Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Ile gier było naprawdę idealnych? I czy Wiedźmin ma szansę do nich dołączyć?
Moim zdaniem nie było ani jednej.Nie uważam za takie nawet gier , które bardzo , bardzo lubię i w które grałem wielokrotnie.Jest za to grupa tytułów zbliżonych do ideału i mam nadzieję , że Wiedźmin sie załapie do tej "growej"pierwszej ligi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEehh miałem sen piękny sen, śnił mi siew nim wiedźmin a dokłądniej to że miałem orginalną grę wiedźmina Edycję Kolekcjonerską, była w niej jakaś mapa, film o zamku w malborku(coś tam żę tam znajduke siejakiś mieczy który został niedawno wykuty) gra, jakaś maska i jeszcze z 10 płyt i coś jeszcze. Niestety niezdążyłem wszystkiego obejrzeć bo się obudziłem. Sen był jak prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:55, Joannita napisał:

EEehh miałem sen piękny sen, śnił mi siew nim wiedźmin a dokłądniej to że miałem orginalną
grę wiedźmina Edycję Kolekcjonerską, była w niej jakaś mapa, film o zamku w malborku(coś tam
żę tam znajduke siejakiś mieczy który został niedawno wykuty) gra, jakaś maska i jeszcze z
10 płyt i coś jeszcze. Niestety niezdążyłem wszystkiego obejrzeć bo się obudziłem. Sen był
jak prawdziwy.

O kurczę! To już się chyba jakiś nałóg nazywa :D
To premiera gry Wiedźmin wywołuje takie emocje? Łaał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:58, Magwisienka napisał:

O kurczę! To już się chyba jakiś nałóg nazywa :D
To premiera gry Wiedźmin wywołuje takie emocje? Łaał :D


No i to nie wiesz jeszcze jakie. Po pierwsze to pierwsza gra zrobiona przez CDProjekt Red, a więc bardzo znana nam nazwa. Po drugie na E3 uważane było za najlepszą grę RPG na targach. Po trzecie, Wiedźmin jest to wytwór Sapkowskiego, a więc bardzo dobrego pisarza. Po czwarte walki i fabuła będą wyglądać po prostu super.
Więcej nie mogę wymyślić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 18:40, Piotrbov napisał:

> O kurczę! To już się chyba jakiś nałóg nazywa :D
> To premiera gry Wiedźmin wywołuje takie emocje? Łaał :D

No i to nie wiesz jeszcze jakie. Po pierwsze to pierwsza gra zrobiona przez CDProjekt Red,
a więc bardzo znana nam nazwa. Po drugie na E3 uważane było za najlepszą grę RPG na targach.
Po trzecie, Wiedźmin jest to wytwór Sapkowskiego, a więc bardzo dobrego pisarza. Po czwarte
walki i fabuła będą wyglądać po prostu super.
Więcej nie mogę wymyślić. ;)

No gierka zapowiada się znakomicie.Wszystko pieęknie tylko czemu premiera dopiero we wrześniu...buu ale już kase zbieram na zakup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 18:40, Piotrbov napisał:

No i to nie wiesz jeszcze jakie. Po pierwsze to pierwsza gra zrobiona przez CDProjekt Red,
a więc bardzo znana nam nazwa. Po drugie na E3 uważane było za najlepszą grę RPG na targach.
Po trzecie, Wiedźmin jest to wytwór Sapkowskiego, a więc bardzo dobrego pisarza. Po czwarte
walki i fabuła będą wyglądać po prostu super.
Więcej nie mogę wymyślić. ;)

Tak, tak, wiem to wszystko ;) Teraz to wygląda pięknie i w ogóle super, oby po premierze też tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wszystkie polskie hity po premierach okazywały się grami "zaledwie" dobrymi lub bardzo dobrymi. Jak znam życie z Wiedźminem będzie to samo :/ Zwłaszcza, że to pierwsza gra CDProjekt Red więc nie wierzę, że Wiedźmak będzie taki jak powinien być. Za mało mają doświadczenia, a człowiek jak wiadomo uczy się na własnych błędach :( Już tyle miało być rewolucji w polskiej branży gier... Ale obym się mylił, w końcu kiedyś coś musi się udać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak powiem wam...ktos tam wspomnial ze to ich pierwsza gra nom i ze nie bedzie udana bo czlowiek sie uczy na bledach ale mylisz sie kolego moze i CDP RED nie wydali zadnej gry ale to nie znaczy ze nie posiadaja zadnego doswiadczenia wedlug mnie ta gierka bedzie hitem a co do tego CDP bedzie tworzyc jeszcze wiecej i jeszcze lepsze gierki zaniedlugo mozemy doczekac sie jakiegos dodatku badz Wiedzmina 2 mowie wam to idze w dobra strone...
PozdRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach/

Doświadczenie mają może w tworzeniu, ale jeśli nigdy nie wydali gry, tak naprawdę nie wiedzą na co ich stać. A co do "udania" napisałem, że pewnie nie będzie tak dobra jak byśmy chcieli. To bynajmniej nie znaczy że dobra nie będzie w ogóle, patrząc na udostępnione materiały trzeba by się dobrze postarać żeby całkiem skaszanić Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gierka bedzie hitem a co

Dnia 17.04.2007 o 19:18, ZóL napisał:

do tego CDP bedzie tworzyc jeszcze wiecej i jeszcze lepsze gierki zaniedlugo mozemy doczekac
sie jakiegos dodatku badz Wiedzmina 2 mowie wam to idze w dobra strone...

A skąd wiesz , że "to" idzie w dobrą stronę?O dalszej działalności Red Studio na razie nie ma co dyskutować , bo pewnie nawet oni sami nie wiedzą , co przyniesie przyszłość.Trzeba spokojnie poczekać na Wiedźmina , o którym właściwie nic pewnego jeszcze nie wiemy a dyskusja o dodatkach i kolejnych częściach gry , która sama jeszcze się nie ukazała , jest co najmniej przedwczesna.Wszystkim graczom i CDP życzę super udanego tytułu , ale nie dajmy się zwariować.Wiedźmin będzie wydany dopiero za kilka miesięcy i wtedy zaczniemy konkretną dyskusję.Na razie zachwyty , to tylko pobożne życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:47, Joannita napisał:

Pierwsze wrażenia (oby miłe) będą po demie a do tego czasu chyba niewytrzymam.

Niestety może tak się stać, że dema nie będzie w ogóle - i kupuj tu grę na podstawie ładnych rozkładówek reklamowych i opinii innych graczy i/lub redaktorów:<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i kupuj tu grę na podstawie ładnych

Dnia 17.04.2007 o 21:02, flymar napisał:

rozkładówek reklamowych i opinii innych graczy i/lub redaktorów:<

Ewentualnie trzeba wykazać się cierpliwością , poczekać kilka dni i poczytać na forum opinie innych graczy. Niestety takie rozwiązanie nie wchodzi w rachubę przy kupowaniu edycji kolekcjonerskiej , która może się sprzedać jeszcze przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 21:09, KrzychW napisał:

i kupuj tu grę na podstawie ładnych
> rozkładówek reklamowych i opinii innych graczy i/lub redaktorów:<
Ewentualnie trzeba wykazać się cierpliwością , poczekać kilka dni i poczytać na forum opinie
innych graczy. Niestety takie rozwiązanie nie wchodzi w rachubę przy kupowaniu edycji kolekcjonerskiej
, która może się sprzedać jeszcze przed premierą.

Bazując na opinii innych można się nieźle naciąć... gusta są różne. Najlepiej pożyczyć i pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 23:08, rob006 napisał:

Ech, temat dostał takiego kopa, że nie nadążam. :) Mam nadzieję, że nikt do tej pory nie dał
linka do tego filmiku http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,48,6063,8980 Wszystkim polecam
- wazy niewiele, a klimat buduje doskonale.

O jest to paromiesięczny trailer. Dawno temu był w CDA i wisi na thewitcher.com również (od 19.10.2006). Prawdę mówiąc czekam na coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 23:16, flymar napisał:

O jest to paromiesięczny trailer. Dawno temu był w CDA i wisi na thewitcher.com również (od
19.10.2006). Prawdę mówiąc czekam na coś nowego


Ech, zawiodłem wasze nadzieje... Odejdę w zapomnienie w poczuciu porażki i upokorzenia. ;P

A to nie jest przypadkiem odnowione intro? Bo jakoś nie wydaje mi sie, aby był to trailer sprzed pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio duzo slysze o oszalamiajacym intro z The Witchera, który ma przedstawiac walke Geralta ze strzyga z opowiadania "Wiedzmin". A czy my, zwykle szaraczki, tez mozemy je gdzies obejrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować