Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2008 o 17:06, Kraju92 napisał:

> Ja niestety nie mam tego edytora.

To ściągnij z oficjalnej strony.


Pomyślę nad tym. Na razie będę grał w Call of Duty 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie w jaki sposób po zainstalowaniu patcha wraz z Ceną Neutralności można zagrać w ten mod ?Bo zainstalowałem patcha i nic się nie dzieje... ale nie probowałem odpalać gry :D Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 17:58, milosz2 napisał:

Witam. Mam pytanie w jaki sposób po zainstalowaniu patcha wraz z Ceną Neutralności można
zagrać w ten mod ?


Uruchamiasz grę, wybierasz opcję nowa gra i tam masz wybór: gra podstawowa, czy nowa przygoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy wam też Wiedźmin nie wydawał się tak krótki? Przeszedłem go w 10 dni, a na pewno nie równało się to 90 godzin, jak mówiono w zapowiedziach. Myślę że grałem może połowę tego czasu, nigdzie się nie spieszyłem, a i poboczne questy w większości ukończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy już to słyszałem? Chwilkę 6,7....Już 8

Ludzie! to nie jest żaden oficjalny dodatek, tylko nie oficjalna 1,5 godzinna przygoda.

Chyba nie sądzicie że mieli by do takiej krótkiej przygody znowu jacyś lektorzy mieli by usiąść i podstawiać głosy.

Tak samo jak w modach do Gothica. Są tylko polskie napisy, chyba że niektórzy się trudzą z dubbingiem ale to na dłuuugie mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 19:20, Damianex12 napisał:

Szkoda tylko, że w "Cenie Neutralności" nie słychac głosów. :(


Ale możemy to potraktować, jako wzór, który możemy naśladować i rozwijać w samodzielnie przez nas wykonywanych w edytorze modach. W końcu nie każdy ma w domu pana Rozenka, który mu głos do gry podłoży ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 19:27, piecia997 napisał:

Mam pytanie - czy wam też Wiedźmin nie wydawał się tak krótki? Przeszedłem go w 10 dni,
a na pewno nie równało się to 90 godzin, jak mówiono w zapowiedziach. Myślę że grałem
może połowę tego czasu, nigdzie się nie spieszyłem, a i poboczne questy w większości
ukończyłem.

Mi się krótki nie wydawał sam przeszedłem go w 60-70 godzin, chociarz oczywiście fajnie byłoby gdyby był troszkę dłuższy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 19:20, Damianex12 napisał:

Szkoda tylko, że w "Cenie Neutralności" nie słychac głosów. :(


Zawsze możesz je sam podłożyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 19:45, macned napisał:

> Szkoda tylko, że w "Cenie Neutralności" nie słychac głosów. :(

Zawsze możesz je sam podłożyć ;)

Nie, dzięki wolę oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: W wiedźminie po rozpoczęciu nowej gry wszystkie savy chodził się je... znaczy chędożyć. Znikały poprostu. Czy gdy rozpocznę "Cenę neutralności" moje zapisy znikną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 20:16, nazgul47 napisał:

Mam pytanie: W wiedźminie po rozpoczęciu nowej gry wszystkie savy chodził się je... znaczy
chędożyć. Znikały poprostu. Czy gdy rozpocznę "Cenę neutralności" moje zapisy znikną?

Raczej nie mi nie znikały, no chyba że chodzi ci o autosave?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 20:16, nazgul47 napisał:

Mam pytanie: W wiedźminie po rozpoczęciu nowej gry wszystkie savy chodził się je... znaczy
chędożyć. Znikały poprostu. Czy gdy rozpocznę "Cenę neutralności" moje zapisy znikną?


Zapisane save z kampanii cały czas będą, tylko oczywiście autosave zostanie zastąpiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czego ja się dowiaduje :) a wystarczyło zajrzeć do creditsów...

Jacek Lech Komuda (ur. 23 czerwca 1972) - polski pisarz, z wykształcenia historyk. Zafascynowany jest historią Rzeczypospolitej szlacheckiej, autor powieści i opowiadań historycznych fantasy osadzonych w realiach XVII wieku. Współautor gry fabularnej Dzikie Pola oraz scenariusza do gier komputerowych Wiedźmin i Earth 2160. Był redaktorem miesięcznika o grach komputerowych Gamestar, pracował również w Clicku! i Komputer Świat GRY.

źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Komuda

To też po części odpowiedz dlaczego Click był kiedyś dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 23:07, Marko Pele napisał:

czego ja się dowiaduje :) a wystarczyło zajrzeć do creditsów...

Jacek Lech Komuda (ur. 23 czerwca 1972) - polski pisarz, z wykształcenia historyk. Zafascynowany
jest historią Rzeczypospolitej szlacheckiej, autor powieści i opowiadań historycznych
fantasy osadzonych w realiach XVII wieku. Współautor gry fabularnej Dzikie Pola oraz
scenariusza do gier komputerowych Wiedźmin i Earth 2160. Był redaktorem miesięcznika
o grach komputerowych Gamestar, pracował również w Clicku! i Komputer Świat GRY.

źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Komuda

To też po części odpowiedz dlaczego Click był kiedyś dobry...


Ja Clicka kupuję od początku, a nawet nie wiedziałem że tam pracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 19:44, Matix123 napisał:

Jak myślicie czy wiedźmin mógłby zostać grą 2008 roku?


Raczej nie, w 2008 roku zbliżają się naprawdę trudni ,, przeciwnicy'''' dla Wieśka. Jednak może udało by się mu zająć inne dobre miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 19:47, micol napisał:

> Jak myślicie czy wiedźmin mógłby zostać grą 2008 roku?

Raczej nie, w 2008 roku zbliżają się naprawdę trudni ,, przeciwnicy'''' dla Wieśka. Jednak
może udało by się mu zająć inne dobre miejsce.

Chociaż by Assasisn Creed jest trudnym przeciwnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować