy, ale ja już z dwojga złego wolę, żeby te miecze lewitowały. :)

Ja bym wolał żeby były pochwy, a przenikanie na pewno da się jakoś dopracować(chociaż te włosy, które przenikają przez głowe....)
DartiReviMaster
to wygląda jakby pas od pochwy chociaż troche za grube... Może miało to kiedyś być właśnie paskiem na pochwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 17:36, Solmath napisał:

Geralt początkowo miał nosić pochwy na miecze, zrezygnowano z nich jednak w czasie produkcji.
Podobno był problem z przenikaniem się mieczy z pochwami...
Nie wiem jak wy, ale ja już z dwojga złego wolę, żeby te miecze lewitowały. :)


Czasami tak bywa, ale dziwnie wyglądają te miecze. Oby w kontynuacji były jakieś zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 17:08, THE WITCHER1990 napisał:

Wytknąłeś tyle błędów, że chyba nie zostało nic dobrego:)


Wymieniłem również kilka pozytywów.Wiedźmin jest grą , którą cenię sobie całkiem wysoko i jestem pewnym nabywcą kolejnych odsłon tego tytułu.Ma on jednak swoje wady , jak zresztą każdy i nie ma co popadać w religijne uwielbienie nad produktem CDP Red.Jest dobrze , ale mogłoby być jeszcze sporo lepiej.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako, że wątek rozrósł się niemożliwe jest dojście do rzeczy o którą chce zapytać.

Mógłby ktoś wysłać ( w sensie zauploadować np na sendspace) save po walce z Bestią? A wybór był taki, że [mały spoiler] nie uwierzyłem Wielebnemu i reszcie [/mały spoiler] :)

Od początku grałem na średnim poziomie trudności, nie było żadnych problemów ;] Aż tu nagle...

No chyba, że patch 1.3 (którego mam) poprawia ten... hmmm.... bug to nie jest... tą niedogodność? ;)

Z góry dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 08:57, Diego1992 napisał:

Witam. Jako, że wątek rozrósł się niemożliwe jest dojście do rzeczy o którą chce zapytać.

Mógłby ktoś wysłać ( w sensie zauploadować np na sendspace) save po walce z Bestią? A
wybór był taki, że [mały spoiler] nie uwierzyłem Wielebnemu i reszcie [/mały spoiler]
:)

Od początku grałem na średnim poziomie trudności, nie było żadnych problemów ;] Aż tu
nagle...

No chyba, że patch 1.3 (którego mam) poprawia ten... hmmm.... bug to nie jest... tą niedogodność?
;)

Z góry dzięki ;]


Mogę wysłać, ale muszę wiedzieć jeszcze jedną rzecz. Elfy przy rzece mają być zabite czy nie ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema jestem w pierwszym rozdziale, no i jak wiecie

Spoiler

Obrzerza Wyzimy nawiedza "Bestia". [Koniec Spoilera] I mam pytanie co mam zrobić żeby ją pokonać a właściwie kto jest tym niegodziwcem który ją przywołał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować