Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2009 o 21:56, paraGaladh napisał:

Jeżeli przygody są rzeczywiście
do pobrania, to mogę spokojnie kupić tą wersję sprzed Platynowej.

Są do pobrania, możesz spokojnie brać Edycję Rozszerzoną. Sam ją mam i też ściągałem, więc wiem co mówię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli że ta najnowsza ER za siedem dych ma po prostu wszystko razem wzięte to co było przedtem plus to najnowsze, czyli przygody,patch 1.5 i D''jinni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 11:33, Pksorlen napisał:

Czyli że ta najnowsza ER za siedem dych ma po prostu wszystko razem wzięte to co było
przedtem plus to najnowsze, czyli przygody,patch 1.5 i D''jinni?

Dokładnie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma zabić królową kikimor???? Niby takie takie proste,ale trudne,ponieważ jest moim zdaniem bug dlaczego???kiedy czekam na nią i nie walczę z małymi kikimorami,ona nie chce przedostać się dalej,a kiedy walczę z innymi kikimorami,ona nawet nie wiem jakim cudem tak szybko się przedostaje,że nawet nie jestem przygotowany rzucić znak Aard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 17:06, damian376 napisał:

Jak ma zabić królową kikimor???? Niby takie takie proste,ale trudne,ponieważ jest moim
zdaniem bug dlaczego???kiedy czekam na nią i nie walczę z małymi kikimorami,ona nie chce
przedostać się dalej,a kiedy walczę z innymi kikimorami,ona nawet nie wiem jakim cudem
tak szybko się przedostaje,że nawet nie jestem przygotowany rzucić znak Aard.


Masz ER? Jeśli tak to nie powinieneś mieć takiego bugu, u mnie królowa kikimor wcale nie poruszała się szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 17:41, capral napisał:

> Jak ma zabić królową kikimor???? Niby takie takie proste,ale trudne,ponieważ jest
moim
> zdaniem bug dlaczego???kiedy czekam na nią i nie walczę z małymi kikimorami,ona
nie chce
> przedostać się dalej,a kiedy walczę z innymi kikimorami,ona nawet nie wiem jakim
cudem
> tak szybko się przedostaje,że nawet nie jestem przygotowany rzucić znak Aard.

Masz ER? Jeśli tak to nie powinieneś mieć takiego bugu, u mnie królowa kikimor wcale
nie poruszała się szybko.

Porusza się całkiem wolno ale do pewnego momentu. Gdy dotrzemy blisko wejścia do dużej sali wtedy nagle w cudowny sposób królowa znajduje się obok nas, tak przynajmniej było do patcha 1.3 nie pamiętam jak jest w ER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 17:58, Witcher1990 napisał:

> > Jak ma zabić królową kikimor???? Niby takie takie proste,ale trudne,ponieważ
jest
> moim
> > zdaniem bug dlaczego???kiedy czekam na nią i nie walczę z małymi kikimorami,ona

> nie chce
> > przedostać się dalej,a kiedy walczę z innymi kikimorami,ona nawet nie wiem
jakim
> cudem
> > tak szybko się przedostaje,że nawet nie jestem przygotowany rzucić znak Aard.

>
> Masz ER? Jeśli tak to nie powinieneś mieć takiego bugu, u mnie królowa kikimor wcale

> nie poruszała się szybko.
Porusza się całkiem wolno ale do pewnego momentu. Gdy dotrzemy blisko wejścia do dużej
sali wtedy nagle w cudowny sposób królowa znajduje się obok nas, tak przynajmniej było
do patcha 1.3 nie pamiętam jak jest w ER



No właśnie mam ER i najnowszy patch 1.5 i rzeczywiście kiedy jestem w tej sali to ona naraz się pojawia i zaciąłem się w tym etapie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że spamuję,ale naprawdę doprowadza mnie do szału taki bugg... oj CDP RED się nie postarało,albo cały czas jest królowa szybka,albo wolna.Dokładnie jest wchodzę do sali,jestem zajęty walką,a ona wchodzi,chociaż przysypana w 5 sekund do sali szlag by trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 12:02, damian376 napisał:

Wiem że spamuję,ale naprawdę doprowadza mnie do szału taki bugg... oj CDP RED się nie
postarało,albo cały czas jest królowa szybka,albo wolna.Dokładnie jest wchodzę do sali,jestem
zajęty walką,a ona wchodzi,chociaż przysypana w 5 sekund do sali szlag by trafił.


Ja jak grałem to biegłem przed siebie nie walcząc i nie oglądając się za siebie. zawalałem po kolei podpory tą dużą salę przebiegłem przeskakując nad małymi kikimorami i zawaliłem podporę na końcu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 12:11, Nufiko napisał:

> Wiem że spamuję,ale naprawdę doprowadza mnie do szału taki bugg... oj CDP RED się
nie
> postarało,albo cały czas jest królowa szybka,albo wolna.Dokładnie jest wchodzę do
sali,jestem
> zajęty walką,a ona wchodzi,chociaż przysypana w 5 sekund do sali szlag by trafił.


Ja jak grałem to biegłem przed siebie nie walcząc i nie oglądając się za siebie. zawalałem
po kolei podpory tą dużą salę przebiegłem przeskakując nad małymi kikimorami i zawaliłem
podporę na końcu i tyle.



Ja też zwalałem wszystko i na końcową podporę też zwaliłem,a tu patrze ona żyję i idzie do mnie,a wszystko było zwalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2009 o 12:14, damian376 napisał:


Ja też zwalałem wszystko i na końcową podporę też zwaliłem,a tu patrze ona żyję i idzie
do mnie,a wszystko było zwalone

Jeśli chcesz pobawić się w zabijanie małych kikimor sprowokuj je tak żeby przyszły mniej więcej do połowy korytarza wtedy możesz je zabijać kontrolując duże bydle. Zawalanie innych podpór nic nie daje królowa ciągle pcha przed sobą te kamienie widać to wtedy idzie powoli a pojawia się gdy jesteś już w dużej sali. I to nie bug a celowy zabieg twórców, którzy IMO nie chcieli żeby gracz wybił wszystko co się rusza i nie wyexpił tam postaci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 15:59, Witcher1990 napisał:

> Wie ktoś moze czy jest planowana druga częsć Wiedźmina ?
Prawdopodobnie jest już nawet w produkcji.


Mam nawet kilka pomysłów( zwłaszcza odnośnie walki) ;)
Na razie liczę na więskzy świat, bo to chyba jest teraz jest najważniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona. Warto było dotrzeć do finału. Grałem w Edycję Rozszerzoną.
Według mnie trochę denerwująca była bieganina Geraltem w tą i nazad, ale jest to w końcu RPG.
Ostatnia walka która według poradnika jest opisana jako trudna jest... łatwa. Ale tym razem miałem przy sobie eliksiry. A to dlatego, że wcześniej jakoś nie nosiłem dużo eliksirów przez co znacznie utrudniłem sobie rozgrywkę i stoczone walki z Kościejem i Zeuglem były trudne. W końcu pozbierałem składniki na eliksiry i uwarzyłem sporo ich sporo przed ostatnim starciem. Do tego pomogły mi wybory (Abigail dała parę mikstur, do tego pozbierałem kilka od przeciwników przed finałową walką, Shani-uzdrowicielka). No i było łatwo, a bez mikstur to co innego. Głupio robiłem z tym niewarzeniem mikstur. :P
Jak to Geralt powiedział w grze "wiedźmin z eliksirami to wiedźmin, a bez to pół wiedźmina" (czy jakoś tak :P).

Spoiler

Aha, a czy Alvin=Jakub de Aldersberg? Albo to jest dobra droga do sequela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w III rozdziale. Chcę wykonać zlecania na graveiry i kuroliszki lecz nie wiem gdzie ich szukać. Może mi ktoś powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez większość gry używałem jedynie Jaskółki. Dopiero pod koniec gry zacząłem używać większości z nich. Dla mnie walka z Zeuglem i walka finałowa były proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 21:18, 143872 napisał:

Jestem w III rozdziale. Chcę wykonać zlecania na graveiry i kuroliszki lecz nie wiem
gdzie ich szukać. Może mi ktoś powiedzieć?

Graveiry - cmentarz, w nocy przy ognisku koło Wieży Maga na bagnach i (chyba) Krypta Kultystów w kanałach
Kuroliszki - jaskinia na bagnach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, jak (chyba) po premierze patcha 1.4 ktoś na forum pisał, że widział animację żaby skaczącej przez zarośla na bagnach, a reszta czytających temat zjechała go jak psa, zresztą ja chyba też. Cóż, zwracam honor i namaszczam sobie baniak popiołem. Otóż - ja też widziałem żabę ostatnio! Skakała obok sadzawki na cmentarzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować