Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 15:39, YarpenZirgin napisał:

jak gra faktycznie wygląda dowiecie się 8 lipca, nie omieszkam wam powiedzieć jaki jest postęp;)

Widzę, że masz sporo kasiory na zbyciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 16:02, GanD napisał:

Myślisz, że przekupił kogo trzeba by dostać wejściówkę na imprezę 7.07.07?;)

W takim razie ja też bym musiał kogoś przekupić, a tego nie zrobiłem, więc nie o to chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 15:59, Abi Dalzim napisał:

Widzę, że masz sporo kasiory na zbyciu ;)

Czyżby chodziło o podpisaną umowę o poufności? Może zdradź jak wysoka jest kara, w przypadku jej złamania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 14:19, Oskar24 napisał:

Ale fakt iż wątek głowny w Oblivionie był co najmniej zły :/


Ostatnio panowała taka tendencja w grach RPG , że wolność eksploracji wszystko zastąpi , ale mam nadzieję , że Wiedźmin zmieni tą modę i zaserwuje nam kawałek fajnej i ciekawej historii.Czytając komentarze graczy o ostatnich superprodukcjach , łatwo można było się zorientować , że dla bardzo wielu osób , ta ścieżka rozwoju gatunku , nie była najszczęśliwsza.

Dnia 25.06.2007 o 14:19, Oskar24 napisał:

Chmmm...no w sumie o grafice wiadomo sporo - szczególnie cieszy mnie rozmach lokacji, na screnach
widać zarówno wspaniałe, monumantalne zamki jak i zapadłe wsie oraz wypalone ziemię....
Osobiście lubię jak jest zielono, gdyż można się tam popisać grafiką (trawa, drzewa, góry,
krajobrazy, niebo, deszcz, woda itd.) i jest po prostu sympatycnziej w grze ;]


To , co widziałem na screenach i filmach faktycznie wygląda dobrze( chciałem napisać nieźle , ale jeszcze przeczyta mój post ktoś z CDP i stwierdzi , że wiecznie narzekam :-)
Zastanawiam się tylko , czy produkt finalny dotrzyma kroku temu wszystkiemu , co widzieliśmy do tej pory.W takim Oblivionie , pierwsze pokazane screeny były najlepszej jakości , a potem okazało się , że im bliżej premiery ,grafika traciła część niesamowitych efektów , aby również troszkę słabszy sprzęt dał radę grę pociągnąć.Silnik Wiedźmina nie jest jakimś supernowoczesnym potworem , który pozabija wszystkie komputery w okolicy , więc chyba nie zawiedziemy się w tym względzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Silnik Wiedźmina nie jest jakimś supernowoczesnym

Dnia 25.06.2007 o 16:39, KrzychW napisał:

potworem , który pozabija wszystkie komputery w okolicy , więc chyba nie zawiedziemy się w
tym względzie.


Oj, chyba możemy się jednak zawieść. Przecież programiści z CDP RED nieco podrasowali Aurorę i prawie na pewno będą wysokie wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Silnik Wiedźmina nie jest jakimś supernowoczesnym

Dnia 25.06.2007 o 16:39, KrzychW napisał:

potworem , który pozabija wszystkie komputery w okolicy , więc chyba nie zawiedziemy się w
tym względzie.

Zgadzam się w każdym calu!! Aurora jest dość dobry i zrównoważonym silnikiem, a to przecierz decyduje (do/od pewnych granic jakie będą wymagania), była wykorzystana przecież już w (chyba) NWN (jedynce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 16:51, baraborek napisał:

Oj, chyba możemy się jednak zawieść. Przecież programiści z CDP RED nieco podrasowali Aurorę
i prawie na pewno będą wysokie wymagania sprzętowe.


Podzielam opinię Bartek 93.To co jest w Wiedźminie , to nie jest stara Aurora , jednak podrasowanie ma swoje granice i wydaje mi się , że wymagania będą mniejsze niż w Gothic 3 , a na dodatek sam silnik będzie się sprawował dużo lepiej.Oczywiście nie oznacza to , iż na starym sprzęcie gra będzie smigać.Dobra grafika , zawsze wymaga przynajmniej niezłego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie ile będzie kosztować Wiedźmin a ile EK. Mnie się wydaje że zwykła wersja będzie kosztować 100zł, a EK 150zł (w dopełnieniu). Jestem ciekaw jakie będą minimalne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa błagam RED błagam - zróbcie tak, żeby gra była elastyczna i podajcie wreszcie minimalne wymagania!!! Kompa tragicznego nie mam, ale żeby to rumak był to nie powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:05, Kocis1524 napisał:

No i już wiemy: Środa. Szczerze mówiąc myślałem że będzie to dopiero gdzieś za tydzień a tu
tak wczesny termin. :D

No to ja już wiem , co i gdzie będę robił w środę około 15tej.A mówią , że przyszłości nie da się przewidzieć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:39, KrzychW napisał:

No to ja już wiem , co i gdzie będę robił w środę około 15tej.A mówią , że przyszłości nie
da się przewidzieć. :-)


wreszcie na gram.pl będzie się można poczuć jak u konkurencji -- chodzi mi tu o sklep cenegi :p A tak na serio: oby servery wytrzymały i nie wylogowywało ludzi, bo tak też może być, że tu się daje "zamów" a tu się pokazuje "musisz być zalogowany"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:45, syriusz.b napisał:

wreszcie na gram.pl będzie się można poczuć jak u konkurencji -- chodzi mi tu o sklep cenegi


Jeszcze zanim przeczytałem resztę postu , już wiedziałem co będzie dalej. :-) Bardzo mi się ta złośliwość podoba , a na dodatek jest całkowicie zasłużona.Jednak myślę , że aż tak źle nie będzie i kto tylko zechce , zamówi sobie upatrzoną wrsję Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:52, KrzychW napisał:

Jeszcze zanim przeczytałem resztę postu , już wiedziałem co będzie dalej. :-) Bardzo mi się
ta złośliwość podoba , a na dodatek jest całkowicie zasłużona.Jednak myślę , że aż tak źle
nie będzie i kto tylko zechce , zamówi sobie upatrzoną wrsję Wiedźmina.


no tak, ale jeszcze miło by było, jak by ktoś nam podał wymagania gry minimalne, bo dla mnie jest to sprawa kluczowa, jak nie to zainwestuje w EK Halo 3, albo Mass Effect, bo na Xa wymagania roli nie grają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:58, syriusz.b napisał:

no tak, ale jeszcze miło by było, jak by ktoś nam podał wymagania gry minimalne, bo dla mnie
jest to sprawa kluczowa, jak nie to zainwestuje w EK Halo 3, albo Mass Effect, bo na Xa wymagania
roli nie grają :)


Ja akurat jestem w tej miłej sytuacji , że mój sprzęt na pewno spełnia wymagania.Trzeba jednak przyznać , że skoro za 2 dni CDP zacznie zbierać zamówienia , to już czas najwyższy na podanie wymagań.Zresztą sam również jestem ich ciekaw.
A Xbox to całkiem ciekawy pomysł.Ostatnio mam ochotę poznać kilka gier z tej platformy.Całe życie gram tylko na PC , więc może czas poszerzyć growe horyzonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować