Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Rozwiązuj questy fabularne, w poradniku masz, które to. Na końcu dowiesz się wszystkiego, wtedy też zmierzysz się z Bestią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 13:02, Paułak napisał:

Siema jestem w pierwszym rozdziale, no i jak wiecie

Spoiler

Obrzerza Wyzimy nawiedza
"Bestia". [Koniec Spoilera] I mam pytanie co mam zrobić żeby ją pokonać a właściwie kto
jest tym niegodziwcem który ją przywołał?


nikt jej/go nie przywołał bo ci chłopi w wiosce byli tak "źli" że sama przyszła i na końcu rozdzialu będziesz musiał z nimi walczyć(jak wybierzesz czarownice)lub z czarownicą bdziesz walczyl(jak wybierzesz wieśniaków a na końcu z "bestią" walczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 13:02, Paułak napisał:

/.../I mam pytanie co mam zrobić żeby ją pokonać /.../

Najlepiej, to biegaj nocą po wiosce i zabijaj potwory. Jeśli zabijesz ich wystarczająco dużo, to sprzedasz czaszki i bedziesz miał sporo gotówki, za którą kupisz potrzebne do eliksirów alkohole i awansujesz na wyższy poziom, na którym łatwiej będzie pokonać Bestię. I nie tylko, im wyższy poziom, tym łatwiej dalej. Wszak "trening czyni mistrza"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 21:28, Probos napisał:

/../
Uważaj, bo jeszcze tą głowę stracisz :D Podobne obietnice miałem od fanów Gothica, skończyło
się na tym, że nie byłem w stanie przejść II, z nudów... :P No, ale jak to mawiają, "Polak
potrafi", mam nadzieję, że nie będę się musiał za swoich rodaków wstydzić :)


spokojna głowa - gra jest bardzo dobra po wieloma względami lepsza niż zagraniczne produkcje ;-)))
ps. gothica też nie przeszedłem a Wiedźmin był tak ciekawy, że nawet moja żona patrzyła jak gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 13:52, KrzysztofMarek napisał:

> /.../I mam pytanie co mam zrobić żeby ją pokonać /.../
Najlepiej, to biegaj nocą po wiosce i zabijaj potwory. Jeśli zabijesz ich wystarczająco
dużo, to sprzedasz czaszki i bedziesz miał sporo gotówki, za którą kupisz potrzebne do
eliksirów alkohole i awansujesz na wyższy poziom, na którym łatwiej będzie pokonać Bestię.
I nie tylko, im wyższy poziom, tym łatwiej dalej. Wszak "trening czyni mistrza"!


bardzo pomaga olej na miecz w tej walce ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy możecie mi podac przepis na Argentine? Jak kończyłem grę zapisałem wszystkie eliksiry, oleje i petardy ale widocznie coś skopałem bo Argentina mi się nie udaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2008 o 10:59, Solmath napisał:

Mogę wysłać, ale muszę wiedzieć jeszcze jedną rzecz. Elfy przy rzece mają być zabite
czy nie ;)?


Obojętnie, serio :) Chyba zabijałem, ale nic sie nie stanie jak nie zabijałeś ;)

Zaupaj jak możesz :) Albo wyslij na adres mdegorski@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 17:08, Diego1992 napisał:


> Mogę wysłać, ale muszę wiedzieć jeszcze jedną rzecz. Elfy przy rzece mają być zabite

> czy nie ;)?

Obojętnie, serio :) Chyba zabijałem, ale nic sie nie stanie jak nie zabijałeś ;)

Zaupaj jak możesz :) Albo wyslij na adres mdegorski@wp.pl


Save z elfami puszczonymi żywo :)

http://www.sendspace.com/file/xb6w0a

Save jest z loszku, takiego zaraz po zabiciu Bestii nie mam. Jeśli Ci to nie pasuje, powiedz. Najwyżej przejdę Bestię i zasejwuję po zabiciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 22:45, Karharot napisał:

Niestety tego miecza nie można zdobyć. Walczy nim Wielki Mistrz ale nigdy nie będziesz
miał szansy zabrać tej broni.


No chyba że się poszpera w D''jinnim i się go dorzuci gdzieś w trakcie rozgrywki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 06:52, Karharot napisał:

Tyle że coś takiego niczym nie różniło by się od oszustwa, prawda?:)


Czemu? ;P Wykonanie moda w którym byłoby jakieś trudne zadanie umożliwiające dostęp do miecza Wielkiego mistrza moim zdaniem urozmaiciłoby grę. W końcu po to został stworzony D''jinni - aby modyfikować rozgrywkę tak aby stała się atrakcyjniejsza... W sumie też ten jego miecz nie może być aż taki potężny skoro Mistrz jest tak łatwym przeciwnikiem i gdyby nie Ifrity to po kilku chwilach leżałby, a my bez obrażeń moglibyśmy przystąpić do Króla Gonu... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 14:37, Gufs napisał:

> Tyle że coś takiego niczym nie różniło by się od oszustwa, prawda?:)

Czemu? ;P Wykonanie moda w którym byłoby jakieś trudne zadanie umożliwiające dostęp do
miecza Wielkiego mistrza moim zdaniem urozmaiciłoby grę. W końcu po to został stworzony
D''jinni - aby modyfikować rozgrywkę tak aby stała się atrakcyjniejsza... W sumie też
ten jego miecz nie może być aż taki potężny skoro Mistrz jest tak łatwym przeciwnikiem
i gdyby nie Ifrity to po kilku chwilach leżałby, a my bez obrażeń moglibyśmy przystąpić
do Króla Gonu... ;]

Mi infryty nie przeszkadzały w zabiciu Wielkiego Mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki Mistrz to łatwy przeciwnik pod koniec gry. Za pierwszym razem jak przechodziłem ( prozakonny rebajło + slabe znaki ), pokonałem go bez trudu. Ifryty nie zdążyły nawet podejść :). Za drugim razem ( proelfi mistrz znaków ) kilka razy puściłem Igni 5 poziomu i też po walce było. Teraz czekam na nową kartę (8800gts 512) i będe power levelował do 50+ poziomu, więc Mistrza nawet nie zauważę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 15:02, Shelazar napisał:

Czy jest strona na której zostały umieszczone wszystkie obrazy wyświetlające się podczas
ładowania? Bez pasków ;)


Ja się z taką nie spotkałem, a byłem na większości polskich stron o Wiedźminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować