Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Jak zaczniesz z 1.0, będą na 100%... Jakbyś miał save''y z 1.3 i próbował je odpalić na 1.4 lub 1.5, byłaby jakaś szansa na uruchomienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
zakupiłem Wiedźmina z Platynowej kolekcji. Mam problem, mianowicie chodzi o to, że przy szybkim zapisie gra wywala się do pulpitu. Czasem również wywala się przy zapisywaniu zwykłym oraz przy wczytywaniu lokacji. Mam Vistę 32bit, zainstalowane najnowsze sterowniki oraz łatkę KB 940105. Reinstalacja gry nic nie dała. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry że tak trochę nie na temat gry (a właściwie trochę będzie na temat, intro), ale muszę to pokazać bo może ktoś tego nie widział.
przewińcie jak nie chcecie całego oglądać do 1:15 i porównajcie sobie z intrem do gry ^^
http://tnij.org/wiedzminstrzyga

intro z gry (ten sam moment w 3:55)
http://www.youtube.com/watch?v=xXP6jpr5-Ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucaj nawet takich filmików na forum, bo zniechęcisz ludzi to grania w to. Każdy wie że film jak i serial to największa porażka polskiej kinematografii. Nie przypominajmy sobie lepiej tego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 11:54, Kraju napisał:

Nie wrzucaj nawet takich filmików na forum, bo zniechęcisz ludzi to grania w to. Każdy
wie że film jak i serial to największa porażka polskiej kinematografii.


nie przesadzałbym, serial da się jeszcze oglądać bez bólu (o ile oczywiście przymknie się oko na żałosne efekty specjalne czy średnie sceny walk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 12:12, Azra napisał:

nie przesadzałbym, serial da się jeszcze oglądać bez bólu (o ile oczywiście przymknie
się oko na żałosne efekty specjalne czy średnie sceny walk).


Serial może i tak, lecz w większości przypadku trzeba się zmuszać do oglądania tej żenady, ale ogólnie fabuła jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, skąd pobrać najnowszy patch 1.5? Mam edycję rozszerzoną w wersji 1.4 ale link do patcha podawany na stronie wiedźmina jest "pusty" a z innych źródeł pobiera z prędkością żółwia goniącego ślimaka.

Ps. Sorry za tego posta- sam już znalazłem na sciagnij.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 12:14, Kraju napisał:

> nie przesadzałbym, serial da się jeszcze oglądać bez bólu (o ile oczywiście przymknie

> się oko na żałosne efekty specjalne czy średnie sceny walk).

Serial może i tak, lecz w większości przypadku trzeba się zmuszać do oglądania tej żenady,
ale ogólnie fabuła jest.

A mnie sie podobal serial, taki luzny. Do ksiazki Mistrza nie dorasta do pięt, ale film pełnometrażowy powinien być bardziej uznany. Fantasy comedy? :P
(zobaczcie walke ze strzyga_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 12:28, Woo-Cash napisał:

Albo robisz reklamę, albo zmniejszasz swoja szansę.


A że reklam umieszczać nie wolno to zmniejsza swoją szanse. Ja również wezmę udział w tym konkursie chodziarz swojego wieśka już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 15:29, Czempion9 napisał:

> Albo robisz reklamę, albo zmniejszasz swoja szansę.
Ja już mam wiedźmina ;D Może ktoś inny skorzysta z konkursu.Tak jak widzę np. Jedimax
;p


A ja też Wiedźmina mam, ale wystartować nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie widzę sensu brania udziału w tym konkursie, bo wątpię czy organizatorom zechce się czytać te wszystkie wypociny, ale na pewno warto poczytać dla samego siebie, bo ta burza mózgów owocuje naprawdę sporą dawką humoru :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc chcę sobie odświeżyć Wiedźmina, bo ostatnio grałem dosyć dawno temu, i na ''gołej'' wersji gry. I pytanie do Was. Wiem, że istnieje jakiś wielki patch, coś ok. 2gb, ale chyba zawiera też dodatkowe przygody itp.
A czy istnieje jakiś patch który poprawia tylko warstwę techniczną gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 21:18, kedzior141 napisał:

A więc chcę sobie odświeżyć Wiedźmina, bo ostatnio grałem dosyć dawno temu, i na ''gołej''
wersji gry. I pytanie do Was. Wiem, że istnieje jakiś wielki patch, coś ok. 2gb, ale
chyba zawiera też dodatkowe przygody itp.
A czy istnieje jakiś patch który poprawia tylko warstwę techniczną gry?


Niestety takowy nie istnieje. Aby poprawić grę, musisz pobrać patcha wraz z przygodami dodatkowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 21:18, kedzior141 napisał:

A więc chcę sobie odświeżyć Wiedźmina, bo ostatnio grałem dosyć dawno temu, i na ''gołej''
wersji gry. I pytanie do Was. Wiem, że istnieje jakiś wielki patch, coś ok. 2gb, ale
chyba zawiera też dodatkowe przygody itp.
A czy istnieje jakiś patch który poprawia tylko warstwę techniczną gry?


Jest patch, który poprawia tylko warstwę techniczną, jak pobierasz z internetu to musisz pobrać właśnie go plus paczkę językową, dodatkowe przygody i inne języki pobierasz w osobnych instalatorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 23:50, Nufiko napisał:

Jest patch, który poprawia tylko warstwę techniczną, jak pobierasz z internetu to musisz
pobrać właśnie go plus paczkę językową, dodatkowe przygody i inne języki pobierasz w
osobnych instalatorach.


A mógłbyś podać do niego link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować